bugün

ahhh ne günlerdi...
kim darbeye girişti? Kim darbe yaptı? kim kârlı çıktı? Anlaşılamayan. Anlaşılsa bile anlatılamayan girişimdir. Bilmem anlata bildim mi?
bazı insanların tv de duyduğu zaman ellerini ovuşturarak ''ohh be! ahanda tayyip gidiyor''

diye sevindiği;

fakat başarısız olunca da çark edip ''darbe kötüdür kem küm'' ayağına yattığı,

kimin ne mal olduğunu bize gösteren hain darbe girişimidir.

hala bu işte tayyipin parmağı vardır imalarını yapan hatta direkt söyleyen dallamalara da

fazla sözüm yok.
O kadar olaylar oldu, uçaklar uçtu, tanklar yollara çıktı.... Kime karşı? Sorsan, AKP ye karşı.... Peki koskoca ordunun yaptığı darbe girişiminde kaç AKP li öldü?..................... YOk.................. Çok normal bir durum di mi?..... Sonuç?............... Gariban vatandaşlardan 3-5 "kelle" (rte tanımıyla) feda edildi, karşılığında padişahlık garantilendi................. iyi uykular türkiye !....
belkide herkes için hayatının hissettiklerinin gördüklerinin değişebileceğine inandıgı,
insanın kendısıni yenıden hayata programlaya bilecegi dolu dolu bir gundur.

Bizler asil Türk Devletinin asil vatandaşlarıyız 15 temmuz darbe gecesi,
oturduğumuz yerden hiç bir hareket eylem yapmadan ülkesine katkı saglayanlarız.

şimdi iç savaş çıkarında gorelim bakalım iç savaşı size Devlet nasıl çıkartıyor,
kendi içindeki savaş seni kendi kendine bitirir valla.

ne mutlu türküm diyene..
Bir darbe komisyonu kurulmustu mecliste ne oldu o? Ne darbeyi yaptığı öne sürülen komutanları o komisyona getirebildiler,ne de Genelkurmay baskanını. Sonuc? Darbe fln yok hepsi hikaye.
güzel bir tiyatro.olan masum halka oldu.
hala konuşuluyor, gençliğim bu muhabbeti dinlemekle geçmez umarım.
Kemalistlerin isiymis efendim. Cok yuce gonullu hukumetimiz, vatandas bolunmesin diye fetoculere yikmis isi. Ne hikmetse referandum surecinde gercekler ortaya cikiyor cok sukur.
komplo teorisidir.
hala bazı gerizekalıların aklını başına getirmemiş olan hain darbe girişimi.

''bu hainlerin içinde kemalistler de vardı'' demiş birileri de, beyefendiler ona bozulmuş!

ulan terestler! siz, düne kadar sövdüğünüz ''f tipi'' diye dalga geçtiğiniz

cemaat yapılanmasıyla 17-25 aralık komplolarından sonra kol kola girerek ''tayyip düşmanlığı''

paydasında birleşmediniz mi?

hiç memleketin halini düşünmeden yeter ki tayyip gitsin de ne olursa olsun diyen

sözde vatanseverler değil misiniz?

elinizde olsa onu öldürmek için elinizden geleni yapmaz mısınız?

bunların hepsine evet diyorsunuz da, 15 temmuzdaki o şerefsiz hainlerin içinde

kemalistlerin de var olma ihtimali neden sizi bu kadar rahatsız ediyor?

yaa biliyordum da, bu kadar alçak olabileceğinizi bilmiyordum.

ve bu kadar kör.

ve insanları bu kadar salak yerine koymaya cüret edebileceğinizi de bilmiyordum.
poğaçasıyla akp mitingine giden türbanlı teyze darbe durdurdum sanıyor ya ben ona gülüyorum.

fethullahla akp sırdaştır. ikisi de amerikan uşağıdır. bugün parsa için kavga ediyorlar, yarın barışıp balayına çıkarlar. gizli görüşmeler, pazarlıklar devam ediyor zaten iki grup arasında. fethullah geri verilmesin diye idam lafını ortaya attılar. ancak kendileri gibi salakları kandırabilirler.
gelecekte tarih bize sunacak detayları. bugün duyamadıklarımızı duyuracak vicdan sahipleri çıkacak.

o gün okurken tek düşündüğüm ve söylemek istediğim;

tüm suçlular cezasını çekti.

vatanımız milletimiz tarihindeki en büyük gizli düşmanından güçlü bir şekilde kurtuldu.
Aynı menzile yürüyenler tarafından 15 yıl boyunca semirtilen, güçlendirilen, kadrolaşan bir grubun, gücü ve rantı tek başına yönetmek adına kalkıştığı eylem.

Ülkenin geleceğine yönelik yapılan bu hainliğin önlenmesinde en büyük katkıyı sağlayan vatansever, onurunu ve şerefini satmamış, kandırılmamış ve ne istedilerse vermemiş tsk mensupları, şu günlerde itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor.

