bugün

Real favoridir. Kalbimiz bayern icin atar o ayri.
sahaya çıplak bayan taraftar girer.

açık net.
Her 2 takım da haftasonu büyük yıldızlarını dinlendirdi. Fişek gibi bir maç bekliyorum açıkçası. Bayern e tur için en az 2 gol lazım. Haliyle ilk yarıdan bastıracak. Bastırırken doğal olarak açık verecek ama gol de atacak mutlaka. Bu nedenle bol gollü ve hatta son 20 dakikası tenis maçı kıvamında bir maç bekliyorum.
real turu geçer için 100 kağıt baüsmaüyı düşündüğüm maç. yalnız tedirginim ben iddiada yüksek miktar basınca olmuyucak şeyler oluyo çünkü.
real in 4-2 veya 4-3 gibi bir skor ile almasını beklediğim maçtır.

(bkz: genç iddiacılar heyecanlı)

(bkz: 7+ biter)

genelde böyle skorlar beklerken maçlar hep kısır bitmiştir ama bunu da eklemeden edemeyeciğim *
bayern münih'in yeneceği maç olabilir. hırslı çıkacaklardır. lewandowski de oynuyor galiba. maçta yine karşılıklı goller olacaktır. yine 1-2 ile uzatmaya gidebilir maç.
valide hanım vs ben.

annem dizisi mi yoksa şampiyonlar ligi çeyrek final maçı mı? akşam 21.00 da valide hanımla kıran kırana bir maç beni bekliyor olacak.
pana-fener maçı ile aynı gün ve neredeyse aynı saatte olması ve ikisininde şifresiz olması nedeniyle beni kederlere sürüklemiş maçtır. şerefsizler bari fenerin maçını 8 de verin de bitince bu maça geçelim.
maç trt 1'de...
real madrid deler geçer. evet.
Başlıyor , yayın trt 1.
Bayern in bu futbol anlayışıyla saglam bir fark yiyecegi karşılaşma.
Bayern'in antalyaspor gibi oynadığı maç.
Biraz önce 10-15. Dk aralığını izlediğim ve bayernin real kalesini kuşatmakta olduğu maçtır ama real bu kolay kolay bırakmayacaktır.
daniel carvajal'ı çok beğendiğim maç. Her pozisyonun içinde.
neuer kale gibi adam.
Bayern kaybederse Beşiktaş da kaybedecekmiş. Kesin bilgi yayalım lütfen!!! Saldır Münih
ilk yarısı real açısından sadece ronaldo'nun bencilliğinden kaybedilen 2 gol bulunduran maçtır.
ribery nin yine döktürdüğü maçtır.
ilk maç bayern 2 0 yapacakken vidalin kazmalığından yapamamıştı o maçı real almıştı.Bu maç ronaldo bencilliğinden dolayı 2 0 olacak maç 0 0 bu maçı bayern alacaktır.
Real Madrid'in, ronaldo'ya rağmen alacağı maç. At fava bekle. Bayern defansı galatasaray defansı ile yarışacak düzeyde...
lewo ekranın görünmeyen kısımlarında kameradan uzaktayken sağa-sola koşuyor sanırım.

bu kadar yorgun olmasını başka türlü açıklayamıyorum.
Ronaldo sahanın en kötüsüydü ilk yarı 2 gol yedi resmen 2.yarı coşabilir bayerni kurtaran defansı çok kritik top çıkardılar.
Marcelo mu kurtarsın penaltıyı da lan!!
Büyü bozuldu. Gol sağanağı başlar şimdi.