bugün

trt 3'den naklen verilen, 30 dakikada 4 golün olduğu, müthiş keyifli maç.
adana demirspor'un 3-2 öne geçtiği maç. dak. 40.
penaltı golüyle 4-2 olmuştur. gol juninho, dak. 50.
an itibari ile buca skoru 4-3 e getirmiştir.
şaka gibi maçtır.
efe halil özarslan'ın golüyle fark 1'e inmiştir.
efe halil'in attığı golle 4-3 olmuştur.
bu sezon süper ligde bir beşiktaş bursaspor maçı vardı böyle heyecanlı ve çok zevkli geçen. başka yoktu. çok çok zevkli maç olmaktadır.
bucaspor'un 4-4 yaptığı maç.
adana beşi de attı. dak. 79 nurullah kaya.
vay be herşeyi bıraktım bu maçı izliyorum. ne adanalıyım ne bucalı.
1 nisan şakası değildir. canlı canlı izliyoruz 5-5
86. dakikada 5-5 olan maç.
mehmet batdal attı, 5-5 oldu. yetişemiyoruz, atıyorlar.
5-5 sonlanan maçtır. iki takımın da müthiş oynadığı, hollanda liginden bir maç izlemiş gibi olduk.
alt oynadığım maç.
bu maçın gollü geçmesini bekliyordum, ama bu kadarını da beklemiyordum. ha zorlasan 2-2, 3-2 anlarım da 5-5 nedir ya? 1 nisan'da oynandığı için "şaka dimi" diye karşılanan maçtır.
Son 2 yılda izlemekten en çok zevk aldığım maçtır. 2.Lig maçıdır ama kalitesi Süper Lig.
yerinde izlediğim maçtır.

Demirspor'un penaltısının 30 cm dışarda olduğu,sadece 5inci golü hatalı yiyen kalecisini 'ramazan dışarı' diye itin götüne sokan taraftarın bulunduğu maçtır.

maç 2-1 yenikken yönetim istifa diye bağırıp 4-2 öne geçtiğinde lay lay çeken komik taraftarlara sahip bir adese de gördük ayrıca.
9-2'lik b. munchen - hamburg maçından sonra 10+ biten bir başka maçtır. top eleven oynamaz ediyor insanı.
bucasporumuzun hakeme rağmen pes etmeyerek bir puanı adeta söküp kemirip asılıp kopardığı maçtır. futbolun katili türk hakemleri yine bucasporumuzu engellemek istemişlerdir. inadınıza çıkacaz ulan süper lige diye gaza getirmiş maçtır.

bu arada bucasporun ligin en az gol yiyen iki takımından biri olduğunu da söyleyeyim. sıkıntımız gol atmaktı iyi ki. ulan her maç bu kadar gol atsanız zaten süper ligdeyiz seneye.
5 gol atıp 1 puan alacağıma hiç gol atmam puan muan da istemem. bu ne amk...
daha önce söylenmiş ama biz de yazalım.

tribünlerin oyuncağı olmuş bir hakeme rağmen bucaspor bu maçtan puanı sökerek büyük iş yapmıştır. ancak adana demirspor'u da yabana atmayalım dün karşılarında başka bir takım olsaydı kevgire çevirebilirlerdi fakat buca da gününde ve inatçıydı.

hiç abartmadan söylüyorum son 10 yılda 1000'den fazla maç seyrettim ve tartışmasız ilk 5'e girerdi bu maç. goller hazırlanış açısından muhteşemdi. takımlar sahada çok güzel işler yaptılar, futbolcular 1-2 isim hariç hayatlarının maçlarını oynadılar.

Buca'dan erkan ve mehmet batdal demirspor'dan erçağ ve juninho çılgın attılar...