bugün

az önce olan ve sağlam sallayan depremdir. iyi hissettirdi iyi.

6.1 -.- ÖLÜDENiZ açıkları-muğla (AKDENiZ)
an itibariyle hissedilen deprmdir.noluyor lan.
aydın'da hissedilmiş deprem. lanet olsun ki yürüyordum hissedemedim.
mersin'de az da olsa hissettiğim depremdir.
15:45 itibari ile gerçekleşmiştir. şaka maka 31 de yakalandık, az kalsın cenabet gidiyoduk.
mersin de de hissedilen depremdir.
tatil sezonunun açılması ile birlikte kendini hissettiren depremdir. doğa ana fazla depreşmeyin mi diyor ne anlamadık. izmir, altyapı olarak depreşmeye daha uygundur, turistlere duyurulur.
izmir'de çok feci hissedilen deprem. kal geldi bana.

not: iş bu entry titreyen ellerle yazılmıştır.
feci sallayan deprem. Belki artcıydı belki baska bir yerin yansımasıydı ama halk sokaklarda an itibariyle.
hissedilmiş olan depremdir.
izmir/Bornova da hissedilmemiş depremdir.
karşıyaka'da 8. katta bayaa hissedilmiş depremdir. başladı, arada biraz azaldı sonra gene kuvvetli sallamaya başladı. 20 saniye kadar sürdü.
yattığım yerde iç organlarımın titreşimine yol açmış sallantıdır.
depremi yaşarken entry yazıyordum, yatağın kıçımın altında kıpraşması sonucu deprem olduğunu anladım.

merkez üssü niresi acep.
başbakan antalya'da olduğu için olan depremdir. yer bile dayanamamıştır.
bölgenin birçok kesiminde hissedilen depremdir.

kandilli'nin sitesine sırayla girin amk. Sonra açılmıyor.

Ayrıca iyi sıcak var. Ben bu depremin habercisi olarak bu sıcakları gösteririm. Başkası da çıkar izmir'deki mini etekli kızlara bağlar bu depremi. En iyisi susalım oğlum biz.
aydın hala sallanıyor denizli aydın istikametinde sallıyor suan. Denizli aydın fay hattından kaynaklı.
6.1 şiddetinde olan depremdir.
antalya, mersin, aydın, denizli ve izmir illerinden birinin merkez üssüne aday olduğu ama hangi ilin kazandığı anlaşılamayan depremdir. bir bulsun artık neresi olduğunu, iki dakikada sol frame in anası ağladı.
merkez ussu mugla oludeniz aciklaridir. siddeti 6.1’dir.
rabbimin izmir'i uyarma eylemidir. inşallah bir kaç kafirde gebermiştir.

(bkz: cübbeli stayla)
uzun sürmüş depremdir, avizeleri sallamıştır. ne var ki babam 'deprem oluyo lan' diyene dek hissedemedim.
kıyı illerinde hissedilen depremdir.doğal olarak mersin de de hissedilmiştir.6.1 büyüklüğündedir.
sağlam sallamış, beni de tırstırmış depremdir.
basta aydin, antalya, izmir olmak uzere bircok ilde hissedilmistir.

siddeti 6.1 olarak olculmustur.