bugün

senin reklamını piyasaya sunan ajans şirketini s*kim e'mi?
reklam sektorünün bu reklam yüzünden acınası durumda olduğu bariz şekilde ortadadır, yazık size yazık. * *
- alo orası 118 80 mi
+ evet buyrun
- hay allah belanızı versin
+ aa noldu yaa şimdi
- o garip reklamları çekiyor musunuz hâlâ
+ evet ama...
- heh hay allah belanızı versin
allah belanı versin 118 80!
baymaya başladın artık.
sevgili 118 80, hatta sana sevgili demek içimden bile gelmiyo da neyse, kibarlık yaptım sana

sanırım size birisi ya da birileri çektiğiniz reklamların süper komik olduğunu söylüyo. bunu söyleyenlerin yaş aralığının 5-7 arası olduğunu düşünmekteyim. ama birinin size gerçeği söylemesi lazım.

bütün reklamlarınız iğrenç. artık reklam falan çekmeyin, yettiniz gari. hele o taksicili olan reklamınızı gördüğümde beynim sıkılmış portakala dönüyo. iki elim kanda da olsa aramam sizi artık, nokta.
sevgili 118 ve sevgili 80,
geri zekalı olduğumuzu sanmanız hoş değil bunu bilin. bişeyi bir kerede anlayabiliriz mesela. evet evet insanoğlunun öyle bir özelliği var. o yüzden beynimizi sikmeyi bırakmanızı rica ediyorum. reklamsız kalın.
saygısız 118 80,
saygısız diyorum çünkü gerek müzik zevkimiz olsun gerek televizyon keyfimiz olsun hepsinin içine ettiniz.
bildiğim kadarıyla reklam müşteri çekmek için yapılır. peki, sizin derdiniz ne!? hayır 118 80 i arayıp kazıklanan çok insan var da acıyıp bi kısmını soğutmaya mı çalışıyorsunuz? nedir yani? *
Aradığınızda numaradan isim veremeyeceklerini belirten saçma sapan bir kuruluş.
reklamına neden bu kadar sinir olunduğunu anlayamadığımdır. halbuki hoştur. hatta sözlük'e reklam versede girişte 'yüüz on sekiiz sekseeen sekseeeeen sekseeeeen' diye çalsa.
her yerde karsıma cıkan
uyurken bilee içten içe tekrarladıgım ve inatla yayınlanmaya devam eden reklam .
Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ama bu sözü herhalde bu kadarı olmaz artık diyerek söylemişlerdir. Yahu bir reklam bu kadarmı anti patik, bu kadarmı itici olur? Bütün bu insanların ahını alıp, küfrünü yedikten sonra nasıl başarı beklenir oda bilinmez...
evet başarılı reklam çünkü numarayı herkes gibi bende ezberlerdim.
ama ararsam 11880 kişi sksin beni. balık ayhanı ararım daha iyi.
118 80... 118 80... allah bin belalarını versin lan.
yeni reklamı televizyonda dönmekte olan şirketin numarası. bu kadarınıda beklemiyordum, o ne boktan bi reklam lan öyle? nasıl beceriksiz insanlarla çalışıyosunuz olm siz.
reklamda oynayan o iki gerizekalıya sesleniyorum. oğlum bakın, "çağrı" isimli filmde hz. hamza'yı öldüren o adamı set dışında ne tartaklamadıkları kalmış ne küfretmedikleri. yani demem o ki herşey rekklam filmi değil, bunun bir de dışarısı var.

(bkz: çıkışta görüşürüz oğlum)

üç kuruş para için o işi yapıyosunuz tamam da bundan sonra ne pok yiyeceksiniz? tutup da hakan şükür gibi "kazandığım para yedi sülaleme yeter" diyemiyorsanız ahan da sıçtığınızın resmidir. hatta reklamıdır.

ulan kıvırcık; seni 118 kere bafilesinler bak ezan okunuyo, çok içten söyledim. diğeri iyi çocuğa benziyo, onu da 80 kere.
reklam tutmuştur zorlayarak artık geceleri uyumadan önce ki düşünme safhasında düşünmem gereken önemli şeyleri kayleden jingle ile içime işlemiş lanet operatör. (bkz: sadece 118 80 değil 118 18 ve türevleri)
son zamanlarda göremediğimiz reklam.
büyük ihtimalle bayram sebebi ile.
özletmiştir.
Her türünün insanı ifrit ettiği ve mecbur kalsa da aramamayı kafaya koyduğur bir tür bilinmeyen numaralar servisidir.
reklamları çıkmaya başladığından beri tüm türkiye'yi hayattan soğutan çağrı merkezi.
Reklamları yüzünden intahar sebebi.
reklamındaki yeşil yaratığa tuhaf bir sempati duyduğum numara.
sol frame'de görünce korkutandır; yapmayın gözünüzü seveyim.**
Sanıldığının aksine dk/1.80tl değil dk/1.29tl'dir.
içimde oynama isteği yaratan reklam.

(bkz: kalk kalk oturmaya mı geldik)

o değil de neden bu tür reklamlarda hep bir flash tv edası var?
güncel Önemli Başlıklar