bugün

spastik beyanı. bu ne lan inci ye dönmüş burası.
Kendimi tutamayarak yine yazacağım.
(Bkz: go fuck yourself)
buzlu badem isteyen kişi beyanı.
(bkz: cem yılmaz)
salağa yatıp sazanları salak yerine koyuyor olması temennisiyle...
Milyarderse muhtemeldir.
E o zaman kafana sıkma zamanın gelmiş. Hadi bakalım.
Abi masayi toplamayın face için resim çekilcem demiş olması muhtemel "bad boy" düşüncesidir. Çok şükür bu tip insanlar da var da bakıp bakıp gülüyoruz.
Karı kızdan bıkmış arkadaşlarım vardı artık rihanna gelse sikmem diyecek kadar doymuş insanlar sonra nemi oldu valla en son vurduruyorlardı.
Kardeşim madem paran var ve yeni zevkler yaşamak istiyorsun yaz bana sana bilmediğin zevkleri tattırayım.
pamukla gelen flash efekti de koleksiyona dahil mi diye irdelenmesi gereken yazar beyanı. yok değilse siktir ordan. bütün zevkleri tatmışmış. 18 olmadan ülkeden çıkta önce, pasaport falan. bir de sigara al göstereceğim bayiden.

edit: sayın yazarın şahsi kişiliğine en ufak bir saldırım yoktur. ciddiyimdir. ama söylenen sözü affetmem.
Madem herseyi tatmis artik yavas yavas parmaklarindan baslayarak atese alistirmasi lazim cunku her boku yedikten sonra bunun bide cezasi var dimi. Allah hidayet versin bmw 530 u varmis ne pahalidir bee ama sunu da ahirete herkesi bi kefenle ugurluyolar.
Sizin beni eksilemeniz benim bu hayatta ki bütün zevkleri tattığığımı değiştirmeyecek.
Bir beyan.
çocuk var mı çocuk? diye cevap verilesi bir beyan.
reşitligi tadamamış yazar beyanıdır.
Hayattaki bütün zevkleri tattığını zanneden, %0,1 ini tatmış yazar beyanı. Ne anlarsın sen zevkten? Alkol alıp, burn içip, rus sikip bmwye binmekle hayatın tüm zevkleri tadılmıyor. Ufuk genişletici ilaç falan içmeyi dene. Swh.
(bkz: bana edebiyat yapma lan)
(bkz: bana edebiyat yapma lan)
(bkz: eksi istiyorum demenin alternatif yolları)
Yüzümden bile hayatta ki bütün zevkleri tattığımın belli olduğu fotoğraftır.
yuh belki.
tatmadığın zevkler arasında zenci yaprağıda vardır büyük ihtimalle denemesi gereken yazar beyanı.
Hayata erkek atılmanın sizin şimdi Yaşadığınız veya daha yaşayamadığınız şeyleri benim çok önceden Yaşadığım için Başıma gelen tükenmişlik sendromudur..
Turkce ogrenmek haric galiba.
ders kitaplarına, bonibona, sigaraya hayat gözüyle bakmak.
tüm zevkleri derken?

böyle ucu açık başlıklar her yere çekilir aman diyem genç arkadaşım.
Gay olmanın son evresi.

-Vurdurdum abi.

+Noldu?

-Hayat bu kadar mı şimdi?

+Vurdur diyen kimdi olum onu pamuk tikarken yapıyorlar tadmadan gitme diye.

-Abi .s .s .s
(bkz: 13 yaşındayım hepinizden üstünüm)