bugün

ziraat türkiye kupası çeyrek final maçıdır.

rövanş 2-3 mart 2011 de oynanacaktır.
beşiktaş'ın intikam alacağı maçtır.
(bkz: revengeeee)
edit: noktalama
g.antep bb yedek kadroyla çıkmasa mari *
yenen gaziantepspor-galatasaray galibiyle oynayacaktır.
belediye'nin tur atlaması halinde beşiktaş'ın milletin diline düşeceği eşleşmedir.

beşiktaş ilk maçta avantajlı bir skor alamazsa eleneceği maçtır.
beşiktaş'ın boşalacağı maçtır.
iddaaseverler için yorumlayacağım karşılaşmadır.

fazla söze gerek yok. handikaplı bjk galibiyeti, üst ve tgs 4-6

tahmini skor: 3-0 ya da 4-1
guti sakatlanmasında ne olursa olsun dediğim maç.
kalede cenk in olmayacağı maçtır.
kalede hakan arıkan' ın olacağı, savunmada ersan' ın olmadığı, oyunda artık ernst' i de görmek istediğimiz mücadele.
beşiktaşın çok kolay alabileceği bir kura. sadece ciddiye alıp adam gibi oynaması yeterlidir.
Guti'nin dinlendirilip ortasahada fabian ile manuel'e şans tanınması gereken maçtır.
maç esnasında şu tezahürat yapılacaktır:

--spoiler--
allah allah allah allah saldır beşiktaş
artı yedi oynadık saldır beşiktaş
--spoiler--
"rakibi küçümsememek"

ilkesinin son derece önemli olduğu ve her zaman ki gibi kartalımın favori olduğu maç.
--spoiler--
ernst destek veriyor hem de çılgınca...
--spoiler--
haldur huldur aranan maçtır.

edit:yoksa bu maç şifresiz bi kanalda mı yayınlanıyo lan?

ikinci edit:trt1 deymiş lan.içeri gidiyorum ben.
an itibariyle bobonun gol attığı maçtır.
(bkz: ailecek takipçisiyiz)
hakan arıkan'ın kısacık saçı ile boy gösterdiği, ziraat tk karşılaşması.
fernandesin golle tanıştığı maçtır. 2-0.
fernandes'in kendine has bir korner atma şekli olduğunu gördüğümüz maç. genelde dışarıdan içeriye falso veriyor. yapma be manu..
--spoiler--
yılmaz vural: bu saç tipi hakana yakışmı demi? ehehehe
--spoiler--
ilk golde kalecinin üzerine abanıp balığına gol atan bobo nun bir kez daha müsait adam varken pas vermeyip bencilcesine kaleciye abanıp kesin golü yediği karşılaşma.

beşiktaş ı günahı kadar sevmeyen bir ankaragüçlü olarak bu bobo yu hep oynatın diyorum arkadaşım. aman eksik etmeyin ilk onbirden.

zö gelen buz gibi edit: lan sekiztaşın ezikleri size iyilik edip tavsiyede bulunuyoz olum. bu bobo dan hayır gelmez, bi bok olmaz. gollere kanmayın. futbol zevkimize yazık, yoksa oynatın mınakoyyum banane...
yılın en guzel gaflarındna ya da canlı yayın kazalarındna birinin daha geçtigi maçtır.

--spoiler--
arkadaşlar napıyoruz devre arasında
--spoiler--

bu arada beşiktaş direnci kırılan gaziantep bb yi silkeliyor.
ilk yarısı 2-0 biten maç. ayrıca gözüme çarpan diğer bir nokta ise maçın sunucusu erdoğan arıkan' ın 'bir kalecinin başına gelebilecek en kötü şey gbb kalecisinin başına geldi ve bobo ile karşı karşıya kaldı' demesidir.bobo' nun etkisinden söz ediyor kendileri. bana göre de bobo' nun yedek kalması hiç olmuyor ,gitmiyor yani. (bkz: biz alıştık ona) ama bjk' nin nispeten yedek kadroyla da güzel futbol kıvılcımları çıkartması umut verici.
maçı erdoğan arıkan anlatıyor hemde çılgınca. *
bu sefer schuster yok, tayfur kulübede. bir buluşamadılar.
yedek ernst'in pasında yedek bobo'nun golü.*
bu arada hakan arıkan ilk dakikalarda bir topa çıktı, kalbime iniyordu.