bugün

cska moskovanın halk arasında türemiş komik ismidir ayrıca facebooktaki adımdır.

3 yıl sonra edit yapmaktayım, zaman çabuk geçiyor beh.
Hoşgelmiş nesildaş yazar.
Sesi soluğu pek çıkmasada ilerde sözlüğe katkılarını esirgemeyeceğini umduğum yazar.
funda özsoy erdoğan ile mülakat/#18022870
gülümsemeyi unutma/#18022825
söyleşide ne sorular sorulur/#18022820
funda özsoy erdoğan/#18022814
söyleşi de yazar ne sorulur/#18022476

sözlük formatının sıhhati açısından, kendisine 3 doz "söyleşiye kadar entry girmeme" yazıyorum. umarım tez zamanda atlatır.
(#18022946) sakin olmasını önerdiğim, haddini aşmayarak bir ömür mutluluktan mutluluğa koşabileceğine inandığım yazar.

sen "söyleşide ne sorular sorulur", "söyleşi de yazar ne sorulur" diye başlıklar açarsan ben de sözlük formatına dair iki satır kelam edebilirim. senin şahsına, kişiliğine dair tek bir şey söylemeden sen bunun kontrasını "kişiliğimi pek geliştirmediğim" yönünde yaparsan bu olmaz işte.

ben mesela "yazık yeeaa söyleyişiye gidiyor, katılımcıya ne soracağının cevabını sözlükte arıyor. keşke biraz kendini geliştirse, böyle çok zor olmalı" falan diyor muyum? demiyorum.

son olarak kendisinden alıntı yapmak isterdim --" (bkz: özünde iyi biri) standarta ulaşabilcek şahsiyet."-- gibi ama türkçeyi bu derece katledemem. en azından millet olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu gün olmaz.