bugün

Bayern Münih eskiden Barçayı tokatlardı şimdi ne hallere düştü be.
bayern in açık ara doğrandığı maç olmuştur.
skoruna kadar doğru tahmin ettiğim bir başka maçtır.

(#36352180)

hayır insanlar böyle tahminleri beğenmiyor birde anlamıyorum bundan sonra maç skoru söylemeyeceğim lan yaranamıyorum hiç kimseye allah allahhhh *
uzatmaları izlemeyip uyuduğum için pişman olduğum maçtır. real madrid 2 ofsayt olan golle maçı kazanmıştır.
Real Madrid lehine hakem hatalarının bariz şekilde yapıldığı maç. Yarı finalde Juventus un bunlara da Barcelona tarifesi uygulaması artık kaçınılmaz oldu.
tarihin önemi olmadan bu iki takımın mücadelesi her zaman keyifli olmuştur. tebrikler güzel futbol için.
Ama güzel maçtı her şeyden öte.
vidal in ilk maçta penaltıyi kaçırması, bu maçta kırmızı yemesi ve hakemin madrid lehine iki hatalı ofsayt golü ve bir hatalı kırmızı kartı turu bayern munihe kaybettirdi.
Hakemin Bayern lehine verdiği yanlış penaltı kararının etkisinde kaldığı maç. O dakikadan sonra kendisiyle birlikte resmen 12 kişi oynadı real. Real'i sevmiyorum. Çünkü oynamadan maç kazanıyorlar. Ezelden beri böyle. Şu maçta kendi sahalarında resmen sürklase oldular yahu. 12'ye 10 oynadıkları maçı süper yıldızları ronaldo'nun müthiş performansı ile elemeyi başardılar(!). Şimdi yine ronaldo ronaldo diye inleyen ronaldo fanboyları basacak burayı. En iyisi birkaç saat sözlüğe girmemek.
Orrrrrrrrospu çocuğu hakemin maçı madrid'e elleriyle verdiği maç. Eşit sayıda top oynanırken iki tarafta da Bayern futbol anlaminda ezdi. Baktılar olmuyo 11-10 oynattilar.
Baktılar o da olmadı ofsayttan gol yazdılar. Sıktır git orospu çocuğu hakem.
ulan şu ronaldo'yu gol kralı yaptırdılar ya yine helal olsun ne diyim. ananı sikeyim hakem.
Marceloya helal olsun çok güzel getirdi.
fakat bayern de anladı bu saatten sonra ne hakemi ne madridi yenemeyeceklerini o nedenle topu çalmaya bile ugrasmadilar. Madridi tutan biri olarak da söyleyeyim hakkaten güzel kolladi hakem madridi.
hakemin katlettiği maç.
yarın juve doğranabilir.
ispanyollar uefa' da iyi lobi kurmuş dedirtir. 4 oldu bu arada.
Marcelo içinden geçti.
Tabi o saate kadar bayern zaten Hakem tarafından harcanmıştı.
Bayern Münih'in harcandığı maç. Amk UEFA. Evet.
neuer'e gol atmak için ronaldo olmak gerek galiba. 2 maç 4 gol.

edit:5 oldu.
Bu kadar net bir ofsaytı görmemek körlükten başka bir şey. Görmek için önce bakmak lazım.
maçın hakemi tam bir orospu çocuğu. casamiro kasti hareket yaptı dize doğru. sarı kart verecekti vazgeçti. vidal topa müdahele etti sadece. sen gel adamı 2. sarı kartla oyundan at. amk bayern yenilirse hakem yüzünden yenilir.
bayern münih'în kazanmasını çok istiyorum. ama maç 2-2 oldu. yaktın bayern'i orospu çocuğu hakem.
ayrıca ancelotti de tam salak. vidal mal mal top oynuyor. sarı kart yemiş. onu çıkar al yerine tomas müller'i. ama nerde... şimdi çıkar ramos ya da ronaldo kafa ile bir gol atar bitirir işi.
Hakemin oruspuluklariyla tur atlayacak real bu kadarda olmaz.
O bayern'li yere yatıp boş boş bakan oyuncu ne ayak lan ölüyor zannettim.
casemiroyu atmayip haksiz yere vidali atan ve ofside vermeyip golü veren hakem sayesinde bayernin katledildiği maç..
Real ve barcaya karşı maç yapıyorsanız hakem her zaman size karşıdır.net psgyi doğradılar burada da var. Belki komik gelir ama realin Galatasarayı elediği turda da Galatasarayın çok ciddi hakkı yenmişti. Kim olursa olsun maça 1 kişi fazla başlıyor bunlar, hakem.
buz gibi ofsayt olan ronaldo golüyle realin 2-2 yaptığı maçtır.