bugün

fenerin ofsayttan gol atıp trabzonsporumun berabere kaldığı karşılaşma.
fener ofsayttan gol atsaydı fenerin kazanacağı maç olacaktı.
nizami bir golle 1-1 berabere kalmıştır. ofsayt olsa da olmasa da fener her türlü koyuyor, sonra ağlıyor bu laz uşaklarını.***
direklerin fenerbahçe'den galatasaray ve bursa'nın intikamını aldığı maçtır. *
bu da gole ofsayt diyenlere gelsin

http://www.fanatik.com.tr...ti_3_Detail_88_258145.htm
--spoiler--
SAHAYA ATILAN YABANCI MADDELER

-Meşale
-67 Su Bardağı
-82 Çakmak
-3 Torpil
-53 Bayrak Sopası
-300 Sahte Dolar
-1800 Atlet
-1 Çakı
-1 27 cm’lik Çakı
-20 Ufo
-2 Erkek ayakkabısı
-2 Spor ayakkabı
-2 Simit
-1 Bozuk para(1 TL)
--spoiler--
ben daha çok saydım gibi.
--spoiler--
ts-FB sahaya atılanlar gözlemci rapor: 67 su bardağı-82 çakmak-3 torpil-53 sopa-1800 atlet-1 çakı-1 27cm’lik çakı-20 ufo-4 ayakkabı-2 simit
--spoiler--
daha dün fatih terim ve hasan şaş'ın kafasını yarıp, aziz yıldırım tahliye edilmedi diye tıpkı bdp'liler gibi polisle çatışan fenerbahçeliler tarafından trabzonspor taraftarının linç edilmeye çalışıldığı maç olmuştur. sizde tutarlılık arayanın ben ... neyse ya.
aykut'un fantezileri ve direkler sayesinde trabzon'un ucuz kurtulduğu maç..

aykut sana ne diyeyim ben ?

emre gibi adamı oynatmıyorsun..orta sahan tamamen çöküyor..

bursa ve cincon maçlarının yıldızıydı o adam..

yensene şu hamsileri kendi taraftarının önünde eze eze..bir daha kıyamete kadar konuşamasınlar..iftira atamasınlar..

yapsana 5-0, 6-0 gibi bir skor..

ama yok..suratına maske takmış gibi dolaşıyor aykut kocaman..
(bkz: 1 nisan 2012 trabzon muharebesi)

küfür etme, etme, etme...
nereye kadar lan..
--spoiler--
Cem Papila:"Maçın hakemi ben olsaydım Volkan bıçağı getirdiğinde can güvenliği yok diye maçı oynatmazdım."
--spoiler--
1-1 biten karşılaşma.

fenerbahçe' nin yediği golde hatalar zincirini başlatan adam özer hurmacı.
kardeşim fenerbahçe'de oynuyorsun geldiğinden beri sana verilen şansı aykut kocaman dia'ya stoch'a dahi vermedi. bu ne özgüvendir, sen ne yi ispat ettin kimsin bi işe yara artık allah aşkına yoksa defol git. orta sahadan gol atmakla takımın alex' i olmuyorsun. ama suç sen de değil seni oynatan hocada. madem alex çıkacak al stoch'u ortaya onun yerine de al dia' yı öndesin zaten bırak adam yardırsın.

bu ne özer sevdasıymış. o yediğimiz hatalı golde iddia ediyorum en az hata bekir'de. sen sağdan kaçan adama topu atmazsan ey özer, geriye yobo'yo oynarsan sen de ey yobo üç kişinin arasında kalan bekir'e atarsan o topu bekir' de pas vereyim derken kaptırabilir.

aykut hoca canımızsın ciğerimizsin en az bizim kadar fenerbahçelisin. ancak şu galatasaray ve trabzon maçlarını bir izle sen de bize hak vereceksin. maçlar ancak bu kadar kendi elimizle teslim edilir.
tarafsız olarak izlenen maç.

fenerbahçe'nin golü ofsayt.

trabzonspor'un penaltısı verilmemiş.

25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçında hakemin kafasını yaran kim? fenerbahçe.

