bugün

elinize bir kalem alın ve götünüze sokun.
empati kurmanız açısından.
kullanmasını bildikten sonra sorun değil yoksa krank milini kırarsın.
inikken mi kalkıkken mi?

gerçi benim ki inikken bile 13 cm. *
Bence burada esas merak edilen daha heybetli bir penisi olan erkek için terk edilir miyim sorusunun cevabı.

Bu da bizi kadınlara göre bir erkeğin yatak performansını belirleyen unsurlar nelerdir, bu unsurlar içinde penisin şekli,boyu,kalınlığı vs ne derece önemlidir konusuna getiriyor.

Vajinal orgazm ve kilitoral orgazm olarak bakarsak , kadının orgazm olma süreci daha çok klitoris tabanlıdır.

Özetle penis evet önemlidir ama bu önem kadınların erkeğin haklı ozguveninden tahrik olmasıyla ilgilidir.
ereksiyon olmamış hali 10 cm ise çok büyüktür.
kalın penis değilse seni doyuramayacak olandır. santim hesabı istediğin gibi olsa ama incecik bir penis çıksa karşına yine de mutlu olur muydun? bu soruya evet diyorsan senin için mesele yok demektir *
Yetiskinler havuzunda ayaklarini yere degdirmek isteyip de su yutanlar gibi zikisirken dibini gormek isteyip de goremeyecektir. Bamya ile pipi arasinda bir seydir.
Kızların cevap vermesi gereken sorunsal.

Ama görüldügü üzere kızlardan tek yanıt yok cevap verenler 10 12 cm arası sözlük ibneleri yazık.
kes at bence bi işe yaramaz o.
küçük değildir tam tersine 10 ile 14 cm arası idealdir fazlası zarardır tabi sizin için değil.
Olum küçük işte neyi zorluyonuz. Hee işlevi var mı mutlaka vardır ama kısa mı kisa.
pipidir o.
Küçüktür doktorların 8cm yeterlidir masalı doğru olsa da gerçeği yansıtmamaktadır. Evet 8 cm bir aletle de kadın zevk alır ama bir sorun bakalım gönlünde yatan aslan kaç cm. Örnek vermek gerekirse vücut ölçüleri çok güzel ve seksi bir kadın ile 120 kg yaşlı bir kadını aynı değildir eve seks yaptığınız taktirde her ikisi de boşalmanızı sağlayacaktır ama arzu ettiğiniz tabi ki güzel olandır. O yüzden boyut önemli değil deseler de her kadının gönlünde bir kalın damarlı yatar.
Alırken mi sa..
Pardon o başkaydı.
dostum penis demişsin ama bu bildiğin çük.
o ne aq lolipop çubugu mu takmıslar sana.
192 cm ile katılmadıgım durumdur.
2018 yılında 10 cm penis kaldı mı dedirten sorundur.
Herkesin 15 + senin nasıl 10 ya ???

t: pek de sorunsal değil.
Kimsenin umrunda olmayan sorunsaldır, bu bir sorun ise bırakında penisin sahibi sorun etsin .

Ülkede penisten daha önemli sorunlar vardır.
bilimsel olarak 7 cm ile tatmin edebilme ve 9cm ile hamile bırakabilme durumları dikkate alınınca çok da şeetmemek lazım...
8cm sağlıklı cinsel hayat için gerekli olan en kısa penis uzunluğu.
Yani biraz fazla kısa.
Baldır bölgrsinden kilo vermeye bak, 1-2 cm kazanırsın.
Kullanmasını bilene 5 cm de yeter.

(bok yeter)
Bence intihar etmelisin.
Hiç olmamasından iyidir diyerek moral vermeye geldim.

Uyarılmamış bir vajinanın ortalama derinliğinin 7.5-10 cm arasında olduğu göz önünde bulundurulursa, 10 cm pipi (10 cm anca pipi olur, yarrak denemez ona) ölüm değildir.