bugün

aklıma takılan sorunsaldır. cevaplarınızı beklerim.
Ideal boy.
Ayni ben.
Maslahat olarak uzun,boy olarak orta.
Türkiye standartlarına göre uzundur.
Fena değil bir boydur.

Evet
--spoiler--
fena değil bir boydur.
--spoiler--

görsel
hobbitlikten hallicedir. yüce allah herkese 185 ve üstü olmayı nasip etmiyor yapacak bir şey yok..
türkiye'nin genel boy ortalamasına göre uzundur. fikren idealdir.
1.91 olarak buna cevap veremeyeceğim...
(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
183 lük adamın ne işlevi olacak kanka askerdeki muhafız birliği gibi hep geri hizmet * tabanı kalın ayakkabı falan giyin siz de 185 ve üstü olmanın ayrıcalıklarından yararlanın. bak iş başvurusuna gittiydim yıllar evvel adam sordu boyun kaç diye 183 dedim "biz sizi ararız" dedi sonra şaka şaka 185 dedim ölçüldü doğru çıktı direkt müdür yaptılar şirkete..
--spoiler--
boyun kaç diye 183 dedim "biz sizi ararız" dedi sonra şaka şaka 185 dedim ölçüldü doğru çıktı direkt müdür yaptılar
--spoiler--

lamba diregine mi ihtiyac varmis sirkette?
Sırık gibi en iyisi 170 standart erkekte.
--spoiler--

lamba diregine mi ihtiyac varmis sirkette?

--spoiler--

yok kanka dalyan gibi adam lazım bize dedilerdi öyle 185 altı tıfıl istemiyorlarmış. yapacak bir şey yok *
ulan adam 183 boyumuzla bizi hobitmisiz gibi bunalima soktu, iyi mi ?!)))
ben kendim 183 cm'yim bildiğim kadarıyla zaten. daha uzamamışsam öyleyim ama daha uzunsam daha iyi bence tabii ki.
Gayet uzun ve yeterli bir boy. 1 85 üstü devasa oluyor bence, 1 80- 85 arası çok ideal bence erkeklerde.
neyle ilgili sorulduğuna göre değişebilecek olandır.

(bkz: soru sormayı bilmeden cevap beklemeyi öğrenmek)
olması gereken tam kararında bir boydur.
not: 183 olduğum için gayet mutluyum.
Türk kadını ortalama 1.61 cm olduğu için, topuklu ayakkabı denen medeniyetten de bihaber olduğu için 1.83 olmak bir erkek için gayet boktan bir şeydir.