bugün

(bkz: sıçmak için sözlüğe girmek)
(bkz: troll)
gaza gelmiş yazardır. üstüne sıcak su dökülmesi ve klavyeden koparılması gerekir.

(bkz: bu yöntem bana yabancı gelmiyor)

(bkz: kilitlenen köpekleri sıcak su dökerek ayırmak)
çaylaklıkta fazla entry girmiş yazardır. öbür türlüsü sınırları zorlamak, hatta aşmaktır.
muhtemelen, bir sonraki yazar alımlarına yeni nick'i ile 13 dakkada 134 entry girerek rekor tazeleyecek olan yazardır.
(bkz: sözlüğe boşalmak)
(bkz: sözlüğü kapatan yazar)
eşeğin cinsel organına su kaçırmış yardıran özellikleri olan yazardır...
-amanın! internet gitti.
+oğlum n'oldu sana?
-yazmam lazım yazmam lazım
+neyi?
-yazmam lazım yazmam lazım
+iyi misin sen?
-ne iyisi internet gitti! tam 134. entryimi giriyordum. rekor kıracaktım.
+ilaçlarını almadın yine değil mi? aaa....
-ne diyorsun ya... yazmam lazım entry lazım. sözlüğün bana ihtiyacı var.
+yok yok. bu ilaçlar kesmiyor artık seni. yarın için psikiyatristten randevu alıyorum. olmuyo böyle aaa....

(bkz: bir deli gördüm sanki)
düşündüğünden hızlı yazan yazar.
dikiş makinesidir.
entrylerini daha önceden hazırlayıp kopyala-yapıştır yapan yazardır.
ebesinin şeyidir. onu 1 senede yazanlar var ulan ! şükretmek lazım.

edit: seni seviyorum.
ekşi sözlükte yazar olduğu gün x i yapanların homoseksüel olması adı altında yaklaşık 350 enrty giren kişi ile aynı hatayı yapmamasını umduğum yazardır. yoksa sözlükten ihracına...
yılların birikimini bir anda patlatan yazardır.*
daha iyi oldugunu dusundugu bir sozlukten yazarlik alinca antrylerini aktarmasidir.
(bkz: hele otur da soluklan bi yiğidim)
başka sözlükte de yazan yeni bir transferdir. birinin fişini çekmesi gerekmektedir.
Arkadaşa ne içirmişlerse kendini bir ateş basmış, ateşini sözlükte söndürmek istemiştir.
kopy paste alayını abartmış yazardır.
(bkz: gerdek yerine sözlüğe girmek)
hele birde yazdıkları beğenilirse gaza gelip günlerce entry girebilir. kendisine çaktırılmadan ailesi ile irtibata geçilip haber verilmeli ve ailesi tarafından usulca bilgisayarın başından kaldırılmalıdır.
o kadar kısa sürede girilen entryler muhtemelen ossuruktan teyyare selam söyle o yare ya da koy göte gitsin tarzındadır.
otomatiğe bağlamış yazardır.
(bkz: sözlük aşkı bu olsa gerek)