bugün

Trajikomik bir haberdir. Sahibi burak akbay gözaltına alınmış.

http://mobil.hurriyet.com...gozaltina-karari-40462856

Zamanlaması manidar olduğu gibi sözcüde varken akp'de fetö'cü olmaması da ilginçtir.
On yıl önce "fitillih gilin hici ifindimissss" diyen adamlar elini kolunu sallayarak meclise gidiyor. Fetö ile hiç alakası olmayanlar bahane edilip tutuklanıyor...
10 senedir fetö diye sayısız haber yapan gazete yöneticileri fetö den alınıyor. ironinin dibidir türkiye.
Bir zaman gelecek toto diye bir terör örgütü ilan edilip ne kadar kanını haysiyetini siktigim adam varsa üye olmaktan içeri atılacaktır. Sırf o günleri gormek için her gün duvar yumrukluyorum.
O zaman reklam arasını tersinden göreceksiniz.
Bu sahtekarlarla, bu kansızlarla, bu hırsızlarla, bu vatan hainleriylede, onları seçenlerlede aynı kandan olduğuma utandığım bir gün daha...
Hala 15 temmuzun da gerçek olduğuna inanır bu çomar kardeşler. Fetullah güleni 20 yıldır eleştiren adamlar içerde fetullah güleni mehdi yerine koyan adeta son 20 yılda fetoya övgüler düzen adamlar dışarıda.
sözcüdeki fetöcülerin sıralı tam listesi:

yılmaz özdil
bekir coşkun
emin çölaşan
uğur dündar
Necati Doğru
saygı öztürk
can ataklı
Ümit Zileli
soner yalçın
selçuk dereli
yekta Güngör Özden
sinan meydan.

bunların tümü fetöcü.

bitmedi, muhabirleri, hatta çaycıları bile fetöcü.

ama bu akp vekillerinin ise hiçbiri fetöcü değil.

görsel
Dikkat ederseniz 17 aralik oncesi ve sonrasi yillardir fetoya karsi olanlar ayni ergenekon balyoz gibi sahte iftiralara gerek kalmadan ohalle iceri aliniyor ama dikkat edin gercek fetocular disarda ibb. Abb. Ve ibb damadi bunlar hep disarda , velasil artik kabuslar ulkesi olmus , turkiye cumhuriyetinden eser kalmamis bir toprak parcasi haline geldi .
cumhuriyet gazetesi'ne yapılsa anlarım. sözcü ne alaka.
seçmen kitlesinin zekasına hitap eden operasyondur. 2 sene pkk ile çözüm süreci adı altında vatana ihanet projesi yürütenleri görmeyip hayır verenleri pkk cı olmakla ve chp yi pkk ile iş birliği yapmakla suçlayan bunlar değil mi ? ışid e tırlar dolusu silah gönderenleri görmezden gelip haberini yapanın idam edilmesini isteyen bunlar değil mi ? feto denilen kansız ile 10 sene devlet yönetenleri görmeyip ergenekon kumpasına kpss skandalına öss şerefsizliğine karşı çıkanları fetocu olmak ile suçlayan bunlar değil mi ?

tamda işte bu kitleye hitap ediyor a.k p. görmezler duymazlar konuşmazlar. adam hocam dön ne olur bitsin bu hasret diye bas bas bağırdı. ne istediniz de vermedim diye suçu itiraf etti. millet vekilleri bakanlar fetoyu öven yüzlerce açıklama yaptı. şimdiki adalet bakanı tbmm kürsüsünde savundu bu kansızı. tüm bu millet vekilleri bakanlar cumhurbaşkanı feto düşmanı oldu ama fetoya ezelden beri nefret kusan biz muhalifler ve sözcü gibi gazeteler fetocu oldu..

osman baydemir denen tipi zerre kadar sevmem ama bir lafını anmak farz oldu. hassktrin oradan..
Aslında beklenen oldu. Çünkü bu millet aklıyla alay edilmesine itiraz eden bir millet tarihin hiç bir döneminde olmadı. .
Neyse tarih tekerrürden ibaret olduğu için yaşanmışlıklardan çıkıp gelen elbette bu duruma da uyan atasözümüz var büyük mazimizden gelen..
Zulmle abad olanın akibeti berbad olur. .
Hem yuh hem de çüş. AKP o kadar samimiyse önce kendi içindeki fetocuları temizlesin. Geriye akp kalıyor mu görelim.
Sözcü tayfası sizin tayfa gibi önüne konanı hamuduyla yutmaz beyler, yanlış yapmışsınız hem de 19 Mayısta.
Turkiyenin ne kadar demikrat oldugunu gösteren durumdur
Sonra Batıdan siktir yiyince
Avropa bizi sevmiyi
cekemyi
kıskaniyi diye trip atıp
aglayan malları da goruyoruz
kardes
Farkinda deilsin amma ülke S
addamın ırak dönemine gelmeye basladı ülke umarım gec olmadan uyanırız bu tatlı ve zikici uykudan.
Yol
+ya şunlar çok ötüyor, toplayın bunları.
-iyi de hangi bahaneyle.
+fetö deriz kim bilecek.

balık bilmezse Halik bilecek.
sike sike serbest bırakacaklardır.
Muz cumhuriyetinin kabuğu soyuldu. Diyecek çok şey var ama şimdilik çiçek, böcek, kuş.
Fetö'nün burak akbay'ı özel yetiştirdiği söyleniyordu nitekim yaptığı haberle bunu bizzat görüyorduk.

Söylenenelere akbay fransa'ya kaçmış. işin ilginç yanı bizim gibi normal insanlara zar zor vize veren fransa fetöcü akbay'ı hemen kabul etmiş.
twitterda #SözcüSusarsaTürkiyeSusar .
RTE diktatör olsa konuşma hakkı vermezdi diyen o çocuğu koyunlar nerede? Otlamayamı çıktılar yoksa makarna saatlerimi geldi?
sözcü gazetesinin yazarları içerisinde fetocu olmayı bırak

fetoyu seven bir tane bile yoktur.

narsistik kişilik bozukluğu hastası adam fetoyla yalelli yaparken

bile onlar fetoya saydırıyordu.

operasyonun zamanlaması manidar ; 19 mayıs.

ama gazetenin yönetiminden her zaman şüphe ettim.
(bkz: RTE nin diktatör olması)
Muhalifleri kışkırtma çabalarının bir yenisidir. Çok zorlamayın, kanunsuz seçiminizi kabul etmeyeceğiz, acılar içinde kendi bedeninizden et parçaları kopartıp yiyerek can vereceksiniz. Bu ülke sizin pis dinci kıyafetlerinizi giymeyeceğini gösterdi gösteriyor. Azıcık insan taklidi yapın yeter artık.
okuma yazma bilmeyenlerin sevindiği olaydır.
Önce Yahudiler için geldiler,
Sesimi çıkarmadım, çünkü ben Yahudi değildim
Sonra komünistler icin geldiler,
Sesimi çıkarmadım çünkü komünist değildim.
Sonra sendikacılar için geldiler, sendıkacı olmadığım için yine sesimi çıkarmadım
Sonra benim için geldiler
Ses çıkaracak kimse kalmamıştı.
Sözcü Genel Yayın Yönetmeni: "Kimse onlara FETÖ demezken biz diyorduk. Bunların ne tehlikeli olduğunu anlatıyorduk"

http://www.cumhuriyet.com...nun_nedenini_anlatti.html