bugün

kapalı'daki yerimi alıp götümü yırtarcasına takımıma destek vereceğim maçtır. o formalar terlesin de sonuç önemli değil, yeter ki ruhsuzca domalmasın futbolcular.

(bkz: siyah ulan)
beşiktaşımızdan bi çılgınlık beklediğim maçtır.

her an her şey olarabilir.
beşiktaşın inönü'de dünya devlerini affetmediğini düşünürsek kazanma ihtimali yüksek olan maçtır. deplasmanda fark yediğimiz maçlar oldu o ayrı ama inönü'de çıkar yol yok.
ilk defa bir takım taraftarları manchester unitedı balık ilan etmiştir. işte böyle bir maçtır!
takımımı hiç beğenmiyorum ama bir his yeniceğimizi söylüyor inşallah yanılmam. ama korkuyorum sinirlendirirsek orda 8 yemekten.
manchester bizi yensin isterse 10 oyuncusu 90 dakika boyunca bize gol yağdırsın ama o rooney denen pişkin adamı biz yenelim, hem saçma sapan açıklamalar yapıp hemde kahkahalar atarak o stadı terk etmesin duy sesimi ibrahim, yusuf, rüştü, holosko, hepiniz.
bir fenerbahçeli olarak beşiktaş'ın kazanmasını istediğim maç. biz de manchester united'la 4 kez oynamış ve ilki dışarıda olmak üzere 2 kez yenmiştik. ayrıca manchester united'ın, 33 sene sonra 1. lige dönen burnley'e 1-0 yenildiği düşünülürse neden olmasın ?
bir chelsea fc'li olarak beşiktaş'ın almasını istediğim maç. yalnız dikkatimi çekti, yukarıda scholes ve giggs gibi bitiriciliği muntazam olan yaşlı kurtlar küçümsenmiş. yanlış bir tutum bu... beşiktaş inönü'de gol yer ise muhtemelen vidic, scholes veya giggs'ten yiyecektir, hatırlatayım.
beşiktaş'ın kevgire döneceği karşılaşma olacaktır.
bir mersin idman yurdulu olarak cruzeiro nun kazanmasını istediğim karşılaşma. 3-1 berabere kalırlarsa iddaadan 6 tutturabilirim belki.
rooneyin açıklamasından sonra, beşiktaşımızın kesinlikle kazanması gerektiği maçtır. ayrıca rooney inönü stdayumunda nasıl karşılanacaktır, merak ediyorum doğrusu.
(bkz: gel bu sene son verelim dertlere)
"bizimkisi bir aşk hikayesi, siyah beyaz film gibi biraz"..
(bkz: +18)
Beşiktaş'ın kazanmasını istediğim fakat kova olacağı bilinen şampiyonlar ligi maçı.
manchester'da herkes gol atıp da bir rooney atmazsa milli dava kazanılır.
beşiktaş manchester united ı kötü futbol oynamasına rağmen taraftarının itici gücü ile yeneceği maçtır.
beşiktaş ın tek farkla kazanacağı karşılaşma olacaktır tahminimce. tello, nihat, ernst gibi liderlik özelliği yüksek adamlar oynadığı sürece beşiktaş kolay lokma olmayacaktır. çarşı da cabası. *
edit: tek farkla kaybettiği maç olmuştur.
15 eylül salı günü kara kartalımızı desteklemek için ankara'dan inönü'ye gideceğimiz, deliler gibi eğlenip, coşacağımız ve beşiktaşımız'dan mutlak galibiyet beklediğimiz karşılaşma.
maça gelecek ve gelemeyecek tüm beşiktaşlı uuserlara selam ederim.
(bkz: finali baştan belli olan filmler)
(bkz: yazık lan)
galatasaraylı, fenerbahçeli, beşiktaşlı herkesin tek yürek olup izleyeceği maçtır... bu maç artık gruptan çıkma maçı değil, devlet meselesi oldu. inşallah beşiktaşım yenecek de göt edecek ipne rooney'i...
(bkz: ölümüne kartal)***
(bkz: maç bitti hala gol yiyoruz)
her zamanki gibi yine yeni açıkta takımımı destekleyeceğim karşılaşma.

o değil de, yine çok erken konuşuyor bazıları, aynı insanlar bu kadronun 2 gömlek altındaki bir kadroyla liverpool'u inönü'de yendiğimiz maçtan sonra "helal olsun beşiktaş" diye gezmiyor muydu?

iki taraftan birini seçin. "yazık lan", "finali baştan belli olan filmler" gibi entarileri buraya yazan insanlar olur da bu maçtan galip taraf olarak çıkarsak bir zahmet buralara uğramasınlar. o lafların 3-5 katını yerler maçtan sonra, biliyorlar.

kuralar çekildiği an söyledim, ingiltere'de kaç yeriz bilmiyorum ama burada bu takımla kafa kafaya oynarız, yenmemiz de kimseyi şaşırtmasın diye.

düşüncemin sonuna kadar arkasındayım.
yeni açık'da yerimizi alarak kartalımızı boğazımız patlayana kadar destekleyeceğiz. yeni bir tarih daha yazılacak inönü'de. yürekler siyah-beyaz atacak.

ilgilisine not: biletx'de biletler hala satılmakta.
bundan önceki tottenham ve liverpool maçlarında olduğu gibi, taraftarın desibel rekoru kırıp ingiliz basınına konu olmasını beklediğim maç.
(bkz: korkuyorum eşkiya)