bugün

spor toto süper lig, 1. hafta karşılaşması.
son şampiyon trabzonspor'un 2011-2012 süper toto süper lig'deki ilk mücadelesi.
trabzonspor'a her zaman ters geldiğini düşüğndüğüm manisaspor takımı ile 10 eylül günü yapacak olduğu müsabakadır..

bi' beraberlik çıkabilir yine.

*

Bugüne dek iki takım arasındaki 10 maçta, her iki takımda 3'er galibiyet elde etti. Taraflar, 4 karşılaşmada ise sahadan beraberlikle ayrıldılar.

Trabzonspor, rakip filelere 12 gol gönderirken kalesinde de 12 gol yedi..

*

bu arada hakem, cüneyt çakır.

maçın başlama saati, 20:00.
manisa trabzon'a çok ters gelen bir takım. o nedenle trabzon açısından zor bir maç.

(bkz: 17 eylül 2010 trabzonspor manisaspor maçı)
trabzonspor un şov yapacağı maçtır. En az üç farkla trabzonspor alır.
herkeste olan 'trabzonspor geçen seneki gibi olamaz, egemeni verdi jajayı verdi selçuğu verdi eski havası yok artık bu sene ilk 5e giremez' düşüncesinin 1 maçla bile çürütüleceğinin kanıtı olacaktır bu maç.

trabzonspor 4-0 manisaspor; bu da tahmin.
2010-2011 sezonu türkiye süper ligi şampiyonu trabzonspor'un fener'in yanaşmalarından manisa'ya feci çakacağı maçtır. manisa ters geliyormuş bize? manisa kim la?

bu derece de iddialı konuşuyorum.
manisa'nın trabzonspor'u rahatlıkla yeneceği maçtır.
trabzon'un 1-0 veya 2-0 alacağı maçtır.

ekleme: ss lazio - milan maçı gibi götüme de girebilir.
trabzonsporluların, lig tv yi iptal ettirdiklerini akla getirecek maçtır.
bu sene şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olan trabzon'un zorlanmadan alacağı maç.
an itibariyle 5. Dakikası oynanan maçtır. 0-0 devam etmektedir.
(bkz: utanç ligi)
trabzonspor'un antreman havasında oynayacağı maç.
şampiyonluk kupası olmayan bir takım ile manisaspor'un maçı.manisaspor 2-1 yenecektir.

edit:birilerine kupanız yok demem batmış.
adrian ın manisaspor savunmasını perişan ettiği maçtır. Bir gol bekliyorum ben bu çocuktan.
atamayana attıkları maç. sen karşı kalenin önünde götünü başını sallar pozisyonları harcarsan gelir cezanı keserler böyle. bu arada murat erdoğan'ın asisti çok güzeldi onu da belirtmek lazım.
manisa 10 kişi kalmasına rağmen 1-1 yapmıştır.
teşvik primi vermiştir fenerbahçe. yoksa trabzonspor çok büyük takım, kimse gol atamaz. haşa ne demek.
fantezi futboldaki jokerim simpsonun beni utandırmadığı maç.
fenerbahçe'nin homer simpson aracılığıyla joshua simpson'a telefon ederek bağladığı maç. başka türlü nasıl beraberlik olacaktı, değil mi ama?
trabzonspor'un ilk haftadan puanları dağıtmaya başladığı karşılaşma olmuştur.üstelik rakip 45 dakika 10 kişi oynamasına rağmen.
(bkz: aynı nakarat)
flaş flaş flaş!!!

trabzonspor yönetiminden açıklama:" manisaspor maçında kaybettiğimiz 2 (iki) puanın bulunup aldığımız 1(bir) puanla birleştirilerek 3(üç) puan olarak bize verilmesini istiyoruz".*
maç sonu şenol güneş:'fenerbahçe'ye daha oynamadan verilen 3 penaltı irdelenmeli' diye açıklama yapmamıştır.