bugün

Kılıçdar’ın SGK’yı batırdığını unutuyorsunuz.
50 olsa da görsek "ben hep 50 liralık alıyorum " diyenleri.
arabaya ne zaman benzin alsam babam aferin oğlum çok iyi zamanda benzin aldın diyor. baba alakası yok, her gün zam geliyor.
zam belirtildiği gibi girecekse pardon gelecekse litresi 32 liraya denk gelecek demektir.

adam ( lafın gelişi adam ) diyor ki ; paran yoksa araba alma kardeşim.. ulan bu amk arabaları sadece "şahsi" araçlardan mı oluşuyor ? ben şirket aracı kullanıyorum aldığım yakıtın parasını cumadan cumaya patron veriyor allah razı olsun. ama parası ondan çıkıyor diye "bana ne amk isterse litresi 50 lira olsun" diyecek kadar aşağılık insanlar mıyız biz. bu paralara yazık günah değil mi. illa isyan etmek için kendi cebinden mi çıkıyor olması lazım. insanlar ekmek parası uğruna nelere katlanıyorlar hali hazırda. üstüne böylesine bir şey bu millete reva mı. "paran yoksa araba alma alıyorsanda yakıt pahalı diye ağlama" zihniyetinize sokayım afedersiniz bu kadar milletine düşman başka millet yoktur kainatta. lan daha 7-8 ay önce litresi 8 lira idi. daha 1 sene dolmadan 4 ( dört ) katına çıkmış millet hala taptığı siyasi partiye laf söylenmesin diye millete laf sokmaya çabalıyor..
6'lı masa zamanında gerçekleşmiştir. çok yazık.
Başkanlık sistemi ile ucacaktik, ekonomi kıpırdamıyor ama fiyatlar uçuyor.
Ben artık 50 lirayı götüme sokuyorum.

görsel
Malatya halay ekibi nerelerde acaba gören var mı ?
(bkz: gençler eğleniyor muyuz)
verin bu kardeşinize yetkiyi , görün etkiyi ......

görsel
son derece elit hükümet üyeleri ......
görsel
ve geleceğe güvenle bakan vatandaşın saadeti .....

görsel
akp devrinde olmuştur .....
Yüce şahlanışımızın işaretidir.

Siz kılışdar'ın adaylağını, mezhebini konuşacağınıza memlekete bakın. Felakete doğru gidiyoruz hükümetin umrunda değil.
istanbul trafiğini olumlu etkileyen zamlardır. yemin ederim trafik çok rahatladı zamlardan sonra.
Simdikinin 300 lirasi, oncekinin 50 lirasi.
Yakında Çin gibi olacağız , herkes mecburen bisiklet kullanacak.
çözümü çok çok basittir (bkz: akaryakıt alamıyorsan araç alma)
Çok iyi gidiyoruz lan. inanılmaz ivme kazandık aq.