bugün

22 yaşında bir kız olarak söylüyorum, 17 yaşında ki kızlar beni bile geçer solda sıfır bırakır.
ARTIK SÖZLÜĞÜMÜZde böyle elim hadiseler yaşanmasın ya.
Daha 40 olmadık çok şükür, sınırımız 18+ dır.
Serin hikaye fakat bana nedense masaüstünde gay klasörü bulunduran kişiyi anımsattı.
Yıkamacı bi siktir git aq ya, insan yerine koyup okuduk bi de.
tengir'i mi ima ediyor acaba?

puuuh allah cezacını vere... swh.
40 lık yazar sen misin ciciş yaparsın böyle şeyler inandım ben.
iynsana okurkene vışşş şerefsize bak hele, dal gibi kızı heder edecek namıssız dedirten hikayedir.
17lik hemcinslerim 30 gibi görünüyor ama *
insan gerçekten hayret ediyor! *
Gülmekten yarıldım okurken. Bilinçli yapılmış harf hataları ve içine de bolca siyaset sıkıştırılmış bir cool story! Açık oyladım seni kahraman yazar.
arkadaş seks hikayeleri nokta com yazarı galiba.
Yalan yok, yarısına kadar okudum, güldüm )
o ne uzun yazı destan mı roman mı yazılmış okuyamadım. bende 18 yaşındayım banada instadan teyzeler mesaj atıyor. yaşlılara bir hal oldu.

o değil birgün müge anlı ya da esra erol a çağıracaklar diye korkuyorum. zaten annem kızdı sosyal hesapları mı kapatacağım tiktok felan da çekmiyeceğim.
Okumadım ama bu yaşlılara bi care bulmak lazım doru.
(bkz: beyfendinin ilişiğini kesin)
Esra erol’a çık bence. Güzel reyting yapar belki bir dizide başrol kaparsın.
ciltlettir bence, gazete kuponuyla falan dağıtırsın bunu vatandaşa ansiklopedi olarak. ciddi sandık sikandal var diye koşa koşa geldik, karşılaştığımız tabloya bak amk. bir de 82 sayfa yazmış.

vatandaşı mağdur ediyorsun burada.
Çok uzun show ana habere çıkarsa izlerim.
başlığın olması gereken hali, "17 yaşındaki kız yazarı taciz eden 40 yaşındaki erkek sözlük yazarı" şeklindedir sevgili tacizciler

bir kaş gün önce gerçekleşmiş, 40 küsur yaşındaki bu azgın teke 17 lik, daha hayatının baharında, eline erkek eli deymemiş 17 yaşındaki beni taciz etmiştir nonoşlar. evli olmasına raamen. allahın belası pislik.

hiş beklemiyordum bunu. zira sözlüyün azılı kemalistlerindendi kendisi. mod. arkadaşları felan vardı,kıskanılan biriydi yane. geçen ay tanışmış akepenin baskıcı politikalarını irdelemiştik kendisiylen.

sonra biraz daha samimi olduk tabe, laf lafı aştı. arabasının fotosunu felan attı bu, 2012 model tüplü rano megandı. etkilendim tabi, bende 94 sıprink var tüplü, ön camlar otomatik.

ama yinede fotosunu atmaya utandım, fakirlik ayıb deyildi ama olsun. bende yeni aldığım bir kaş tanga (giyinik tabi), dildo, cartiyer, pipi kilidi, takma yarrağın fotosunu attım, ayıp olmasın diye.

beyendiyini, etkilendiyini bi yarım saatlik acil işinin çıktığını sonra hemen dönüceyini söyleyerek sohbeti kesti o an. anlam veremedim ilkten zira sohbetin başında "hiç işim yok" demişti.

neyse, geldi sonra. tekrar sohbet etmeye başladık kılışdaroğlu nun uyuşturucu kaçakçılarından vergi alınması gerektiyi sözlerine deyindik, ne kadan haklı olduğundan felan baasettik ama geç cevap veriyordu hep.

" işin varsa sonra devam edelim, seni meşkul etmeyeyim abi" diye meşaz attım, 5 dk sonra cevap geldi. "bebeyim, sözlerimi yanlış anlama noğlur, ben senden çok hoşlanıyorum lütfen bana abi deme" demiş -

eliyle sıkarak kalkık göstertmeye çalıştığı sönük yarağının fotosunu atmıştı, fotonun kenarında da gözleri kalp şeklinde gülen surat vardı. kan kasıklarıma sışradı o an nonoşlar.

sonra bi meşaz daha geldi, artçı debrem sanırsın, "nasıl beyendin mi, tam 8.5 santim. bende senin tangalı fotolarını beyendim tatlım" yazmıştı. cevab veremedim.

toparlandım sonra, "adi herif, bi kaş tangalı foto attım diye can gibi yollu mu sandın sen beni? her kuşun eti yenmez, bunu öyren, seni allahın belası" yazıp engelledim.

sonrada bdv ye şikayet ettim, silik olur diye bekledim ama olmadı, çaylak şu an. çok korkuyorum sözlük çok, ellerim titriyor hayla! allaam nedir bu başıma gelenler ayol? hofff!!!