saklambaçta yumarken kolun altından etrafa baktığın için arkadaşlarına karşı vicdanen sorumluluk duymak ve onu düşünmektir. çok zordur. gerçekten.
göz ufuklara dikilir, derin bir nefes çekilir. harçlık toplanan bayramlar, geçmişte yaşanan güzel günler, pipinin fermuara sıkışması gibi yürek burkan olaylar göz önünden film şeridi gibi geçer..

akabinde sikerim böyle hayatı yeeaaa diyerek internet kafeye koşulur.
5 yılla kaçırdığım olay. Beş yıl sonra bende sigara yakıp geçmişi düşünücem.
- zamanında 7 kişi birleşip bi yumurtaya girecektik beh...
30 saniye süren eylemdir. En fazla 2 yılı düşünür.
hayatı kızlardan yediği tekmelerden ibaret sanan ergen beyanı.
oğlum dışarda beş lira yüzünden adam öldürüyolar. sen neyin kafasını yaşıyon lan? neymiş efendim; kız bana böyle dedi de, benim ağzıma şöyle sıçtı da.
sinirlendiriyolar adamı.
kusura bakma da hayat senin sandığından daha zor.
Bebeklik anılarını anımsamaktır. O yaşta ne derdi, işte bunlar hep özentilik.
(bkz: sizin hiç babanız öldü mü)
10 yaşında sensiz olmuyor kafasından daha ilginç olmayan durumdur. Bakınız küçük ibo.
Belkide kendisiyle dalga geçenlerin hiç yaşamadığı şeyleri yaşamıştır.
Belki ailesinden birini kaybetmiş onu düşünüyordur.
Belki ailesi onu terk etmiştir onu düşünüyordur.
Belki kardeşine nasıl bakacağını, belki de kendine kazık atmış bir arkadaşını düşünüyordur.

Siz 16 yaşında çok dertsizdiniz ama herkes sizin gibi şanslı değil beyefendileri kusura bakma amk.
16 yaşında tecavüze uğramış, evinden olmuş, sokakta yaşayan veya şiddet gören insanlar var.

Her türlü düşünür geçmişi. Ama bir daha sigara yaksın, o zaman kırıcam ben onun ellerini!
ne derdi varmis be arkadas . dogarken yanlislikla kafasina vurmuslar o yuzden boyle olmus
Ergenliktendir.

(bkz: uçurtmam tel örgülere takıldı)
(bkz: hani benim patiğim nerde)
Normal olan bir durum.

Eğer gidipte ablaniz yaşında kıza aşık olduysaniz onu aylarca rahatsız ettiyseniz ve o da size dava açtıysa 16 sında olup geçmişi düşünmek çok normaldir.
kaç yıllık geçmişi var sanki. çocukluğundaki oyuncakları mı düşünüyor acaba ?
geçmişteki hatalar mı? keşke o kadar spermin arasından birinci çıkmasaydım tarzı şeyler mi?
büyük ihtimal kısa sürecek olan eylemdir.16 yaşındaki çocuk ne yaşamış olabilir ki ?