bugün

16:00' da başlayacak, sezonun kök söktürten ekibi kasımpaşa karşısında galatasaray' ın stoper krizi ile geçireceği bir hazırlık süreci sonunda çıkacağı maç. fenerbahçe' nin de zorlu deplasmanda oynayacağı göz önüne alınırsa, bu maç zirvede büyük öneme sahip gözüküyor. aytaç kara' ya dikkat etmeliyiz. beşiktaş maçındaki oyunun pozisyon ve gole çevrilen hali bize avantaj sağlayacaktır.
kasımpaşa her zaman olduğu gibi bize karşı canhıraş bir şekilde oynayacaktır. bu nedenle dikkatli ve kontrollü oynayarak hatasız bir sekilde geçmemiz gereken bir mücadele olacaktır.

ben en çok sadık çiftpınar denen kabiliyet düşmanı oynayacak mı onu merak ediyorum.
yine berkan 11'de.
bu sefer puan kaybı geliyor. hazır olun.

görsel
görsel
Bişi demiyorum amk. Sezon başından beri onca oyuncu al, çıkan kadro bu.
Deplasman zor maç, Berkan orada kumar gibi. Yapacak bir şey yok.
Aq dum tff si yüzünden amerika 94 gibi maç izliyoruz. Şu maçı su saate koyanın aklını s.keyim ben.
istanbul'daki maçlarını 20.00'larda oynama alışkanlığı edinmiş takımı ramazanda saat 16.00'da maça çıkararak çelme takmaya çalışıyorlar.
her zamanki gibi geriye düşen gs ye bonus butonlarının açıldığı maçtır.

geriye düşünce ;

rakibe kırmızı kart ( ok )
penaltı ( ok )
ikinci penaltı ( yükleniyor )

uzatmanın ( gol olana kadar uzar ) son dakikalarına kadar 4.golü atamazlarsa ya bir kırmızı ya bir penaltı veya ikisi birden verilir gene.
Hor zomonko gibi bonoslor.
Karar doğru ağlama Melis. 4u de artık, şimdi gidin yastiginiza sarılıp ağlayın.
şu maçta hakemlik ne var.

hiç utanmaları yok ya.
GALATASARAY'IMIZ FENERBAHÇE'YE TRABZONSPOR MAÇI ÖNCESi HAK ETTiĞi TRAvmAYI BU MAÇLA SAĞLAM YAŞATTI, GALATASARAY AĞIR TAŞTIR ALTINDA KALIRSINIZ UYARILARINI DiKKATE ALMAMAK BÜYÜK HATA, UMARIM BU GECE TRABZONSPOR KAZANIR DA FENERBAHÇE'NiN iŞKENCESi SONA ERER. onlara da yazık.
Öncelikle kasimpasa'nin saha içi mücadelesinden dolayı tebrik ederim. Muazzam futbol oynadılar, biz mağlubiyeti hak ediyorduk. Ta ki karşı karşıya kalan zaha'yi düşüren oyuncu kasimpasa'nin ırzına gecene dek.
Hakemlik hiç bir mevzu yok, kaldı ki penaltıyı bile atamadık amk.
Bu kötü oyunla şu deplasmandan 3 puan almak mucize amk.
Ayrıca Kerem hocanın akturkoglu ısrarı yüzünden maç gidecekti, artık 11 oynamaması gerekiyor.
Yine fenerli arkadaşlara 90 dk galatasaray maçı izleyip arifeyi gösterip bayrama hasret bırakma mottomuzu yaşatan maç. Hadi geçmiş olsun.
Gözyaşlarının buradan bile görülebildiği maç. Kimisi mutluluk, kimisi üzüntüden… icardi de kolay gol atmayı sevmiyor galiba.
--spoiler--

ne arsız insanlarsınız siz.

--spoiler--

amk bizi arsızlık ile itham eden adama bak. bu haklar illa bir yerden çıkar sizden boşuna çırpınmayın.. bizim rakipler "haklı" kırmızı görünce "haklı" penaltılar verilince g.tünüze neft yağı sürülmüş gibi yardıra yardıra yazıyorsunuz ya size yazılınca neden zorunuza gidiyor ?

şimdi gs li sırtlan sürüsünün organize eksileme ve birbirlerini okşaya okşaya haksızlıkları savunmalarını izleyebiliriz.
Olmayan penaltıları alip da burda bı de bunu savunursan sana az bile söylemiş oluruz.
Bı Fenerlinin objektifligi bu kadar olur işte.
Bak bilale anlatır gibi anlatıyım sana, hakemlik hiç bir mevzu yok, koyduk geçtik. Hadi canım ikile yavaş yavaş.
Ahahaaaaaühühü şeklinde özetlenebilecek bir maç. Trabzon maçını bekleyen bazı panpalar için…
Penaltı, kırmızı kart doğru.
görsel
görsel
(bkz: galatarasay balı).
Bal diyen dallamalar istatistiklere bakmamış.

iki takimada tesekkurler. Harika bir oyun oldu. izleyenler gerçekten keyif aldı.
Yaman fenerli panpalarımın sonucunda kasımpaşa’ yı övüp, galatasaray’ ın verilmeyen penaltısına sırtını dönüp, formasını giyip trabzon maçını beklediği maç. Adalet savaşçısı etiketini de çıkarttı tabi galatasaray maçı bitince.

edit: algıcı fenerli panpam eksiyi basmış. adalet savaşçım benim...
tertemiz seyir zevki yüksek bir maç oldu. galatasaray için şampiyonluk yolunda unutulmayacak bir maçtı.
Çok zor bir maçtı, Öldük Öldük dirildik yahu.
Hayırlı olsun.
fanatik fenerli panpaların değişik evrelerde takip ettiği maç.

--spoiler--
öncesinde: kasımpaşa cincon' u yener, puanları eşitleriz.

başında: aha direkten döndü ama kasımpaşa atacak.

mertens atınca: galatasaray balı kanka !

kasımpaşa atınca: ahahaha

kasımpaşa 2-1 yapınca: ahahahahaha

galatasaray 2-2 yapınca: aaaaaaaaa

kasımpaşa öne geçince: gol beee bal işlemiyor her zaman !

penaltı ve kırmızı verilince: büyükekşi istifa, hakemler kolluyor cincon' u

vinicius atınca: büyükekşi istifa, galatasaray balı, hakem kesin cinconlu !
--spoiler--
bugün 70fe otobüsüyle feriköy'den eminönü'ne doğru giderken şişhane'den gördüğüm maç. ben de ilk manzaraya bakıyorlar sandım. gs'ye aferin.