bugün

gece saatlerinde başlamıştır şuan şimşek eşlik ediyor.

radar: https://www.mgm.gov.tr/so...amp;rR=34C&rU=max#sfB
istanbul'a iyi mi geldi bilmem ama bana çok iyi gelen yağmur şeysidir. Keşke her gün, kimseyi mağdur etmeden yağsa.
Yağmur iyi, güzel, berekette kışlıkları kaldırdık arkadaş sabah evden gömlekle mi çıkalım?
Eminim bu dertten muzdarip tek ben değilim.

T: Sağlam yağan yağmurdur.
Gök yarilmistir.
Şuan 4 cm su var yolda belli bugün dere yataklarına ev yapanlara sel bascak.
https://www.youtube.com/watch?v=QaSOARSKgHA
O kadar sıcak sıcak dediniz alın bakın ne oldu. Kızdırdınız Mikail beyi.
hep istanbula yağsın zaten adanaya hiç yağmasın yanüyürük diyom ya gurban olduğum.
Şu an süper hücre oluşumu var.dışardaysanız kendinizi bir filmde dans pistindeymiş gibi hissedebilirsiniz.
Tam uyku havası hadi ben kalktım hastaneye geldim sizler uyumak varken entry giriyorsunuz.
Bu ne lan böyle... evde yatakta elinde kahve yorgan altından ahkam kesenler kalkıp 2 dk dışarı çıksınlar da görelim...
Siz buna yağmur demişsiniz ama bu bildiğin savaş atmosferi.

Gök gürültüsü senfonisinin iyice korkuttuğu yağmurdur.
görsel

Caddelerde baliklar yuzduren yagmurdur.
Ay ne guzel keske burda da yagsa.
Muazzamdır. Tüm uykusuzluğuma rağmen resmen huzur ve mutluluk doldum. Teşekkürler yağmur.
Edit: boşuna aşık değilim yağmura, sınavım ertelendi resmen bir kere daha aşık oldum.
böyle bir yağmur çatı katındayken müthiş keyif vermektedir.
çok egzantirik ve güzel olmakla beraber allah evi barkı opmayanlara, yakacak odun kömürü olmayanlara şimdi ve özellikle kışın yardım etsin.
çocukluğumda ısınma sorunu yaşayan ben, birgün aynı yağmurun bana romantizm esintileri hissettirecegini.bilemezdim cidden.
(bkz: sözlük yazarlarının şeyleri ımmm .. geçmişleri ve yağmur)
istanbul'da olmayanları etkilemeyen yağmur.
Yalnız iyi yağıyor.
Ahahsh hastasıyım su tabirinizin

Yalnız iyi yağıyor yağışın iyisi kötüsü değil yoğun olanı veya olmayanı vardır.
uykumdan sicrayarak uyanmama neden olan gok gurultuleriyle gelen yagmurdur.

inanilmaz bir sekilde yagiyor. yani salisenin yuzde biri duraksama dahi yok.

her ne kadar basta irkilsem de gok gurultulerini dinledikce gucun sahibini tekrar tekrar hatirliyorum.
uzun zamandır görmediğim kadar delicesine yağan yağmurdur. gök yarıldı gök.
5 dakika önce uydu alıcımızın antenine şimşek çakmasıyla beni uyandıran yağmurdur.

Gözümü açtığımdan beridir istanbulda yaşarım yaz ayında ilk defa böyle birşeye şahit oluyorum.

Ne yağıyo mübarek be.
yağarsa yağmur yağar der yağmurlu günlerde sokakta kalasın amk kızı diye eklerim iyi günler.
görsel
görsel
bünyesindeki bütün pislikleri alip götürmesini temenni ettigim yagmur.