bugün

uzun zamandır bol gollü maçlar geçmemektedir. iddaacılara benden tüyo galatasaray 4-3 alabilir. 120 oranı vardır iddaa oranlarla oynamıştır. daha garanti olsun diyorsanız +7 oynayınız. benden sadece bir öneri sonra tutmayınca bana sövmeyin. *

fenerbahçe 3-4 galatasaray.
fenerbahçe 1-2 galatasaray.

hakan balta ve necati ateş.

edit: hakan balta dedim dedim bak ne oldu şimdi.
fenerbahçe 3 galatasaray 0

sow(2)
alex
aha buraya yazıyorum; fenerbahçe 5-2 alacak bu maçı. 5-2 bitmezse tüm sözlük beni elleyebilir.

not: 5-2 biterse de elleyebilirsiniz, sorun değil.
iki takımın sahadan birer puanla ayrılacağı karşılaşmadır. Skoru 2-2 olmakla beraber, söylemekten üzüntü duysam da, galatasaray kadıköyde şampiyonluk turu atacaktır.
fenerbahçe 0 - 4 galatasaray
2-1 cristian ve melonun golleri olacak.
fenerbahçe 2-3 Galatasaray.
3-2 fener alır.
0-2. galatasaray.
fenerbahçe : 2 (alex,emre) galatasaray : 1 (necati).
3-1 maç cimbombomun gelene üç gidene üç geleneğini bozmayacak !!!
fenerbahçe nostali yapıp fatih terimi 6 golle uğurlayacaktır tekrar.

6-0.
fb:4
gs:1

galatasaraylıyım. cimbomun formda olması bi yana maçın kadıköyde olması ve fb nin puan olarak çok geride olduğundan aşırı hırs yaparak kazanması ihtimali daha ağır basıyor. bu maç bu puan farkıyla arena da olsa skor tam tersi olur derdim.

(bkz: yürüyedur galatasaray)

goller: stoch 2, alex ve m. topuz.
elmander
fb:2 gs:1
karşılıklı gol olacaktır.
fenerbahçe:0-galatasaray:3
fenerbahçe taraftar desteğiyle hızlı başlamaya çalışacak ama galatasaray ilk yarıda gs daha iyi oynaacak. sayısız gol fırsatı kaçıracak. ikinci yarıda fenerbahçe toparlanmaya çalışacak ama pırt.
fb:1 gs:2
fenerbahçe:1 galatasaray:1

edit: oğlum 1-1 dedik 2-2 bitti, beraberliği bildim en azından fakat gel gör ki eşek gibi duygusal davranıp iddaada parayı galatasaraya bastım, canımız sağolsun.
fb: 1 - gs: 5
9 - 15.

Tutarsa kralım.
1-3 (tarife, aynı tarife)
Berabere bitecek olan karşılaşma.0-0 veya 1-1... Vb
kötü bir maç olacak ve 0-0 bitecektir.
2-1 ama kim kazanır biilmiyorum.