17 yaşındayım ve Burn içiyorum ortam çocuğuyum istediğim zaman alem yapıyorum meyve ve Çerez tabağımda var bütün kızlar bana hasta istediğim zaman eve attığım Rus sevgililerim var zaten zenginim bmw 530 arabam da var artık yeni heyecanlar yeni zevkler tatmak istiyorum bu dünya da vademi doldurduğumu düşünüyorum.
Kim bilir orta halli bi ailenin çocuğu olsam herşey daha farklı olabilirdi. O zaman hiçbişey ayağıma gelmediği için hayattan zevk alabilirdim. Belki de odam da mastürbasyon yapınca bile mutlu olabilirdim Rus sevgililerim olmasaydı.

görsel .
-Ki yaziminin verdigi zevki de tadarsan tam olur.

He her şeyi tattiysan artik geberebilirsin demektir.
Vurduruyordur.
burn kafayı yakmış yazarı.
Baba dayağını tatmamış yazar beyanı. Bi tatsa kendine gelecek.
çok afedersiniz ama:

(bkz: yarak var yer misin)
vurdurduktan sonra sözlüğe giren ergen başlığı.
Adamın ehliyeti yok daha miadimi doldurdum diyor..
(bkz: rahat battı).
Ortam çocuğu olmanın iyi bi şey olduğunu sananların bulunduğu başlık. Başlığın Sahibine diycek bi lafım yok zaten.yaşı gereği davranıyo.da 17 yim diyo 18 üstü olmak gerekmiyo mu sözlükte yazmak için.
iki metre karelik salon, beyaz pimapen kapı, nuhnebiden kalma koltuk, annenin çeyizinden beyaz güneşlik, pazardan yirmi liralık tül, en ucuzundan sheggy halı, ikea dan 19.90 lık beyaz yan sehpa, işportadan kendine bile ait olmayan gözlük, bi avakado olsun bir mango olsun olmayan meyve tabağı, misafirlik büfeden inmiş içilmeye kıyılamamış viski yanındaki ispirtodan hallice votka dan içilmesiyle tam bir fakesin yeme bizi güzel trol kardeşim.
gozlugunu sikyim dedigim bir yazarin hayatin tum tatlarini aldigini sanmis oldugu basliktir.
--spoiler--
ah umurumda mı sandın bu dünya?
ah neşesi yeter...
--spoiler--
Universite okumamis ehliyet almamış. Dunyayi dolasmamis. Niagara selalesini görmemiş. iskoç cucesi sikmemis hayatin babasinin banka hesabindan ibaret oldugunu sanan beyinsiz beyani.
(bkz: nasıl ibne oldum)
Yeni şeyler arıyorsun. Sen değilde alnın bir secdeyi tatsa be kardeşim.
-ki'nin nasıl yazılacağının zevkini tadamamışsın.
(bkz: smirnoff şişesinde burn içmek)
(bkz: engelli mevzuatı)

çaresiz değilsin.
delikanlı kalmak istiyorsan bütün zevkleri tatmana gerek yok evlat !
iyi bok yedin denilesi söz.
(bkz: al abi bir snickers ye)
(bkz: daha iyi misin abi)
git öl dünya bi boktan kurtulsun diyecegim yazardır.
23 yaşındayım bu sene ilk defa biriyle el ele tutuşup gezdim.
adam otuzbircinin teki çıktı rıza baba!