bugün

Beni eksileyen millet okuyucuları ; Hocanzın tahşiye vaazını , zaman ın tahşiye yazılarını saman tv nin tahşiye dizilerini ve paralel savcıların icraatlarını da eksileyin. Bunlar gayretullaha ! dokunmaz mı söyleyin!
Yine geldim bu başlığın altına. Onlarca hikaye ve olay yazmış sözlük yazarları. Bende defalarca icimin dertli kasvetlerini anlatttım burda. Uyuklarken aklıma geldi aslında asıl garibanlık buraya yazacak onlarca şeyimin olmaması ve hiÇbirini unutamam. Olsun hepimiz biraz garibanız .
BraZzers'ta bir tane adam var. Ben ona 'Kel adam' diyorum. Abi adam muthis.
Küçükken 'allah kaç?' Diye sorduklarında, baş parmakla gösterilerek avazımız çıktığı kadar bağırdığımız sayıdır.
1 gün.. keser döner sap döner.
Yarak afedersin e benzeyen sembol.
pozitif doğal sayıların ilk rakamıdır. bölme ve çarpma işlemine göre etkisiz elemandır.
Çarpma ve bölme işleminin etkisiz elemanı.
2 den önce gelen sayıdır ve en küçük pozitif tam sayıdır.
ev sahibi kazanır.
ilk sayma sayısı.
Maymuna fes giydirmişler eğleniyor soytarı.hemde saray soytarısı.
Müsait olduğum bir ara iÇkiyi bırakmalıyım .
1'in karesidir.
çok şükür bugün de 1 in sayma sayılarının ilki olduğunu öğrendik, her gün farklı şekillerde aydınlanıyoz, hamdolsun.
LDP karşim *
Ldp tabi ki.
çok acayip bi rakamdır..
1 ne lan
Yaptıkları yapacaklarının göstergesi gün gelecek mahalle muhtarını görevden alacak. Bunlar iyi günlerimiz
aksiyomdur. 2 den önce gelir.
matematikte bir tane sayı vardır diğer tüm sayılar 1 ile yapılan iletişiminin bir sonucudur.
ergen liseliler bir de utanmadan üÇgen peynir vücutlarıyla geziyorlar.
30 haziran'da alımlar aÇıklanmış olduğundan bittiğini bildiğim başvurulardır. internet sitesinden takip edilebilir.
Çaprma ve bölmede etkisiz elemandır.
Herhangi yarışmada olmak istenen.