bugün

az önce hissettiren hafif şiddetteki depremdir.
tırstırdı.
Buradan hissedilmemiştir. Evet.
sandalyeden düşüyordum mk korkuttu.
(bkz: izmirden hissedilmemiştir)
hafif mi? ulan ev gitti geldi. hasköyden bildiriyorum.

korkutan sarsılmadır.
ilk defa depremi hissettim Allaaaam.
Dikimevinden hissedilmedi.
ulus'tan bildiriyorum , 9 katlı binamız orta seviyede sallanmıştır , aman aman bir deprem sayılmaz (17 ağustos gördük aq) ama inceden tırsıtmıştır
Geçmiş olsun ankaralı hemşerilerimize.
Nevşehirden de hissedilmiştir. iyi sallandık efendim. geçmiş olsun herkese.
kayseride hissedilmeyen depremdir.
yatagim ileri geri sallaninca kosup kardeslerimin yanina firladim. annem kardesim masayi salliyo zannetmis. cankayada bikac saniye hissedildi gencler.
Az once sallandik. Hatta simdi de lamba patladi. Az siddetli salladi ama uzun salladi. Ankarada ki arkadaslara gecmis olsun diyorum. Istifimi bozmadim ve sozlukte takilmaya devam ettim bendeki de bole bir rahatlik... Daha deprem olali 5 dk oldu ne ara baslik actiniz
evden dışarı çıktım panikten aq iyi sallandık ankarada.
2 saniye deprem mi olur ya anlamadik bidaha salla .
etlikte tarafımca hissedilmeyen depremdir.
Söğütözünü sağlam sallamış depremdir . Oturup etrafı izledim ölürsem hakkınızı helal edin.
Bazı ankaranin bolgelerini fena sarsmistir.
2 gundur bas agrisi yasayan ben bunun bir deprem oldugunu ilk basta anlayamadım.dedim ki amaaan basim donuyordur yine.
bi baktım fazla donuyo bi seyler.
caat diye mutfaktan bardak sesi gelince anladim ki deprem oluyo.en kotusu de bacagim uyustu.donakaldim oturdugum yerde.bi daha yasamamak umidiyle
Hissetmediğime şaşırdığım depremdir.allah daha büyüklerinden korusun.
Hissettigim depremdir, 1 yildir falan hissediyorum. Olur oyle arada, alisirsiniz. Gecmis olsun.