semih şentürk'ün olduğu kadrodur.

bence bu adam bundan 200 yıl sonra metamatik derslerinde teorem olarak anlatılacak. herif sabit, pi sayısı gibi oldu. hem fenerbahçe'de hem milli takımda çakılı duruyor yıllardır. arada biri gelip ''semih'i genç alalım mı hocam?'' diyor, o da ''alın, rahat işlem yaparsınız'' diyor.

defans konusuna hiç girmiyorum, hakan balta ve çağlar birinci kadroda. hiddink maça 12 kişiyle başlayıp ikisini aynı anda sol bek oynatırsa; maç boyunca rakibin sağ açığından yiyeceğimiz atakları 38den 33e düşürürüz.
estonya ile yapılacak olan hazırlık karşılaşmasının aday kadrosudur.

o değil de kadroda 8 galatasaray'lı bulunmaktadır. noldu oğuz çetin istifa mı etti sorusunu akıllara getirir efem. *

--spoiler--
1- volkan demirel fenerbahçe
2- sinan bolat standard liege
3- fehmi mert günok fenerbahçe
4- gökhan gönül fenerbahçe
5-sabri sarıoğlu galatasaray a.ş.
6- serdar kesimal fenerbahçe
7- gökhan zan galatasaray a.ş.
8- servet çetin galatasaray a.ş.
9- hakan kadir balta galatasaray a.ş.
10- çağlar birinci galatasaray a.ş.
11- ismail köybaşı beşiktaş a.ş.
12- mehmet ekici werder bremen
13- tunay torun hertha bsc
14- selçuk inan galatasaray a.ş.
15- mehmet topal valencıa c.f.
16- emre belözoğlu fenerbahçe
17- selçuk şahin fenerbahçe
18- arda turan galatasaray a.ş.
19- gökhan töre hamburger sv
20- burak yılmaz trabzonspor a.ş.
21- kazım kazım galatasaray a.ş.
22- semih şentürk fenerbahçe
23- cenk tosun gaziantepsp
--spoiler--
gökhan zan, ismail köybaşı ve selçuk şahin gibi futbola tepki olarak doğan 'futbolcular'(!) nasıl olurda davet edilir.
(bkz: olcan adın)
(bkz: necip uysal)
(bkz: cenk gönen)
(bkz: ibrahim toraman)
(bkz: serdar aziz)
(bkz: tanju kayhan)
(bkz: ozan ipek)
(bkz: egemen korkmaz)
gibi oyuncular yerine takımlarında kadroya bile giremeyen ; selçuk şahin, gökhan zan, çağlar birinci, mert günok, tunay torun gibi isimleri alarak milli takıma eziyet eden tüm teknik ekibi kutluyorum. sonra biz neden azerbaycan'a yeniliyoruz.
tartisilacak cok isim var, alinan ve alinmayan. ancak necip uysal alinmamis ki, yerine oyuncu yok su kadroda. su kadroyu yapana kafam girsin.
(bkz: hasan ali kaldırım)
kazım kazım kazım , selçuk şahin daha hala kadroda adamları takımları bıraksa bunlar almanya 3. liginde bile oynayamazlar.
--spoiler--

alo hiddink. ben emre abin.

aziz başkan selçuk ve merti kadroda görmek istiyor.
parası neyse verirmiş.

--spoiler--
4 samsunlu futbolcunun yer aldığı kadrodur ;

(bkz: gökhan gönül)
(bkz: sabri sarıoğlu)
(bkz: gökhan töre)
(bkz: tunay torun)
Selçuğun hala milli takımda olduğunu görünce aziz yıldırımın hiddink'e para verdiğini düşünmeye başladım.
tüm lig maçlarını kaçırmadan izleyen bir maç hastası olarak hem de hamit'i falan da almıycam ha sadece anadolu takımlarından yapacağım bir karma iddia ediyorum şu takımın ağzına ağzına sıçar.
kimlerin seçtiğini merak ettiğim kadro. ama zannedersem beşiktaş'a büyük alerjileri var.

cenk gönen gibi avrupa da bile az bulunan türde bir kaleci nasıl alınmaz.

ibrahim toraman gibi hem kademe anlayışı yüksek hem de topu oyuna sokabilen bir defans oyuncusu nasıl alınmaz.

tanju kayhanrapid wien'de hiç mi izlemediniz.

necip uysal gibi genç, diri ve tecrübeli bir ortasahayı nasıl gözmezden gelirsiniz.

bunların yerine gökhan zan - servet çetin kazma ikilisini, selçuk şahin gibi bir yeteneksizi, fehmi mert günok oynamayan bir futbolcuyu, hakan balta gibi baltayı, serdar kesimal gibi vizyonu eksik futbolcuyu milli takıma çağırıyorsun. sonra da başarı bekliyorsun.
(bkz: milli takimin üzerindeki oguz cetin baskisi)
bir bülent korkmaz eksik.
takımdaki üç sol bek:

hakan balta
çağlar birinci
ismail köybaşı

''bu ne lan?!''