sadece 2'ye has bir mucizedir ve bundan dolayı 2 2 4 eder derken arada çarpma mı yoksa toplama mı olduğunu belirtmezler.
(bkz: acımasız gerçekler) *
(bkz: matematiği mucize sanmak)
(bkz: cenabı allahın hikmeti)
kuranda yazsaydı kesinlikle allahın mucizesi olarak karşımıza çıkar diye düşündüğüm olaydır.
(bkz: öküz altında buzağı aramak) *
edit: (bkz: genç örümcekler rahatsız) *
editcik: (bkz: yardır mürsel) taaaaa *
üç üzeri iki ile üç çarpı üç ün sonucunun dokuz etmesi kadar enterasandır.
matematiğin düz mantığa ne kadar aykırı olduğunun göstergesidir.
sıfır ile sıfırın her durumda sıfır olmasından daha az enteresandır. (bölme hariç).
devlet bahçeli'ye sorulması gereken sorunsaldır. * *
rabbime sordum dört dedi.
*

- 2 kere 2 ile 2 artı 2 nin aynı sonucu vermesi - yazarken dee 4 tane 2 var. ile nin solundaki 2, solda 2, sildiniz. kaldı mı 3 tane 2? kere nin yanında 2 var, onu da sildiniz. ne kaldıııı 2 tane 2 kaldı. o ikiyleeee öbür ikiyi toplayııın 4 yapaaaaaar, veeeaa uludağ sözlüğün dördüncü yılı. * * *

bu da böyle bi tespitimdir.
sonunda sayıların aslında evrenin şifreleri olduğunu anlamaya doğru giden yolun başlangıcında anlaşılan acımasız gerçeklerdir. *
ibrahim tatlısese malzeme olmuştur. iki iki dört eder şarkı sözünün ispatını yaptığı için zehir gibiye teşekkür ederiz. yıllardır düşünülüp de bulunamayan aradaki işaret neydi sorusunun cevabı bugün gün ışığına çıkmıştır.
(bkz: hayat ne tuhaf vapurlar falan)
(bkz: 2 sayısının hikmeti)
2*2'nin 2+2 ile aynı sonucu vermesinin sebebi, çarpma işlemi yaparken iki adet sayıyı çarpmamızdır.

3*3=9
3+3+3=9

görüldüğü gibi, eğer çarpma işlemini üç sayıyla yapsaydık ve çarpılanları 3 olarak alsaydık, yine böyle bir durum çıkacaktı ortaya.

matematik bir mucize değildir, tümüyle mantığa dayanır.

einstein mode of
2/2=1
2*2=4
4+1=5
(2+2)+(2*2)=8
5*8=40 yapar. mhp'nin 40. yılı kutlu olsun.
2^4 = 4^2 işleminden daha ilginç değildir. hayır kafayı takıyorsun bari karmaşıklığı daha yüksek olsun.
allah'ın varlığının en büyük ispatıdır! hala gözleriniz açılmıyorsa kalbiniz kapalıysa ne denir ki. allah ıslah etsin.

(bkz: uyan ey kalbim gafletten uyan)
"farklı bir sonuç mu çıkması gerekiyordu?" diye sorası geliyor insanın. nihayteinde 2x2 de 2 tane 2 demek, 2+2 de... bunda şaşıracak ne var ki? bir esprisi var da ben mi anlamadım acaba?
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
dinsiz olsam şu an imana gelirdim.
(bkz: bu çocuk okur)
görsel
sıfıra sıfır elde var sıfır.