entry'ler (25)

1 adet güle 20 tl vermek

=14 şubat.

21 aralık 2011 galatasaray manisaspor maçı

vur kır parçala bu maçı kazan cimbomum.

11 aralık 2011 trabzonspor galatasaray maçı

hakemin maçın içine sıçma çabalarının boşa gittiği karsilasma. Kanımca hakem kartların soyunma odasında unutu ikinci yarı saydırcak.

model

mangadan sonra eurovision ya gitmesini istediğim ikinci gruptur.

erkekleri kadınlardan soğutan şeyler

asosyal olmaları veya çok sosyal olmaları (bkz: sosyal olmayan sosyal insanlar)

pazar günü yapılabilecekler

trabzonspor-Galatasaray maçını izlemek.

3 ten fazla çocuğu olan kürtlere ceza

sadece kürtlere uygulanması faşistce bir şey olabilir ancak günümüzde türkiyesinde düzenli bir işi olmayıp 7 tane çocuğu olan çok insan var. bunların önüne geçebilmek için uygulanabilir ancak ne kadar başarılı olunabilir bilinmez.

yarın 2 tane sınavı olmasına rağmen çalışmayan mal

sınavın yarın 7 ders olduğunu düşünüp kitabı bile açmaz ertesi gün okulda eşek gibi çalışır ve 70 civarı alır sonrada keşke evdede çalışsaydım belki 90 filan alırdım der.

eboue nın büyük ihtimalle oynayacagı maçtır.

merve boluğur

silikon akımına kapılan ünlülerden. Bence silikonlara hiç gerek yoktu

10 aralık 2011 real madrid fc barcelona maçı

madrid kazanacak diyenlerin avucunu yaladığı maçtır.

ercan taner

rafeal nadal a rafa nadal diyen spiker

ekşi de yazar olmak için 1 yıl beklemek

hergün bir umut çaylak moddan çıkmayı ümitleyerek açtığım ekşi sözlük sayfasını hayal kırıklığıyla kaparken arkadaşımın tavsiyesiyle uludağ sözlük e geldim iyiki gelmişim. *

sessiz çıkacağı düşünülen osuruğun zortlaması

an itibarıyle çok fena rezil olunulur.

son haftalarda büyük çıkış yakalayan galatasarayın en az 2 farklı skorla yenebileceğini düşündüğüm maçtır. maç avni aker stadyumunda saat 19 başlayacak ve maçı kuddisi müftüoğlu yönetecek.

çirkin olduğu halde çıkma teklif edebilen yüzsüz

çirkin olduğunu bildiği halde kendini güzel sanan allahın salağına çıkma teklif etme cürretinde bulunan delikanlı.

10 aralık 2011 real madrid fc barcelona maçı

madrid li oyuncuların ayağı taşa takılıp düşseler hakemin faul çalacağı maçtır. herşeye rağmen barça bu maçı alacaktır.

iffet

filmleri diziye dönüştürme çabasının bir ürünü daha olmuyor işte zorlamayın demek isterdim ancak bizim milletimiz böyle azıcık tecavüz sapıklık dayak dram olsun bağlanıyoruz.

eksi 10 derecede mini etek giyen kız

çirkindir güzel görünmek istemektedir. abazalar için bunu başarmıştır.

10 aralık 2011 real betis valencia maçı

mehmet topal ın çok iyi iş çıkardığı bir maç sonunda takım arkadaşları yüzaünden yenildikleri maçtır.