bugün

stad da 80 bin küsür olmasına rağmen sanki mahalle maçı havası gibi bağırma sesleri, düdük sesleri, top sesi duyuluyor bu doymuşluk hissi de iyi değil ya.. tamam yaşam standartları iyi adam kafa dağıtmaya ailesiyle maça geliyor oturduğu yerden sakin sakin izliyor tamam da ne bileyim maç dediğin top rakipteyken ıslık sesleri kulağını delmeli ne bileyim gol olduğunda desibel rekoru kırılmalı. üstelik maç da maç yani rakip juventus.
Katalonların ağır kanırttığı maçtır.
sevgili buffon a üzüldüğüm maç.
Spikerin sürekli barzani sesini duymamıza neden olan maç.
Barcelona'nın Barcelona gibi oynadığı, Juventus'ta yalnızca Pjanic'in şampiyonlar ligi seviyesinde oynadığı maç. Geçen sezon katalanları dize getiren takımdan eser yok. istatistiklere bakınca kaleyi bulan çok şut var fakat Dybala'nın köşeye atıp ter stegen'in çeldiği hariç hepsi ölü toplardı.

Takım çok kötü, Juventus sakatlarına rağmen bu derece kötü oynayacak bir takım olmamalıydı.
barzani, talabani'ye yaptığı terör saldırısı yüzünden sarı kartı görüyor.
hakem itiraz edene sarı kartı yapıştırıyor aq.
o neydi la öyle. messi bey diyeceksiniz.
"barzani".
Şampiyinlar liginde 2 tane beşiktaşın porto ile maç oynamadan önce b grubunda juventus ile oynadığı maç

Ancak bu maçta cüneyt çakır bülent yıldırım ve mete kalkavan yok çok zor bir durum...
Ne Maç Oluyo Yalçın Be diyeceğimiz bir maç olsun.

(bkz: yalçın çetin)
(bkz: ömer üründül)
Dörtlü defans ne lan? Juventus bu 4 ney?
merakla beklediğim maç çekişmeli bol gollü olur inşallah.
dembele yi son maçta 30 dakika izledim.adam müthiş bindiriyor.çok süratli ve bence çok gol attırır.maç 1-1 biter .
bu akşamın en önemli maçıdır. az evvel işten eve doğru seyirtirken gençleri konuşurlarken duydum iddia oynamaya gidiyorlardı barcelona oranının 1.50 olduğundan bahsediyorlardı şaşırdım. iddia oynamam ama 1.50 hemde juventus gibi bir takıma karşı..
Çok gol olacakmış gibi gelen maç. Barcelona yenecekmiş gibi hissediyotum. Messi maça çok hırslı başlayacakmış gibi geldi.
Juventus yenilir. Veya berabere biter.
Tsi 21:45'de başlayacak maç.
Zor maç. Gönlüm tabi ki Barcelona dan yana. O Asamoah buraya gelecek! Alçak Juve!
Juventus 3-2 kazanır.
juventusun önemli eksikleri var.barcelona bu sezon yine yetersiz boktan bir orta saha ve defansla sezonu açtı bence berabere biter diye düşünüyorum ama yukarıda ki arkadaşa da katılıyorum messi sezona çok iyi başladı ve formda.
suarez formsuz, orta saha yetersiz, dembele yeni geldi daha alışmadı, pique formsuz, valverdenin üstünde baskı var ama barcelona yine favori. çünkü messi formda ve bu sefer her zamankinden daha hırslı.
kesin izlenir denilen maç.
TRT 1 canlı veriyor. Evet.
gollü bir maç beklemiyorum skor tahminim; barca 1-0 juve.
güncel Önemli Başlıklar