tebrikler fenerbahçe ülker.
final four'da yolun açık olsun.
maç sonu maccabi koçunun açıklaması;

''1,2 veya 3. maçlar birbirinden tamamen bağımsız geçti. Onlar açık bir şekilde favoriydi. Kaliteli antrenörleri var, ne kadar sert durduklarına bakın. Büyük bir saygıyı hak ediyorlar. Fenerbahçe muhteşem bir takım, Final Four'da olmayı hak ediyorlar. Biz ise iyi bir anıyla ayrılıyoruz. Hedefimize ulaştık, sonuna kadar savaştık. Koç olarak son 8'e kaldığımız için saygı bekliyorum.
Bu maçı kazanıp işi 4. maça götürmek istiyorduk. Birçok oyuncumuz ilk defa Euroleague'de oynuyor. Üzgünüm ama önümüze bakacağız."
Bu senenin 'o sene' olduğunu kanıtlamış maç. Ağlıyorum.... duramıyorum
maç sonu;

görsel
zaferlerinle bin yaşa büyük fenerbahçe, final four biletini maccabiye hiç göstermeden alıp gittiğimiz maç.

öte yandan rabbim bugün bize verdikçe veriyor, verdikçe veriyor...
Fenerbahçelisinden Galatasaraylisina beşiktaşlisindan bursalisina herkezin gurur duyduğu maç. Brrrravo beyler.
klasik türk takımı ve türk taraftarı olarak hemen herkes maçı son saniyede vereceğimizi düşünse de öyle olmadı; hamd olsun son topta iyi sıçtı israil dölleri*, hakem faul de çalmadı maccabi eski maccabi değil diyerek. bu arada pini gershon hala yaşıyor ya la; 15 sene önce de yaşlıydı sanırım zira hiç değişiklik olmamış adamda(göbek de dahil).

maç sonunda goudelock, "ne dersin, madrid'i eler misiniz" sorusuna "tabii lan manyak mısın" diyerek cevap verdi. şaka bir yana adam uzaklara bakıp öyle bir "amına koruz" bakışı atarak "for sure for sure" dedi ki... madrid'e karşı oyundan bir an olsun kopmaz isek neden olmasın lan.
Tebrikler Ülker.
Ağlamak istiyorum.
yossi kohenlere koyduğumuz maç. umarım fenerbahçeli oyuncular maçtan sonra benchin arkasındaki vuvuzela çalan yavşakların götüne zurnayı sokmuştur.

goudelock maçın yıldızı ama son dakikalarda üst üste top kaptırmasaydı maç uzatmaya gitmezdi ama olsun, helal olsun!

ha bir de adettendir, beşiktaşlıyım.
tebrik ettiren zaferdir. Ülkemiz iyi yerlere gelir inşallah.

Not: futbol için geçerli değil. O şubenin ta amk..
buradaki bunlar babadan oğula nesil galibaları bilemem ama bir galatasaraylı olarak beni çok mutlu eden bir sonuca sahip maç.

çok çok iyi bir takım oldular, son noktaya kadar gelip bizi gururlandırırlar umarım.
lig tv izlenme oranı düşmesin diye yurolige bir dünya para vermiş,

sırf izlenme oranı artsın diye..

işte bunlar hep seks
yendikleri takım israil takımı olunca daha bir mutlu oluyor insan. helal olsun be süper maçtı.
aziz yıldırımın hakeme parayı yatırdığının kanıtı olan maçdsfi şaka şaka lan o başakydı. helal size bravo ben de sevindim.
büyük bir zaferle final four biletini cebimize koyduğumuz maçtır.
bu büyük zaferi bu başlık altında trollük yapan sözlüğün en sefil yavru trol adaylarına hediye ediyoruz, alın müsait bir yerinize sokunuz çocuklar.
https://www.youtube.com/watch?v=VpkjNn7CbMg
kalbim duracaktı kalbim.. helal olsun çocuklar.

bize bu heyecanı yaşatıyorsunuz cümle kuramıyorum amk heyecandan... fenerbahçe olmasa gülemeyeceğimi bir kez daha gösterdiniz.

iyi ki fenerbahçeliyiz ulan!
fb tv'de canlı yayın var soyunma odasında.
son saniyeler biraz manyak hatalar yapılsa bile 15 yıl aradan sonra bir türk takımı daha final fourda, helal.
Sampiyon fener en buyuk fener alkıslayın ulan ibneleeeeeer.
an itibariyle fenerin aldığı maçtır. allahım........
faynıl fordayız ulaaaaaaaaaaaan.

aldık amına koyim aldık maçı.
Fenerbahçe Ülker Final Four'da!!!!!!!!!!!!!!!
koyu galatarasay taraftari olmama ragmen,basketbolda kaliteli olan takim gercektir ki fenerbahce.tebrik ederim.umarim kupayi ulkemize getirirler.