bugün

gaziantepsporun 20 yaşındaki sol beki.3 büyükler * * * bu çocuk için birbirlerini yemekte hatta fc portonunda talip olduğu söylenmektedir.

(bkz: cultured full back)

(bkz: hayatı cm sanan erkek)
gaziantep' in beşiktaş a transferi için ''önümüzdeki seneye gelin'' dediği futbolcu.
alan takımın sol bek için 10 sene adam aramamasını sağlayacak gaziantepsporlu futbolcu.* **

edit: imla.
Beşiktaş'ın kulübüyle anlaşmak için çaba sarfettiği Gaziantepspor'da oynayan 1989 doğumlu solbek. Gökhan Gönül'ün sol ayaklı versiyonu. Benden söylemesi bu çocuğu alan 15 sene solbek sorunu yaşamaz.
beşiktaş kendisini gizli bir operasyon sonucu almayı başarmıştır.
ankarasporlu senegalli forvet madiou konate ile bir sohbetimizde bana çok methettiği, akabinde galatasaray'ın ilgilendiğini medyaya ilettiği futbolcudur.

elin senegallisinin dikkatini daha önce çekti ya, türkiye'de scout yoktur derlerdi inanmazdım!
arif erdem in fourfourtwo nun bir sayısında işte benim takımım sayfasında sol beke koyduğu futbolcudur.

anlatılanlara göre mükemmel bir futbolcuymuş. inşaallah beşiktaş ta başarılı olur.
bir galatasaraylı olarak beşiktaşlılara hayırlı olmasını dilediğim futbolcu. en azından bazıları gibi milyon euroları elin adamları için çarçur etmiyorlar.

edit: allahın andavalı. neyini eksiliyosun? ne deseydim "alın g.tünüze sokun" mu deseydim. adamlar akıllı bi transfer yapmışlar.

(bkz: allahım yaratıyosun takip et)
beşiktaşın antep den aldığı bilmem kaçıncı defans oyuncusu.

(bkz: ibrahim toraman)
(bkz: ibrahim üzülmez)
(bkz: ismail köybaşı)
edit: (bkz: ekrem dağ) tesekkurler delgado .
trt'nin spor haberlerinde duydum şimdi. 5 milyon euroya yakın bonservis bedeli ödeyecekmişiz gaziantepspor'a. oha dediğimi farkettim ilk duyduğumda. sen gökhan zan'ı beleşe gönder, ismail köybaşı'na 5 milyon euroya yakın para öde. süper yönetiliyoruz şerefsizim! *

edit: beşiktaş'ın gaziantepspor'dan transfer ettiği sol bek oyuncusu. *
bonservisi için 6 milyon euro gibi bir bedelin ödendiğinin ortalarda dolandığı sağlam oyuncu.

adam genç, iyi, sağlam, gelecek vaat ediyor ama 6 milyon euro.

n'aptın adamım?

paraları saçan tüpçü'ye avivasa'yı tavsiye ediyorum.

paraları, paraları saç, saç, saç... saçma, saçma, saçma!
ayrica gaziantepspor a karsiliginda serdar kurtulus ve zapotocny i verecekmis. 5 6 milyon euro bonservis de dusunulunce; uzun zamandir gordugum en hakiki kazik bu olsa gerek. ilhan cavcac gecende sunu soyledi:

3 buyukler olmasa anadolu kulupleri ayakda bile durumaz!!!.
beşiktaş'a 2. ayhan akman vakasının yaşatabilecek olan genç futbolcu
antepten alınması dolayısıyla korkulan ama ibrahim üzülmezle alakası olmayan sol bek.bu sene yedek bekler ibrahim üzülmez mallık yapmadıkça(!) ama önümüzdeki 10yıl boyunca milli takımın bankosu olacak futbolcudur.
(bkz: beşiktaş ın 2009 2010 sezonu hazırlıkları)
6,5 milyon euro artı 2 futbolcu verilerek bonservisi alınacak olandır.

bu çocuğa tek lafım yok, iyi adam ancak, ey tüpçü! babanın parası gibi saçıyorsun beşiktaş'ın parasını, "babamın parası tabi" deme, ağzına acı biber sürerim. cebinden verip, alacak defterine yazıyorsun meblağı. cebinden verip, beşiktaş'ın kasasından çıkarttırıyorsun!

topuz rezaletini böylesine paralar saçarak kapattırabilirdin değil mi?

baki mercimek'i alsaydın aynı paraya tüpçü, basında daha çok dönerdi beşiktaşımızın adı, reklamın yapılırdı.

işi öğrenemeyeceksin gidecek ulan.

