entry'ler (60)

shaggy

boğazına kılçık kaçması sonucu feci şekilde can vermiştir.

kıskanmak

bazen o'nu çok özlerken, annesi için bile geçerli olabilir. annesinden, kardeşlerinden, yürüdüğü yoldan bile kıskanabilir insan sevdiğini. benimle olması varken neden onlarla diye...

çok güzel kız

çirkin değildir.

yürürken memelerine bakan kızlar

lezbiyendir.

yalnızken dahi canı sıkılmayan insan

eziktir. ya mastürbasyon yapar ya da yapboz.

69 pozisyonundayken erkeğe aşık mısın diye sormak

ağzı dolu olduğu için sorduğu anlaşılmaz. mantıksız.

bir kadına aşık olacak kadar düşmek

bir kadına aşık olmak düşüklüktür evet. kadın eksiktir varsa yoksa erkek taklitçiliğidir bir de güzellik illüzyonları var bu kadar. bi kadın düşün. organını kaldır, memelerini kaldır, makyajını kaldır. ne kaldı? bi numara yok işte. eşcinselliği destekliyorum o halde evet.

çorapla ıslak bir yere basmak

hayattan tiksindirir.

bir orospuya aşık olmak

bunu yapan ya ilk seviştiği kadına aşık olacak kadar romantiktir ya da romantiktir.

ıyyyyy iğrenç butonuna basarken söylenen sözler

-amına koyayım yea!

ben bu yazıyı sözlüğe yazdım

sevgili sözlük,
yer yer hayatımı değiştiren, şenlendiren bir oluşum olduğun için saygı duyuyorum sana. kız olsam verirdim. o derece.

ben bu yazıyı melek mikaile yazdım

sevgili mikail,
sonbahar tamam anladık da bu kadar da olmaz ki. neydi? sonbahar yağmurlu ve serin.. ama sen napıyorsun? bu kadar soğuk olmaz. ama diyosan ki kıyamettir küresel ısınmadır öyle sebeplerim var. o zaman kimse bişey diyemez sana koçum. yürü be

ben bu yazıyı kankama yazdım

sevgili kanka,
bazen kopsak da en süper insansın benim için. bu kadar.

ben bu yazıyı cübbeli ahmet hoca ya yazdım

sevgili cübboş,
senin derin devlet tarafından halkı eğlendirmek ama özünde beyinleri yıkamak için gönderildiğini düşünüyorum. ama hep böyle kal. gömüşürüz canım.

ben bu yazıyı bokuma yazdım

sevgili bokum,
seni ne kadar sevdiğimi kelimelerle anlatamam. ama sıçamayacağım yerlerde kapıyı çalıyorsun ya yapma işte onu. insanların yanında sıçılır mı it! hadi akşama görüşürüz.

ben bu yazıyı bayanlara yazdım

kendinizi bişey zannedip iyice boka sarmayın. öperim.

ben bu yazıyı kendime yazdım

sevgili kendim, bugünlerde insanlık için küçük ama kendin için büyük işler başarıyorsun. takdir eder alnından öperim. teknik olarak imkansız bu aslında ama olsun hayallerde yaşarız. hadi görüşürüz (aynada).

ben bu yazıyı bakkala gitmeyenlere yazdım

sevgili gitmeyen,
bakkal kadar sevgi dolu, salaş ama samimi bi yer var mı?yok. hemen gidiyosun iki ekmek, bi kola, para üstü olarak da iki sakız alıp geliyorsun. ama nasıl gideceksin? tabi ki eşofmanla. yoksa tadını alamazsın üzülürsün. bu işler böyle.

ben bu yazıyı aslında yazmadım

ben bu yazıyı yazmadım, çizdim hatta bu yazıyı boyadım.
oldu mu? olmadı.

ben bu yazıyı apaçilere yazdım

sevgili apaçiler,
geleneklerinizi sürdürün. sürdürün ki gülmeye devam edelim.