bugün

selçuk inan nasıl koydu diye sordurtan maçtır.
ya aslanlar durun bi.. çok ayıp.. hemen ilk yarıda 2 tane..
sittin senedir frikikten doğru dürüst gol görmeyen biz galatasaray taraftarını coşturan maçtır.
sabri, servet, gökhan gibi adamlar olmayınca oynadığımız futbolun ortada olduğu karşılaşma.
fatih terim in maçlara çift forvetle başlamasının ne kadar isabetli bir tercih olduğunu gösteren maç. trabzon nun da ciddi bir pozisyonunun olmadığını hatırlatalım. galatasaray ilerde, ortada, defansta her yerde ilk yarıyı önde kapattı. fenerbahçe maçında da ilk yarıyı 2-0 önde kapattık, fatih terim aynı kadroyla maça başladı, şablonu bozmadı ve yine güzel bir oyunla ilk yarıyı önde tamamladık. inşallah devamı gelecek, kazanmaya devam edeceğiz.
galatasarayın çok güzel 2 golle ilk yarısını 2-0 önde kapattığı maç. özellikle selçuğun frikikten attığı gol süperdi. gol şudur ; http://s1.directupload.ne...mages/111211/fdpjmh5a.swf
bunun dışında maç ortada gitmekteydi. ebue'nin sakat olduğu çok belli aksıyor sürekli. semih burağı iyi tutuyor. elmander etkili baros etkisiz. kazım yine çok kötü. selçuk berbat oynuyordu. bakmayın frikikten gol attığına. melo, çolak da fena değil.
bence kazım yerine engin girse oyuna çok iyi olacak galatasaray için.
trabzon oyuncuları 4 kez elle oynadılar. hakem hepsine devam dedi. oyun olarak fena değiller aslında ama hücumda alanzinho'ya ihtiyaç duydukları çok açık.
hakemin maçın içine sıçma çabalarının boşa gittiği karsilasma. Kanımca hakem kartların soyunma odasında unutu ikinci yarı saydırcak.
trabzonspora ve taraftarına duyduğum sempatiyi yok eden maçtır an itibariyle. Selçuk inan gibi bir futbolcu neden yuhalanır ki? Adam transfer olduğu günden bu yana Trabzonspor için tek bir kötü kelime sarf etmemiştir. ama sanırım en güzel cevabı frikikten tertemiz bir gol atarak verdi.
(bkz: selçuk inan 1 - trabzon taraftarı 0)
bordo mavi! ama sıçtın mavisi. bordo da değilmiş ayrıca kırmızıymış, didier deguy zokora kırmızısı.
napıyonuz lan geleni gideni öpüyonuz dediğim maç. Geçen hafta ilk bölümü yayınlanan +18 film kaldığı yerden devam ediyor. uzun süredir ilk defa arkama yaslanıp galatasaray maçlarını seyrediyorum. Helal olsun aslanlar.
Bir sayfa önce, maç başlamadan, "trabzon şöyle koyacak böyle koyacak" diyenlerin ortalıkta görünmediği maçtır... Hayır söz uçar yazı kalır arkadaş... Bu Nasıl bi cesaret? Entryleriniz çok fena göte girmiştir beyler... Hadi bakalım...
Elmander'in ne kadar kaliteli bir futbolcu olduğunu ispat eden bir ilk yarıya sahip maçtır. Adam her yerde lan.
son anda mavi ekran verdiren maç. melo ile selçuğun frikik atmadan önce savunma kaleciye yaptıkları fake de ayrıca mavi ekran verdirtmiş (ben dahil) ve "helal olsun dedirtmiştir. tolga hangisinin vuracağını kestiremeyince öyle kaldı olduğu yerde.
galatasaray'ın göte bala golleriyle taraftar coşmuştur.

not: takım tutmuyorum. yazılanlara kahkaha ile gülüyorum.
'trabzonlular nerede yeaa' diyenleri gördüğümüz maç.
aha burdayız oğlum? ne oldu? ne yapalım göt capsimizi falan mı koyalım? ne dememizi bekliyorsunuz anlamadım ki?
insan gibi sevinmeyi bilin önce. bu ne sığlık anlamadım ki?
selçuk inan'ın trabsozspor taraftarına güzel bir frikik golüyle cevap verdiği maç.
barosda gol atsa tadından yenmeyecek maçtır.
paulo henriqe'nin siktirip gitmesi gerek.arkadaş bir futbolcu bu kadar mı kötü olur ya.az götü kaldır lan.
elmanderin yerde yattığı maç. sakın sakatlanma lan.
Melo gol kaçırmıştır, ama olsundur... Nazarlık olsun ak...
molo reyis karşı karşıya gol kaçırdı.
Şenol Güneş'in sürekli kağıtlara bişi yazdığı maçtır. Çok hararetli ama..

istifa olmasın *
Zokora'nın kırmızıyı yediği maçtır...
zokora kırmızı kart gördüğü maçtır. ayrıca burakta sarı kart gördü itirazdan.
zokora çok komik ve yanlış bir kırmızı gördü. galatasaraylı olduğumu da belirteyim.