bugün

büyük bir yanlıştır.ben onlara sürekli gülerim 187 cmden kısa birisi kendisini nasıl erkek olarak görebilir şaşırtıcı bir durum. biz onlara kısaca şöyle diyoruz:

(bkz: cücük)
gayet normal olan bir şeydir. ne yani adam kısa diye bakkala işe de mi gidemeyecek? bu kadar saçmalamaya gerek yok kanımca.
183 cm olan birinin uzamayı istememesi ne kadar normalse bu da normaldir.
niye lan yoksa herkes 2mt boyundami ki kısa boy tribine girelim.
(bkz: boş boş konuşma bekir)
http://inciswf.com/1306682762.swf
boyu değil işlevi önemlidir. yoksa devede de boy var ama eşeğin arkasından gider.
1,92 olduğum için çidden kötü ve saçma geliyo.
o boy devede de var, önemli olan orantılı bir vücut, karizma ve yakışıklılık'tır.
gayet normal olandir. diger siriklar kapiya takildiklari icin evden cikamiyorlar hatta bazilarini kafeste besliyoruz fistik felan atiyoruz dalga gecmek icin. gecen gun bitanesi aglamakli bi halde kafesten seslendi nuri abi dedi canım muz cekti bana alirmisin dedi. bende tabi kocum sende ucubede olsan insansin seninde canin ceker alayim ben sana ama bi sartim var bi amuda kalk dedim.. demez olaydim 5 saat boyunca bekledim amuda kalkacak diye yok beceremedi mal... neyse yinede dayanamadim gittim 1 kilo muz aldim geldim verdim cocuga nasil sevindi kopil..
Turkiyede erkeklerin boy ortalamasi 167 oldugu icin, gayet normal bir durumdur.
bu boy muhabbetinden harbi gına geldi yok 1.60 boyundaki kız nasıl bilgisayara erişip entry yazıyormuş yok 1.90 dan kısa erkek nasıl sokağa çıkıyormuş muş çıkar mı çıkar size mi düştü eski sevgilim 1.95 di herifte göte sürmelik ne akıl ne sorumluluk ne artı bir şey 1.60 boyunda değilim bunun acısını bulunduğum üniversite kızlı erkekli boy ortalamasından çekiyorum hatunlar bildiğin daha çekici ben bildiğin ortalama boyumla deveyim o ne olacak yapmayın kendinizi 3 yaşındaki kızanlar gibi
Türkiye'de 1.90 üzeri erkek aramak genelevde bakire aramaya benzer.Bulununca öpüp başa konulasıdır. Bilirsiniz türkiye standartlarını...
O boy ne öyle çük kadar.
ne boy muhabbetiymiş be ! dedirten olaydır.
1 90 dan uzun erkeklerin sokağa çıkmasıyla düz orantılıdır.

boy değil! önemli olan işlevi efendim.
kişiyi, gidişatı onun elinde olmayan sebeplerden ötürü yargılayan kişinin eleştirisi.
yahu adam napsın kemiklerini mi uzatsın ne istiyorsunuz?
Rahat rahat geziyorum no problem. *
boşu boşuna görüntü kirliliği yapmalarına neden olur.
evin kapısından çıkarken kafayı kapının kirişine çarpıp bayılmıyoruz. ondan çıkabiliyoruz olsa gerek. böyle söyleyince büyük bir başarıymış gibi gözükmedi.
kompleksli olmadıklarını gösterir.
çıkmasınlar topukluyla 182 ye ulasan boyumla gormesin gozum onları ...
caddeye de çıkabilirlerin kanıtıdır.
normal bir durumdur.

190 boyundaki tipsiz bokların harika olduğunu düşünen biri için anormaldir ancak.
selam boklar.
dünyadaki neredeyse tüm erkek neslini evde tutmaya and içmiş azgın kadın beyanı.

he gülüm he diyerek yatıştırılmalıdır.