bugün

entry'ler (13)

facebook daki kız sayısı ile övünen insan

Ovunen insan suphesiz dengesizdir. Veya ergen de olabilir. Neyse efenim soylarini bir an once kurutmak gerek.

kürtlere verilecek topraklar

Bolucu kurtleri evime alip 1 kap su ile ve mamayla besleyebilirim son teklifim budur.

rest çekilen sevgiliyi arar hale gelmek

Lise yillarimda cok sik yaptigim hareket. Bi de bu isin su yonu de var (bkz: cok iyi bir cifttik neden bir daha olmasin)

sarhoş bir erkeğe yapılabilecekler

Bana yapilanlari anlatsam roman olur. Siz siz olun asla bisey yapmayin uyusun yazik.

17 mart fenerbahçe galatasaray maçı skor tahmini

iki takımın sahadan birer puanla ayrılacağı karşılaşmadır. Skoru 2-2 olmakla beraber, söylemekten üzüntü duysam da, galatasaray kadıköyde şampiyonluk turu atacaktır.

yaran inci sözlük ayarları

uludağ sözlük'ten önce takıldığım ve hala hesabımın bulunduğu sözlük. eğer müstechen içerikli şeyler olmasa çok güzel, alnından öpülesi sözlük. birincisin inci!

münazara kulübü başkanı olmak

lisedeyken yapmış olduğum eylem. gerçekten o küçük liseli hazırlıkları ezip eğlenmek hoşuma gitmiyor değildi. ne günlerdi, üniversite'ye geçince saldım gitti, bu konuya tekrar ilgisi olan varsa bana mesajla ulaşabilir derslerim mevcut hala.

gece gece insanları uyandıran ezan sesi

aslında ezanlar arabistan'a göre uyarlandığı için ortaya çıkan durumdur. geceleri uyanmıyorum, belki yobaz da değilim fakat ezana laf edecek kadar dinsiz de olmadım.

sözde ermeni soykırımı

ermeni soykırımı yoktur. ermenilerin büyük bir çoğunluğu da doğu anadolu türklerini katlettiklerini söylerler.

aziz yıldırım

Türkiye nin gelmiş geçmiş en büyük spor kulübü başkanı.

kara çarşaflının dışarda akşam yemeği yiyememesi

pizza hut'a gidememekten daha beterdir.

türküm demek suç oldu

Türküm, türk doğdum türk öleceğim! bayrağımın altında yaşarım, özgürlüğümü çiğnetmem! yaşasın devrim!

95 ten 5 aldığı için ağlayan inek öğrenci

lisedeki ben aslında. huyum değildi 95 e üzülmek fakat ne yaparsın, 100 almak vardı ne olurdu hocam 5 puan daha verseydin?