bugün

kazım gereken cevabı vermiştir. burada hakkında atıp tutanlar maçı izleyince umarım utanmışlardır.
bence milli takıma alınmayı hak eden bazı isimler şunlar
(bkz: giray kaçar)
(bkz: egemen korkmaz)
(bkz: serdar aziz)
(bkz: ibrahim öztürk)
(bkz: volkan yaman)
(bkz: aykut demir)
(bkz: orhan şam)
(bkz: bülent bal)
(bkz: hasan ali kaldırım)
(bkz: yiğit incedemir)
ama gökhan zan gibi hakan balta gibi milli takım efsaneleri futbolu bırakmadan bunların ne haddine milli takımda forma giymek.

ha bir de süper lig'in geçen sezon en yararlı ve en istikrarlı futbolcusu olduğu söylenen mehmet topuz yerine kazım'ın milli takıma alınması olayı var ki onu başka entrylerde incelemek gerekir.
hiç bir türk futbol severi tatmin etmemiş kadrodur.
hiç bir türk futbol severi memnun etmemiş kadrodur.
hiç bir türk futbol severi memnun etmemiş kadrodur.
su an ligin en formda takımı galatasaray ama bu ıs belli olmaz. milli takımda hepimiz aynı takımlı oluyoruz duyguları bır yana bırakıp türkiye sevgimize göre degerlendırmemız lazım.
ifadem kesin bombok bir kadrodur. necip uysal durukken selçuk şahin'in alındığı egemen toraman,serdar aziz dururken şimdiye kadar doğru düzgün oynadığını görmediğimiz cam adam gökhan zan'ın alınması volkan şen dururken tek yaptığı iyi iş çirkeflik olan kazımın alındığı cenk gönen dururken fenerbahçe'nin üçücü kalecisi mert günok'un alındığı bir kadro kesinlikle bomboktur.Allah'tan arda,gökhan gönül,selçuk inan var .
milli takımı sabote etmek istesen daha kötü bir kadro yapamazsın. geçen yıl her maç banko oynayan ve iyi bir performans sergileyen mehmet topuz niye yok? egemen korkmaz. necip uysal vs vs daha bir ton kadro da olmayı hak eden adam varken. hakan balta, çağlar, gökhan zan, selçuk şahin vs vs bunlar ne lan?
böyle milli takımın benim alet takımımdan ne farkı var? yok hocam açıkça taraf tutuluyor. milli takım ölmüş haberimiz yok.
tüm lig maçlarını kaçırmadan izleyen bir maç hastası olarak hem de hamit'i falan da almıycam ha sadece anadolu takımlarından yapacağım bir karma iddia ediyorum şu takımın ağzına ağzına sıçar.
milli takım değil sıradan bir karmadır. hiddink beni kovalayın diyor.
kazım kazım kazım , selçuk şahin daha hala kadroda adamları takımları bıraksa bunlar almanya 3. liginde bile oynayamazlar.
--spoiler--

alo hiddink. ben emre abin.

aziz başkan selçuk ve merti kadroda görmek istiyor.
parası neyse verirmiş.

--spoiler--
guclu rakibimiz estonya karsisinda beraberlik icin varini yogunu ortaya koyacak olan aslanlarin olusturdugu kadro.

bank asya 1. lig seviyesinde oyuncularin cagirildigi garip bir kadro. ha bazilari harbiden orada oyanayacak onumuzdeki sezon orasi ayri.
4 samsunlu futbolcunun yer aldığı kadrodur ;

(bkz: gökhan gönül)
(bkz: sabri sarıoğlu)
(bkz: gökhan töre)
(bkz: tunay torun)
semih şentürk'ün olduğu kadrodur.

bence bu adam bundan 200 yıl sonra metamatik derslerinde teorem olarak anlatılacak. herif sabit, pi sayısı gibi oldu. hem fenerbahçe'de hem milli takımda çakılı duruyor yıllardır. arada biri gelip ''semih'i genç alalım mı hocam?'' diyor, o da ''alın, rahat işlem yaparsınız'' diyor.

defans konusuna hiç girmiyorum, hakan balta ve çağlar birinci kadroda. hiddink maça 12 kişiyle başlayıp ikisini aynı anda sol bek oynatırsa; maç boyunca rakibin sağ açığından yiyeceğimiz atakları 38den 33e düşürürüz.
selçuk şahin ve mert günok u alan oğuz çetin e mustafa sarp ı niye almadın diye sorasım var.
bir bülent korkmaz eksik.
sırf gsde oynuyor diye milli takıma alınan futbolculardır.
Besiktas olarak futbolcu gondermeme karsi alinmasi istedigim kurum kadrosu.
Selçuğun hala milli takımda olduğunu görünce aziz yıldırımın hiddink'e para verdiğini düşünmeye başladım.
hakan balta, selçuk şahin, gökhan zan, çağlar birinci gibi futbol buglarıyla dolu kadrodur.
hiddink'in artık gitmek istediğini anladığımız kadro. maç için iddia oynamak isteyenler türkiye'den uzak durmalı. kazanamayacağımız kesin. hiddink ise a milli takımımızın başında yeni seneyi görmez, gider.
1-2 oyuncu dışında resmen format atılması gereken takımdır. o bi iki kişiyi de d: ye kopyalarız artık.
elbette alınmayan isimler için ya da alınanlar için herkesin bir fikri vardır ancak; tolga, cenk gibi genç ve başarılı kaleciler varken fehmi kim lan?

necip yerine selçuk tercihi ve ibrahim toraman gibi-hızlı, çevik- defansta alternatifi olmayan bir oyuncunun olmaması anlaşılır gibi değil.

edit: atlamadıysam mehmet topuz da yok ki büyük eksiklik o da.