ey beşiktaş kongre üyeleri, bu şahsı da ocak'taki seçimde göndermezseniz allah hepinizin belasını versin! içinizde zerre beşiktaş sevgisi, zerre beşiktaşlı duruşu yok derim!
2 milyonluk gordon'Ları higuain'leri gördükten sonra kendisine verilen paraya acımadığım futbolcu. aynı şeyi holosko transferinde de yazmıştım o zaman verilen 5 milyon euro'ya fazla diyenler bugün holosko 5 milyon euro'ya satılsa ortalığı ayağa kaldırırlar işte ismail de böyle olacak.
ismail Köybaşı'na karşılık Serdar Kurtuluş Gaziantepspor'a transfer olmuş. Sözleşmeye göre Gaziantepspor'a 2 futbolcu daha verilecekmiş.

serdar'ın gitmesine üzüldüm, tigana zamanında orta sahada fena değildi iyi oynuyordu. ertuğrul sağlam da sürekli sağ bek oynatıyordu. geliştirebilirdi kendisini. bari diğer 2 futbolcudan biri de serdar özkan olsa da bir nebze de olsa üzüntümüz azalsa. *
diğer 2 futbolcunun kim olduğu açıklanmadı hala. kazık yeme ihtimalimiz çok fazla zaten, bari fazla acımasa.
türk oyuncuların değerinden fazla paraya mal olması durumuna bir örnek futbolcu. o kadar paraya ne sol bekler getirilir lan.
en olmadı git malik fathi'yi al.
2008-2009 sezonu boyunca ismini dahi dogru dürüst duymadıgımız topçu. ulan biz sanki elsalvador ligini izliyoruz anasını satim . ne hakkında bir yorum ne gelecegin yıldızı olarak lanse edilme ..( ör : (bkz: sercan yıldırım) , (bkz: göksü alhas) ) bu kadar para verilip beşiktaş üzerinden kumar oynanırmı ? sayın tüpçü..
Beşiktaş'ın yeni sol beki.

Basında söylendiği gibi 6-6.5m euro falan verilmemiştir kendisine.

Serhat Ulueren başkan Demirören'le konuştuğunu , ismail için Antep'e; Serdar'ın bonservisiyle, Zapo'nun ise kiralık olarak verildiği artı olarak da 3m euro ödendiğini açıklamıştır.Yani iddaa edildiği gibi Beşiktaş kazık falan yememiştir,aksine çok başarılı bir transfer yapmıştır.Türkiye'de alınabilcek en iyi sol beki almıştır, Milli Takımın değişilmez sol beki olacak bu adam önümüzdeki senelerde.Hala 6 küsür m Euro ödendiğini iddaa eden arkadaşlar varsa resmi açıklamayı bekleyelim derim ben.Yalnız Serhat Ulueren'in başkanla konuşmadan konuştum deme olasalığı hanginizin aklına yatar bilmiyorum.
gaziantepspor kulüp başkanı ibrahim kızıl'ın radyospor'a verdiği röportajda "6,5 milyon euro ve 2 futbolcu karşılığında anlaştık 2 futbolcuyu beşiktaş'ın bize önerdiği 4 oyuncu arasından seçeceğiz" açıklamasını yaptığından, tüpçü'nün eleştirilmesi gayet normaldir.

bu adamın gelmesine değil, fahiş bonservis bedeli ödenerek getirilmesine karşıyız.

yeri gelmişken büyük(!) başkanımıza bir aşk şarkısı olan ismail yk'nın nadide eserini tekrar hediye etmek isterim; (bkz: allah belanı versin)
"Tabii bu tatlı rekabet her futbolcu arasında olacak. Bunun için küskünlüklere, dargınlıklara hiç gerek yok. Yapmam gereken her zaman çalışıp ibrahim ağabey gibi olmak. Sonuçta Beşiktaş'a uzun yıllar hizmet etmiştir. Benim de amacım onun gibi Beşiktaş'a uzun yıllar hizmet etmektir. Bu konuda kendime çok güveniyorum; ibrahim ağabey gibi oynayacağım."

ne oluyoz lan! diyerek tepki gösterdiğim futbolcu. bu nasıl istek bu nasıl hedef böyle...
beşiktaş'ta forma savaşı adındaki haberde ibrahim üzülmez'in hakkında "ismail'e vermemeye çalışacagım" dedigi şahıstır. * *
Taraflı tarafsız herkesin bu çocuktan bir şeyler olabilir dediği daha önce gençken bjk nin seçmelerine katılıp seçilemeyip 2009 2010 sezonundan önce bjk yönetiminin siyah beyazlı takıma kattığı benim de ayrıca çok umutlu olduğum genç sol bek.
güncel Önemli Başlıklar