bugün

Messi bu sefer çok hırslı ve çok formda. Barcelona da tekrar aynı hataları yapmak istemez. Ciddi çıkacaktır bu maça Ayrıca dembele neler yapacak izleyeceğiz. Espanyol karşısında asist yaptı ama son yarım saatte oynamasına rağmen bana pek güven vermedi. Mutlaka karşılıklı goller olacaktır. Messi'ye azıcık yardımcı olursa futbolcular ve suarez kendine gelirse müthiş olur. Dünkü maçta messi 50 tane top atmış al da at dercesine.
geçen senenin öcünü alma vakti geldi, forza barca.
benim gözümde şampiyonlar ligi'nin bu sene ki açılış maçı. juve bildiğimiz gibi. barca da son maçında espanyol'a 5 attı. toparlanır gibi. bol gollü ve güzel bir maç bekliyorum. içim gidiyor şampiyonlar ligi deyince. barca'ya, juve'ye bakınca galatasaray'ımın arkadaşları diyorum. anılar geliyor aklıma. oraları istiyorum. sonra selçuk aklıma geliyor, üzülüyorum.
Dembele 11 baslarsa mac güzel olur.
italyanlara karşı bol gollü maç olmaz, tahminimce. 1-0, 1-1 falan bekliyorum.
gollü bir maç beklemiyorum skor tahminim; barca 1-0 juve.
TRT 1 canlı veriyor. Evet.
kesin izlenir denilen maç.
suarez formsuz, orta saha yetersiz, dembele yeni geldi daha alışmadı, pique formsuz, valverdenin üstünde baskı var ama barcelona yine favori. çünkü messi formda ve bu sefer her zamankinden daha hırslı.
juventusun önemli eksikleri var.barcelona bu sezon yine yetersiz boktan bir orta saha ve defansla sezonu açtı bence berabere biter diye düşünüyorum ama yukarıda ki arkadaşa da katılıyorum messi sezona çok iyi başladı ve formda.
Juventus 3-2 kazanır.
Zor maç. Gönlüm tabi ki Barcelona dan yana. O Asamoah buraya gelecek! Alçak Juve!
Tsi 21:45'de başlayacak maç.
Juventus yenilir. Veya berabere biter.
Çok gol olacakmış gibi gelen maç. Barcelona yenecekmiş gibi hissediyotum. Messi maça çok hırslı başlayacakmış gibi geldi.
bu akşamın en önemli maçıdır. az evvel işten eve doğru seyirtirken gençleri konuşurlarken duydum iddia oynamaya gidiyorlardı barcelona oranının 1.50 olduğundan bahsediyorlardı şaşırdım. iddia oynamam ama 1.50 hemde juventus gibi bir takıma karşı..
dembele yi son maçta 30 dakika izledim.adam müthiş bindiriyor.çok süratli ve bence çok gol attırır.maç 1-1 biter .
merakla beklediğim maç çekişmeli bol gollü olur inşallah.
Dörtlü defans ne lan? Juventus bu 4 ney?
Ne Maç Oluyo Yalçın Be diyeceğimiz bir maç olsun.

(bkz: yalçın çetin)
(bkz: ömer üründül)
Şampiyinlar liginde 2 tane beşiktaşın porto ile maç oynamadan önce b grubunda juventus ile oynadığı maç

Ancak bu maçta cüneyt çakır bülent yıldırım ve mete kalkavan yok çok zor bir durum...
"barzani".
o neydi la öyle. messi bey diyeceksiniz.
hakem itiraz edene sarı kartı yapıştırıyor aq.
barzani, talabani'ye yaptığı terör saldırısı yüzünden sarı kartı görüyor.