bugün

(bkz: durduramıyoruz efendim zirve yapıyorlar)
mekan konusunda derin bir araştırma yapılması gereken zirve.
mekan fark etmez diyip, katılacağım zirvedir.
(bkz: ben kemal geliyorum). katılmadan olmayacak zirve.

edit: harbi lan şenlik vardı. ya şenlik ya zirve mi diyeceğiz şimdi, olmadı.
aşırı derecede sevimli kızlarımızın fotoğraflarının paylaşıldığı ve insanı beklentiye sokan zirvedir.

ulan işi gücü bırakıp demokratik kongodan kalkıp gelicem yapmayın böyle şeyler.
insanı yüksek beklentiler içine sokan zirvedir. sabırsızlıkla bekliyoruz, az kaldı.
güzel hatunlar geliyorsa katılmak istenilen zirvedir.
sırf hatun için geliniyorsa hiç gelinmesin zirvesidir. zirve yazarları olarak maksadımız muhabbet, geyik, arkadaşlık ve dostluktur.

ayrıca +1lerin gönül rahatlığıyla getirilebileceği zirvedir.
hatun kişiler için değilde, kim kimdir ? ne nedir ? hede nasıl biridir ? diye merak edip katılmak istenen zirvedir.

not: * uzun saçlıyım diye ankara zallanıyor zirvesinde linç edilebileceğim zirve olabilir. * ekşi sözlük te ben ve benim gibi insanlar çoktur. ve esas olan uzun saçlı olmak ya da olmamak değildir, esas olan uludağ sözlük te bana benzeyen, bana benzeyen derken neyse uzun konu, kendim gibi kimseyi göremedim ya la ben.
3 haftadan kısa bir süre kalan zirvedir.
zirve gününe http://countdowndays.com/69975/ kalmış zirvedir. o gün 18 saat 30 dk da zirve saati için bekleyin please...
roxanne'de yapılması halinde zaten hınca hınç olan mekanın dağlara taşlara taşmasına sebebiyet verecek olan zirvedir. yine de güzel tercihtir. katılmak için süre talebinde bulunuyorum.
içki içip günaha gireceklerin zirvesidir. pis günahkarlar.

(bkz: günaha ortak olma zirvelere dur de)
ayranın dibine vuracağımız bir zirve olacak.
katılmakta tereddüt edilmemesi gereken, mekan konusunda henüz tam bir karara varılamamış zirvedir. gelin mübarekler.
ayran tüketiminin hat safhada olacağı zirvedir. bütün ayran severleri bekliyoruz!

kayıt yaptırmak isteyen yazarları şurdan alalım:

http://uludagsozluk.com/s...&ne=5n1k&zid=1108
sürprizlere gebe zirvedir. hiç karşılaşmadığınız şeylerle karşılaşabilirsiniz.

http://uludagsozluk.com/s...&ne=5n1k&zid=1108

edit: ankaralı yazarlar, uyumayın!
ankaralı yazarlar, uyumayın! bu günaha engel olun!

(bkz: günaha ortak olma zirvelere dur de)
içki değil, ayran tüketilecek zirvedir. içki tüketilecek diyerek milleti galeyana getirmeyelim. gelin mübarekler, ayran var!

(bkz: yersen)

pardon!

(bkz: içersen)
günahın işlenmediği bilakis iyiliklerin inayetlerin hayırseverliklerin havada uçuştuğu pilavlıdan farkı olmayan, inadına inadına her daim düzenlenmeye devam edilecek ankara zirvelerinin dördüncüsüdür. ne dört ne on dört bizi ayıramayacak. dış mihrakların oyununa gelip katılmamazlık yapmayın sakın. adamlar uğraşıyor cebelleşiyor bizler güzel vakit geçirelim diye. emeğe saygı göstereceğinize saydırmaya devam. neymiş efendim günaha ortak olmayın. he canım biz orda neler yapıyoruz neler offf aklın çıkar valla. yarım aklın var onu da kaçırırsın. velhasılkelam ankaralı yazar arkadaşların hepsinin beklendiği zirve olacaktır. ilk üç zirveye katılanlar katılsa 100 den fazla kişi olur. nerde çokluk orda bokluk lafının geçersiz olduğu tek platformdur zirveler. gelin eğlenelim.
katılımın bol olması beklenen zirvedir.
zirve gerçekleşmeden capsları eklenmiş zirvesi.
merakla beklenen zirvedir.
mekan değişikliği düşünülebilecek zirvedir.
güncel Önemli Başlıklar