15 temmuz sonrası, parti binasına atatürk resmi asan, birlik ve beraberlik çağrısı yapan bu gruh ne hikmetse, kullanışlı medya tetikçileri eliyle hedef göstermeye başladılar vatansever tsk mensuplarını. (bkz: cem küçük) (bkz: nagehan alçık) (bkz: rok)

Bu fetö dönmesi ve yalancılığı tesçilli medya tetikçileri, kumpas davaları döneminde, ellerinde tapeler ekranlarda canhıraş savunuyorlardı. Hakimler, avukatlar daha iddanameyi görmemişken.

ilginç günler yaşıyoruz. Medya tetikçileri, kullanışlı satılık kalemler iş başında yine. Hayırlısı, ne diyelim.

Not: darbe önlenmesinde vatansever tsk mensuplarının katkısına inanmayanlar, bir zahmet mısır tahrir meydanında tankların üzerine çıkanların nasıl katledildiğini izlesinler. Eğer bu askerler kışladan çıksaydı ve denildiği gibi kemalistler darbeye katılsaydı neler olabileceğine dair görsel fikre sahip olabilirler.

Not 2: bankasya'ya para yatırdı diye içerde olan insanlar varken, kredi ile yalı alan, zamanında fetö siki yalayanların hala ekranlarda neden olduğunu sorgulasınlar. Omurgasız ve satılık tetikçi "gazeteci" lerin maliyetini hesaplasınlar. Çünkü fetö dönmesi olup da ekranlarda hala en yüksek perdeden birilerini hedef göstermek masraflı olmalı.
Fetö okullarından/dersanelerinden mezunlar tsk sınavlarına bile giremezdi. O zamanlar fetö şakşakçısı yobazlar ağlaşırdı bu duruma.

Şimdi gördüler kim neden haklı. Gördülerde anlamadılar.
Bir tarih. Resmi tatil olmuş ama bu sene cumartesiye denk geliyor çok üzgünüm..*
Bu darbe girişimine tiyatro diyenler, net o. çocuğudur.
Tayyip feto ABD nin beraber yürüttüğü başrollerinde halkımızın oynattirildigi kahpe bi oyun.
Girişim değil darbedir. Türkiyede yapılmış en etkili darbe hemde.
faillerinin halen yargılanmasını insan zihniyeti kabul edemiyor. halk ipten döndü o gece, darbe yapılsa iktidarı da devlet kademelerini de abd belirleyecekti oturduğu yerden. cia nin emri ile türkiye ye gelecekti fethullah. kemalist darbesi bile bundan iyidir. bu bir abd cia darbesidir failleri vatan hainidir. derhal asılmalıdırlar.

görsel
kemalist diyen ağzına sopayla vurmak istiyorsun ama işte aah ahhh..
(bkz: Ergenekon un savcısı benim)
bile bile ladesin bir başka ismi.istese önlenebilirdi belki.
iki paralel yapılanmanın başrolde olduğu orta seviyeli senaryoya sahip bir oyundu.. istikbarat o gece bu olayın yaşancağını haberini verdiği halde ayaklanma başlayana kadar hiçbir müdahale olmaması bizzat bunu gösterir.Ohal ve kanun hükmünde kararnamelere sahip olup, planlanan ancak alınıcak tepkilerden dolayı uygulanamayan bir çok ihanet için gerekli yetkileri almak için yüzlerce insanın canına,malına direk ve dolaylı yoldan zarar vermeyi göze almış bu insancıkları kınıyorum.
ikinci olarakda 16 nisan günü ülkemizin geleceği için anayasa referandumuna gidiyoruz.Bakmamız gereken siyasi ilişkiler,maddi menfaatler değil.Ülkemizin geleceği,Geleceğimize bırakacağımız ülkemizin selametidir.Ülkemizin mevcut konjonktüründe bırakın Recep tayyib erdoğan;insanlık tarihinin en güvenilir insanı,en ileri görüşlü insanı (altını çizilmesi gerekir. (bkz: kandırıldık)),en zeki,türk milletine en sadık ve en iyi lideri olsa dahi tüm bir milletin,devletin geleceğinin bir insana bırakılması ihanetin ta kendisidir.Daha güvenli,daha refah bir gelecek için ;kendimizin bizzat planlarında,her tuğlasında emek koyup koyduğumuz emeğin karşılığını alabileceğimiz bir gelecek için oyumuzu kullanalım dostlar..
Alman istihbarat Servisi Şefi Bruno Kahl'a göre , bu girişiminin arkasında Fethullah Gülen’in bulunduğuna dair bir kanıt yokmuş.

http://www.mynet.com/habe...tm_campaign=haberwallpost

yine mi kandırıldık?