bugün

inşallah bunu da kaybetmeyiz.
(bkz: gayseri iiih ih)
tudor gitmisse yeneriz gitmemisse kayseri yenilmez .
aslanın ilk maçı.
sanırım muslera,mariona,maicon-ahmet,linnes,ndiaye,fernando,belhanda,yasin,gary,gomis on biriyle maça çıkacağız.

şimdi 2 yıldır selçuktan neler çektiğimiz ortada.

bu bölgeye yapılan 2 transfer çok iyi özellikle ndıaye iyi transfer ama malum o.cocugu medya sıradanlastirdi haberi.

fernando-ndiaye ikikisi tuttuğu anda bu takım defansda sıkıntı Yaşamaz.

ilerde keşke poldi-bruma olsaydı ama olsun kader

gary Rodriguez belkide bir bruma etmez ama bu çocuğa sans verilsin oda kendini gösterecektir..
sol bek, sol kanat ve sag kanat eksikleriyle ligi açacağımız maç.

gecen sene bruma'nin hatrına takımı izliyorduk, bu sene de ndiaye hatrina izleyeceğiz galiba.

hertha macinda oynadığı topu sezon geneline yayarsa melo'nun falan esamesi okunmaz bir daha taraftarlar nezdinde, şampiyon da yapar yani bizi.

yine de maç için cok umutlu degilim, kanatlarimizin olmayışı (maalesef q7,babel,lens,valbuena,menez in oynadigi ligde yasin garry ikilisi kanat sayilmaz) pozisyona girmemize engel oluyor, gomis ayağına top bekliyor ama bizim kanatlar bunu beceremiyor, orta saha şapkadan tavşan çıkarırsa 1-0 veya 2-1 gibi bir sonuçla kazaniriz.

bir de bu Kayseri'de bir mabiala vardi, duruyorsa kesin gol atar yine amk.
selçuk denen gereksiz oynarsa kesin kaybederiz.

tudor kaldıramayabileceği kadar baskı altında olacak. golün gelmediği her dakika tribün baskısı artabilir. sudumica gibi sert oynatan ve geçmişte 8.000 euro senelik maaşla astra'yı, romanya şampiyonu yapmış biri tudor bu durumdayken maçı alabilir.

beşiktaş geri dörtlüsünün 3 futbolcusu real*, barca*, inter* kariyerine sahip ve vida da yolda. galatasaray defansında, maicon yalnızlığı bir kişi eksik oynamamız demek. serdar ve ahmet'in yerine, kazık çaksak daha iyi. belki top çarpar. selçuk da oynarsa 9 kişiyiz demek. yasin de oynarsa yandık. baskı, takımın yeni olması, selçuk'un varlığı, defanssızlık ve tudor varken yenileceğimizi düşünüyorum.

defans bu haldeyken, bu maçı vitrin olarak gören kayseri'nin forveti gyan olacak. heyecanlanıp bol gollü galibiyet bekleyen romantikler duygusallığı bırakıp, akıllarını çalıştırırlarsa bu gerçeklerle yüzleşeceklerdir. bu maç için kadrom ve sağ açığa altyapıdan birini yazın:

-----------muslera
mariano-maicon-koray-linnes
--------fernando-ndiaye
altyapı-belhanda-rodrigues
-------------gomis
kayserispor'un fetöcülere tecavüz edeceğini düşündüğüm maç.
3-1 kazanacağımız maç.

Edit:linnesin asistini hesaplayamadım.
Yeni bir kanser sezonunun açılış maçı olmaz umarım. ilk maçları kazanmamız lazım bu maçlarda 1 ton puan kaybedersen yarrağı yeriz.
Kayserisporun zayıf rakibine acımadan 4 atacağı kaçtır. (bkz: gayseri iih ih)
nükleer savaş istemiyoruz.komandolar sakin olun.
hakemler doğrayacak bizi akşam izleyin ve görün.
4-1 (yemezsek olmaz)

belhanda-gomis(2)-eren.
1-1 belki ucu ucuna 2-1 galatasaray yener, bu sene kolay maç oynayamaz bu takım bu stres altında.
Ağızından salyalar akarak bekleyen spor yazar çizer takımı için kötü bir gece olacak. Galatasaray yeni kadrosuyla rahat bir galibiyet alacak. Futbolcu hakem eskisi yorumcular felaket tellallığı için beklemeye devam edecekler.
takımın başında dursun özbek gibi bir sırtlan varken hiçbir maç garanti olmayacaktır...
hiç hatırlamıyorum ki bir galatasaray maçını bu kadar beklemiş olayım. karşı takım ne olursa olsun, bu maçı çok bekledim.
çok da düşündüm gitsem mi stada gitmesem mi diye. karar verdim gitmiyorum.
ama gidip stad havası yaşatacak bir kahvenin çay bahçesinde takımdaşlarımla izleyeceğim.
avazım çıktığı kadar bağıracağım. goller olduğunda hayvan gibi sevineceğim.
o kadar eminim ki bu maçtan, kayserisporu kevgire çevireceğiz.

not edin lütfen bunu bir yere ; 5-1.
istikrarsız yönetimler ve sürekli değişen teknik direktörler ile galatasaray sıradan bir takım oldu.
basiretsiz ve günü gününü tutmayan futbolcular takımı esir aldı.
galatasaray kazanır ama fark olmaz.
tahminim:h0
Galatasaray'ın bir şekilde alacağı maç. Ostersund maçından çok daha önemli. Zira ligin ilk maçı zaten buralarda puan alması gerekiyor. Çünkü kadro derinliği yok.
kayserispor zayıf rakibi karşısında zorlanmayacaktır.
fernando ndiaye belhanda yi bir an once izlemek icin can atiyorum.
tudor denen karaktersizin yine yapacağını yaptığı maç. Tolga 11'de! Ulan tam selçuk'tan kurtulduk diyoruz, yine buluyor bizi kanser edecek bir şey, yapıyor amk!
Kazanmamiz lazim yoksa korkuyorum nasil baslarsak öyle gidecek diye.
avrupa kupasında eleneceğimizi bilmiştim. şimdi nedendir bilmem farklı bir galibiyet bekliyorum.
tüm yavşakların sessizliğe gömülüp içten içe galatasaray'ın iyi oynayacağından it gibi tırsıp fakat kötü bir oyun sergilerse içlerinin tüm pislikleriyle ortalığa çıkmayı beklediği maç olacak.

dedi dersiniz, eğer galatasaray kötü bir maç çıkartsın, hatta iyi oynadığı halde berabere bir skorda bile köpek gibi saldırmayı bekledikleri maç olacaktır.

dünya kadar yıldız oyuncu geldi ve adamlar nasıl eleştirsek diye götlerini yırttı, hepsi ekonomist oldu, oysa beşiktaş'a gelen oyuncular sanki dünyanın en iyi oyuncularıymış gibi lanse ettiler, öve öve bitiremediler. mesela negredo'nun uçuk maaşını kimse konuşmadı bile.

neyse, galatasaray'ın galatasaraydan başka dostu yok. inşallah pusuda bekleyen yavşaklara bu mutluluğu yaşatmayız bugün.