kısa boylu erkektir. 1.90 boyundaki sözlük yazarına göre, yani bana. ehe.
1.80 boyuna göre kısadır. Hadi herkes boyunu yazsın.
Türk kızlarının boy ortalamasına bakarsak uzun bile sayılabilecek erkektir. Ha 1.50 1.60 boyla ayaklarınızı yerden kesecek 1.90 erkek arıyorsanız olayı yanlış anlamışsınız demektir. Zira adamın sizi sikine takıp gezdirecek hali yok, ayaklarını yerden kesmek deyimi başka bir amaçla icat edilmiştir. Saygılar.
kızım ve 171 boyum var benim bile kötü bulmadığım erkektir. kısa falan değil, uzun boylu da değildir evet ama 160-165 kızlara oldukça denk erkektir. nedense 155 kızlarımız beğenmez bunları. boy kompleksi olmayan kızlar için iyidir. her şeyi boya yüze paraya endeksleyip ühüü neden mutsuzum diye ağlayan insanlar çok komik gelmiyor mu?
ideal bir boydur, zaten ne demişler, boyu değil işlevi...
En azından ortalamanın üstündedir.
3 cm yüzünden olamadığım boy. 3 cm uzunum maalesef.
1.70 kadına göre kısa, 1.50 boyundakine göre normaldir. Evet.
götü yere yakın hatunlar doluşmuş buraya ! kızın boyu 1.50 hayalinde ki adam imirzalıoğlu, he gülo he!
175 cm olan erkektir, ne uzundur ne kısadır, bende 3 cm o kısa olan erkektir.
Kısası yatakta makbuldür derler. Bence yerinde erkektir.
175 boyunda erkektir, 1 cm fazlası değil
Benim boyum.
Ortalama bir türk erkeğinin boyunda olan erkektir. Ortalama bir türk kadınının boyunda olan kadınla güzel bir çift olurlar.
sözlük benim bildiğim çocuklar 9 10 gibi yatağa giriyor hadi tabletleri bırakın doğru yatağa yav arkadaş sözlükte 10 kişiden 9 u boy muhabbeti yapıyor ulan sizin boydan başka övünecek hiçbirşeyiniz yok mu yok 170 erkekler gay yok 150 boyundaki kıza yavşasam pedo sayılırmı yok 190 boyum var günde 10 tane kız götürüyorum amk kendi boyu 1 80 geliyo kendini 1 79 luk adamla kıyaslıyor ulan gelse ben patronum sen işçisin kölesin muhabbeti yapsa tamam eyvallah diyicem sonuçta ekmek meselesi ama boy muhabbeti nedir ya sözlüktekilerin başka derdi yok milletin ağzı kokuyor açlıktan acıkırım diye tuvallete gitmiyor geliyor yok 1 90 nın altındakiler kendine erkek demesin bilmem ne ulan napolyonun (başkası olabilir) çük kadar boyu var kimse gidip kıçıyla gülmemiş boyuyla yargılamamış konuşulan mevzuya bak ya.
Orta boylu erkektir.