bugün

arayana kırmızı don.
reklamı var bunun bir de. teşhircilik dolu. iğrenç.
reklamdaki "8" numaralı kıza hayran kaldığım, tam anlamıyla esmerlikte tavan yapan bir vücuda sahip olan hatunun oynadığı iğrenç reklam.

bak yavrum buralar hep meme.
reklamını bugün gördüğüm 118 servisi. *
reklamda üzerinde 10 yazılı kızın eblek suratını gördükten sonra tercih etmeyeceğim bir 118 servisi.
10 diyen hatun gerçek mi şaka mı diye düşünmeden edemiyorum.
reklamlarında iri memeli kızlar oynatan servis.*
en çirkinide 10 dedirten reklamdır.
(bkz: 11880) (bkz: 18833) (bkz: 18810) (bkz: 18818) (bkz: 18811)
Kaç tane oldu bunlardan bileniniz var mı?
11180 .. 11818 .. vs
reklamında eczacı karıya (kadın ehem) en yakın hastahane nerede diye soruluyor. kadın da "sen en iyisi on a sor." diye telkin, nasihat ne sikimse ondan bulunuyor.

amına kodum karısı! belki benim acil hastam var. saniyelerle yarışıyorum. acil servise gitmem lazım. sırıtarak "sen en iyisi on a sor" ne demek? bi de sorunca uyuşuk uyuşuk gözlüğü çıkartıp sırıtmalar falan... sanki en yakın kerhane nerede diye sorduk.

işte bu reklamdaki kadın neyse 118 10 da odur. senin acil hastan mı var, ölümle mi pençeleşiyorsun? hiç önemli değil. o senden söğüşleyeceği paraya bakar.
reklamındaki kızıl saçlı kıza ilk zamanlar gıcık olsam da şimdi güzel gelmeye başladı lan.
Allah belanızı versin denilecek reklama sahip yeni bilinmeyen numaralar servisi. ayrıca aranıp reklamda oynayan kızların telefonlarının istendiği servismiş.
sanırım bu servisin reklamında en sağda bulunan hanım sibel tüzün'ün ta kendisi...

http://www.youtube.com/watch?v=hVoQHz3xTio
diğer 118li bilinmeyen numaralar servisleri arasında en az nefret edilesi reklamı çekmeyi başarmış servistir. kutlamak lazım.

reklamının sonunda "10" diyen kızıl saçlı hatun bir bana mı acayip çekici geliyor acaba? şu koca dünyada yalnız mıyım?
arayıp da dünyanın parasını vermeyin boşu boşuna... zaten 118 80 miydi yoksa 118 18 mi ne hatırlamıyorum ama bana numarasını öğrenmek istediğim yer ile ilgili 50 tane soru sorup, sonra numarayı bulamayınca da "biz size döncez" deyip, bi daha dönmemişlerdi.

uzaaa...
Türkiye'nin herşeyini bilen numarasıdır.
yeni bir bilinmeyen numaralar servisi. diğerleriyle arasındaki tek fark reklamının tümüyle erkeklere hitap etmesidir. ayrıca insanları reklamlarla intihara yönlendirme projesi'nin son ayağıdır.

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
kötü 118 reklamlarının sonu gelmez diye düşündüren.
118'i belli gerisi türk milletinin hayal gücüne kalmış.
11801 - kapıcı
11802 - manav
11803 - sütçü
11804 - tüpçü
118...
Reklamda oynayan en soldaki hatun birisine ben reklamda oynadım dese kimse inanmaz bence.Bu nasıl bir çekimdir nasıl bir yönetmeni var kızın suratı gözükmüyor resmen.Dişlek abla yerine onun suratını görseydik daha iyi olurdu.
reklamında en sonda çıkan kişi, diğer kızlar arasındaki en kötü tercihtir.
bir bilinmeyen numaralar servisi. reklamında üzerinde 10 yazan ve en sonda çıkan kişi çok tatlı biridir. kendisi ayrıca sesi çok güzel olan bir müzisyendir. ayrıntılı bilgi için;

(bkz: http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=21797820)
(bkz: al birini vur ötekine)
o dişlek kızıl beni benden almıştır. Ne hoş kadındır... Yerim ben onun ballarını :D
sonun da ki 10 vurgusu yapan dişlek hatunun,insanı kadından soğuttuğu reklamdır.