bugün

entry'ler (56)

kız kılıklı futbolcular

tartışmasız caner erkin.

26 nisan 2012 kdç karabükspor fenerbahçe maçı

karabüksporumuz neden 3.kalecisiyle oynuyor diye düşündürten maç.

bayrak denen bez parçasına kutsal diyen mal

en başta belirteyim amacım kimsenin anasına sövmek değil. bazı mallar analarına çok büyük anlamlar yüklüyor(!). sonuçta o da diğerleri gibi bir kadın,bir insan,en nihayetinde bir et parçası(!)burdan bazılarının anasına sövsem hiç alınmamaları lazım.

not: asla bazı yazarların analarına karşı bir saygısızlık yok burda.

galatasaray a 1 maç seyircisiz oynama cezası

birilerinin hakeme,rakip takıma ana avrat söverek sahaya girip 2 maç ceza aldığı ülkede bırakın cezayı ödül alması gereken takım hakkında bazı kuşların umududur.

km player

aynı filmden aldığım aşağıdaki ss lerden sonra artık benim için bitmek üzere olan program.

km player : görsel
mpc ve splayer: görsel

16 nisan 2012 beşiktaş galatasaray maçı

goldeki ofsayt dışında hakeme küfür edenler maçı hangi organlarıyla izledi merak ediyorum. acaba sinirlenmelerinin sebebi q7 ye çıkmayan kırmızı ya da veliye daha 4.dakikada çıkmayan sarı mı! yoksa selçuğun gördüğü saçma sapan sarı kart mı!

11 nisan 2012 galatasaray mp fenerbahçe ülker maçı

galatasarayımın futboldan sonra baskette de fenerle romantik dakikalar geçirdiği bir maç oldu.

yeni ev ve dükkanların camındaki çarpı işareti

cam daha camcıdayken konmuş işaretlerdir. camın satıldığını belli etmek için. s harfi de burdan geliyor sanırsam galiba zannımca.

20 mart 2012 galatasaray sivasspor maçı

hakemin faul çalması için galatasaraydan birilerinin bi taraflarının kırılması lazım öylede bi hakem yönetiyor.

17 mart fenerbahçe galatasaray maçı skor tahmini

2-1 ama kim kazanır biilmiyorum.

kürtlerin önünde diz çökeceğiniz günler yakındır

beyniyle g.tü yer değiştirmiş o.ç beyanatıdır. aklı selim hiç kimse böyle bir şeyin olamayacağını bilir kim bize diz çöktürebilmişki şimdiye kadar.

çamlıca

Ulaşması biraz zor bir yer. izmitten veya gebzeden en kolay ve kısa sürede nasıl gidilir merak içerisinde yardım bekliyorum.

football manager 2011

sol açık arayanlara urby emanuelson'u tavsiye ederim tabi yama yüklenince nasıl olur bilmem. ligde rahat 15 asistin üstüne çıkıyor. üstelik oyuna başladıktan bir kaç yıl sonra beleşe alınabiliyor.

football manager 2011

galatasarayda ligi 112 gol, 102 averajla tamamladık. bilmiyorum daha iyisi olabilir mi.

football manager 2011

galatasaraya çılgın attırdığım oyun gelir gelmez işe yaramaz tüm yuncuları satıp kameniyi aldım ligi 9 golle bitiriyor adam.boşuna başka kaleci aramayın.
oyundaki en büyük saçmalık sezon ortasında 30m verip alamadığım adamın sezon sonunda 13 milyona takımı tarafından bana önerilmesiydi. 30 istese 30 da verilir hani. ismini tahmin edene benden 100 milyon baloncuk:)

http://imageshack.us/phot...696/xprofilzellikler.png/

jeep kullanan bayanların istisnasız güzel olması

(bkz: güzelliğin on par etmez jeepdeki 4x4 olmasa)

wupload com

diğerleri gibi bu da duckloadı mumla aratıyor maalesef. idm ile indirme yapamıyor illa tarayıcının kendisiyle indireceksin ya da bu ibneliği bi tek bana yapıyor ne bileyim.

ertesi gün hapı ile karşılaşan sperm

(bkz: bir arkadaşa bakıp çıkacağım)

türbanı ile denize giren teyzeler

(bkz: tek derdimiz buydu)

hayatında camiye gitmemiş insan

bir gün istemese de gidecektir.

(bkz: her canlı ölümü tadacaktır)