aklıma hiçbir şey gelmeyen yıl. lisede falandım herhalde.
reha muhtar'ın her akşam haberleri sunarken kötü bir olay karşısında;

--spoiler--
2000'e 3 kala türkiye'nin hali
--spoiler--

ile başlayan sözleridir. millet de milenyuma girince bir bok olacak sanırdı.
(bkz: bamyasever)
Dolly klonlandı, titanic, davil's advucate, men in black, face off, seven years in tibet, pulp fiction gibi filmler çekildi.
Candan Erçetin yalan, TArkan şımarık dedi...
Teknolojinin kölesi olmamış nesil liseyi bitiriyorken,
Türkiye 99 daki depreme ve 2001 deki ekonomik krize bir adım daha attı sessizce, başına geleceklerden habersiz...
1998de ki krizin geleceği haber verildi ve çeşitli ekonomik önlem paketleri ile akla hayale gelmeyecek binbir çeşit vergi halkın gözüne sokuldu. kriz önlenemedi ama nice küçük esnaf tüm bu ekonomik önlem(?) paketlerine rağmen heba oldu gitti.
eurovision şarkı yarışmasında türkiye şebnem pakerin dinle adlı parçasıyla 3üncü oldu.
kardeşim ölmeden önceki 2 sene.
Fatih Ünlü. 1997 fen ve matematik puan türü öys şampiyonu.ne imrenmiştik kendisine. tüm haber kanallarında arzı endam etmişti.
Kırıkkale'deki mke patladı. Millet başka illere gönderildi. Evlerin camları patladı. Yangın biraz daha ilerlese büyük bombalar patlayacaktı. Biz ilk etapta hala patlamalar olurken yenişehir'e, sonra da ankara'ya gittik.
öss'nin en zor yılı.
la o değil de herkesin aklına bişeyler gelmiş iyi kötü. benim aklıma sadece neden tansu çiller geldi?
depremden 2 sene önce.
Justin Bieber'ın 3 yaşına girip mamadan sebze çorbasına geçiş yapması.
titanic filmi de akla gelenler arasında baş sıralardadır.
ilkokula başlama yılımdı. sonra kaza geçirdim ve 1 yıl kaybettim. 98 de bidaha başladık. şimdilerde de anca kavite aç. kaide döşe. nereden nereyee...
(bkz: 28 şubat)
robocop filmi.
dortmund'un şampiyonlar ligini kazandığı yıl.