bugün

o 1yazar.
beşinci nesil, eski dost yazar. zor anlarda, ortaya çıkan ilk kişi. "ben ne yapacağım şimdi?" diye düşündüğünüz an, sesi duyulan. ilk sözü "senin için yapabileceğim ne var?" olan. sahte değil, gerçek olan. "hiç" değil, çok şeydir.
(bkz: #9290336) numaralı başlığı ile sempatimi kazanmış kişidir.
(bkz: #9456795)
bir yazar...
(bkz: bir troll kolay yetişmiyor)
boş yazar.
(#12157070) sesli güldüren yazardır.
(bkz: #9456795)

bu entry ile aslında kim olduğunu açık seçik belli etmiş insandır. yazardır demiyorum çünkü işi gücü birilerine
bok atmaktır. sevdiği yazar ise bir şey demez ama sevmediği bir yazarsa hemen başlar çemkirmeye.
boş biridir. işi gücü de budur. gelelim iddialarına. evet dediğini yapıyorum yani kaideyi taciz eden istisna nın
başlıklarına yazıyorum. seviyorum adamı okumayı bu bir suç mu ? bende bir entry giriyorum sanırım bu da suç değil ?
kimseye bir zararım yok. iftira atmıyorum. olanı söyledim diye bu saldırı neden ?

gerçekten nickin gibi bir hiçmişsin. bir insanı sevmenin, onu seni sevmeyeceğini bile bile sevmenin ne demek
olduğunu bilmeyen bir adammışsın. hatta adam bile değilmişsin. insanlar sana dikkat etsin diye başlık açan
dikkat çekemeyince sağa sola saldıran biriymişsin. yazık ! belki şimdi utanırsın. bir kızın masum duygularını
artık herkes biliyor. umarım mutlusundur. allah bildiği gibi yapsın seni.
(#12303430)

bildiğin düz adam. daha ben buna ne diyim. espri banal bile olsa espriye ciddi hakaretle karşılık veriyor. üstüne bir de bunun felsefesini yapmaya çalışmış.
Allah a küfür eden ve çaylaklık ile ödüllendirilen 'lock' isimli yazarın başına gelenleri hatırlatmak istediğim yazar. sen bu toplumun kutsallarına dil uzatırsan küfür de yersin sopada! sevmiyorsan dahi saygı duyacaksın!
eşeğe olan aşkını anlayamadığım yazar. *
adam eşekle yatıp kalkıyor eşeklere karşı ilgisi tavandır efendim...

(bkz: #12828609)

(bkz: (#8369850))
kendi başlığına entry dolduran eski forumculardan.
futbolda bi' terim vardır ya; hırslı ama yeteneksiz. bi' sabri değil.
(bkz: cafer getir peçete)
ırkçısiken bir hermafrodit.
hak ettiğine hak ettiğini vermektedir. kaşınanı kaşıyan, diğer nickname'inin hakkını veren bir kobra sahibi.
gene saldıranı bol insansever yazarlardan biri. modlar da uyuyor heralde. ya da sözlüğün yapısı bu. milliyetçi!ysen hakaret etmekte özgürsün. kürtsen veya kürtleri savunuyorsan direk siliksin.
ırkçıların kendisine saldırmasını şeref bilen ve bunu gören kardeş gözlere ifade etmek isteyen yazar. bana hakaret etmeleri umrumda değil, güler geçerim.

çirkefle çirkef olması gerektiğini de iyi bilir. kan çığlığı atanları kanatmakla meşgul şu sıralar.
nikiyle müsemma yazar.
nickini kendini bi bok sananlara ithaf etmiştir. amacı, siz bir boksanız ben hiçim ben hiçbirşeyim demektir. nazım hikmet misali..
kendi ırkçılara karşıymış gibi gösteren ama ırkçılıdığın daniskasını yapan şahsiyettir.
bir annesine küfredilmediği kalmıştı.

(bkz: ve tuccar perde dedi 1hiç barva üçlüsü/#12895618)
sözlükten kafalarına santimetrekareye 300 ton sperm gelen yazar üçlüsüdür.
(#12896403) terbiyeli yazar.
pek küfürlü yazan yazardır, sanırım türk ırkına karşı bir nefreti var, toplumla veya ailesiyle sorunları da olabilir bilemiyorum.