bugün

keşke olsaydım; paramın %99 unu alkol ve sigaraya verdim, geri kalanını carcur ettim sözünü bir kez daha gerçekleştirecektim. bakın orda sataşmalar var, olmasın aygidiyobatmayaslmsylynfatmaya.
her seferinde geleyim geleyim diyorum ama bir şeyden çekiniyorum..
(bkz: zirvede yalnızlık)

eğer gelirsem de çaktırmayacağım. ortam canlı olursa yanaşacam masaya. ama herkes kendi halindeyse kendi halimde takılırım yan masada filan.
lasvegascocugunun striptiz yapacağını söyleyip söz konusu yazar hakkında bir karalama kampanyasına girişen aygidiyobatmayaslmsylynfatmayanın kucak dansı yapacağı zirvedir.

aynen videodaki gibi.

http://www.youtube.com/watch?v=PfXtmnxhtTY

kaçırmayın derim!
telefon kayıtlarının dinletilmesinin yüksek katılımdan dolayı pek de sağlıklı olmayacağı zirvedir. 60 kişi geliyor bu zirveye abicim, bu kişileri telefon kayıtlarını dinleterek rahatsız etmemek lazım. değil mi ama?
Yavaş yavaş ergen muhabbetine kaydığını sezinleyip elimde odunla geleceğim zirvedir. Noluyo gençler aloooo?
ıslak odunun nice canlar yakacağı zirvedir.
Ben anlamam toptan tüfekten diyerekten aşkla sevgiyle katılacağım zirvedir. Olum sürpriz var lan sürpriz. Üç zirvede olmayanı yapıcam dördüncüde. Gelin görün.
sadi'yi +1im olarak getireceğim zirvedir. anladın sen onu, anladın.
59 yazara ulaşmış zirvedir. mekan büyük, rahat olun.

http://uludagsozluk.com/s...&ne=5n1k&zid=1108
ani gelişen program değişikliklerini fırsat bilip katılacağım zirvedir.
ben ve +2im ile yaldır yaldır katılacağımız zirvedir.
3 saate yakın bir süre kalmış zirvedir. ayrıca, 5 buçuk 6 gibi mekanda olacağım. isteyen o saatlerde gelebilir.

zirvebox coşmaktadır. 61 olduk.

http://uludagsozluk.com/s...&ne=5n1k&zid=1108
üzgünüm özel nedenlerden ötürü aranızda olamayacağım. artık bi daha ki sefere.
gece 00:00'da işçi partisi'nin istanbul'dan ankara'ya otobüs seferleri düzenleyeceği de gelen duyumlar arasındadır.
güzel organizasyon, güzel insanlar... hâsılı keyifli bir zirve idi. bi daha da gelirim yani.
tadı damakta kalan zirvedir.
yine eğlendirmiş zirvedir. on numara beş yıldız olmuştur bir kez daha. katılan katılamayan herkese selam ederim.
yine yapın lan!
sicak muhabbetin oldugu zirvedir. sanirim herkesin en az 2-3 kisiyle saglam sohbeti olmustur. organizatorlere tesekkurlerimizi sunup devamini bekleriz. not1. ortam havasiz oldugu icin ben ve cevremdekiler rahatsiz olduk. not2: surpriz hediyeler iyi dusunulmus, +1ler unutulmamis.
Beklentilerimin üstünde geçen zirvedir. muhtemelen hala devam etmektedir.
Güzel güzel eğlendiğimiz zirve olmuştur. güzeldi lan bildiğin. Yeni yeni insanlar tanıdık işte. Eski arkadaşlarla sohbet ettik. Güzel bir Cumartesi akşamı geçirmeme vesile olan herkese teşekkür ederim.
asosyal, bilgisayar başından kalkmayan sözlük yazarlarının bi nebze olsun sosyalleştiği zirve olmuştur. böyle sosyal sorumluluk projeleri arttırılmalıdır kanımca, yoksa bu arkadaşlar kimenle nerede ne oturup ne konuşacaklar. net.
Lasvegascocuguna bol teşekkür isteyen zirvedir. Oldukça güzel vakit geçirdim. Sonraki zirve ne zaman lan.
sigara kokmayan zirve olsaymış, saç köklerime kadar captain black reklamı yapmak zorunda kalmazdım. *
gri sehrin adami ve lasvegascocugu'na bolca teşekkürler. topluma kazandırıldığımı düşünüyorum.
ilk zirvem oluşuyla kalbimde hep güzel bir yeri olacak zirvedir. not: gri sehrin adami ve lasvegascocugu arayı açmadan başka bir zirve daha yapın abiler.
mekandan en son ayrılan yazarların an itibariyle ulus pavyonlarında geceye devam ettiği zirvedir. * *
ayrıca hediyelerimiz pek güzeldi.