6 kasım 2002'de sahaya bıçak atan kim? fenerbahçe.

http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/186681.asp

şu yukarıdaki te okuyabileceğiniz bıçak olayında başrolde oynayan kemal dinçer sonra gözlemci ve temsilciler kurulu başkanı oldu, ne kadar şaşırtıcı değil mi?

tabi ki buradan çıkacak tek sonuç fenerbahçe'nin ne kadar harika bir kulüp olduğu.

bu arada geçen hafta tüm fenerbahçeli kardeşlerimizin 49174891 elle sarıldığı recep tayyip erdoğan'ın sözleriyle saha olayları hakkında yorum yapmak gerekirse;

"Hukukta suçların şahsiliği ilkesini hatırlatan Erdoğan, şikeye ve suça kim bulaşmışsa en büyük cezanın verilmesi gerektiğini belirtti. Erdoğan, gerçek kişilerin işlediği suçlar yüzünden tüzel kişilerin cezalandırılmasının, milyonlarca insanı cezalandırmak anlamına geleceğini vurguladı"

http://www.sondakika.com/...-sike-aciklamasi-3470217/

sonuçta bıçak atıldıysa da sahaya yansımadı kimse yaralanmadığı için, değil mi fenerbahçe zeka seviyesi'ne sahip olan arkadaşlar?
ayrıca, on küsür senede kadıköy'de zorla iki puan aldıkları halde balkonlarda "aman sabahlar olmasın" diyerek kendilerinden geçen bazı g.sayarlılar'ın zoruna giden haldir.
fenerbahçe taraftarını farklı kazanmış gibi sevindiren maç. geçen sezon 17 maçta 16 galibiyet almış(!) bir takımın, trabzonspor beraberliğine bu kadar seviniyor olması ilginç tabi.

ya psikolojileri çok bozuk ya da hakemleri ayartacak paraları yok.
trabzonspor başkanı'nın fenerbahçeyi yenip evlerine yollıyacağız diye konuştuğu ama bir sikim yapamadıkları maçtır.
(bkz: anarşik hamsi)
bazı mal fenerlilerin trabzonu yendiklerini düşündükleri maçtır. maç berabere bitti kuşçuklar.

edit: fenev son dakikada gol atıp maçı kazandı da ben mi kaçırdım mk?
fenerliler'in trabzon'u tavaya verdikleri maçtır.
(bkz: bize her yer tava)
(bkz: hamsi)
Galatasarayın galibiyetle kapadığı maç. Fenerbahçe akıllı oynadı ama, istediğini alamadı.
Trabzon taraftarına sözüm yok. Gavur milleti, her şeyi yapabilir.
trabzonspor yatsın kalksın 3 tane direkten dönen topa dua etsin.. bu maçla trabzonspor'un fenerbahçe'nin rakibi olamayacağı görülmüştür.

ayrıca volkana bıçak atan, onu geçtim dünya'nın en efendi futbolcusu alex'e su şişesi fırlatan taraftarın amına koyayım ben.. insan gibi değilsiniz lan.
bu yıl izlediğimiz ender güzel maçlardan biriydi.

bir futbolsever olarak iki takımın oyunundan da keyif aldım.

bir de anlamadığım nokta fenerbahçe'nin attığı gol için eski hakemler "ofsayt" demiş. bir galatasaraylı olarak "buz gibi gol" tabirini kullanabilirim. hatta tartışılması bile abes...

burada kendi aramızda bile daha önceki ofsayt pozisyonlarında hep "x'e değilde, y'ye atsaydı ofsayt değildi" tarzında onlarca entry girdik. alın işte, bu o.
galatasarayın işine yarayan maçtır. fenerin 3 topu direkten dönmüştür , trabzon beceriksizce goller kaçırmıştır. Baroni atılmalıdır. Fenerin golu ofsayttır , gökhan gönülün pozisyonu penaltıdır. Burakın pozisyonu penaltıdır. toplarsak beraberlik normaldir. sahaya sustalı bıçak atılması hoş değildir ama zamanında fenerbahçeli taraftarlarında sahaya bıçak attığını Mondragonun yanında patlayan ses bombalarını unutmamak gerekir. zihniyet değişmez bu ülkede cezalar caydırıcı değil. bu tür olaylar bütün derbilerde oluyor. 2 maç ceza alır trabzonspor onuda gelecek sene çeker zira play off saçmalığında saha kapatma yok bol küfürlü maçlar bizi bekler.
maçın en kritik anı caner'in gördüğü gereksiz sarı kartdı.

aykut kocaman 2. yarı risk almayarak kendisini oyundan aldı ve takım işleyen bir tarafını kaybetti.

bu maç sonunda da şu görülüyor ki. sow'la bu iş olmayacak. adamın ayakta duracak hali yok ve bence yanlış transfer

fenerbahçe mehmet yıldız'la oynasa ilerde daha çok top tutup daha çok pozisyona girer.
trabzonspor' un kale direklerinin maçın yıldızı olduğu maçtır.
ne idüğü belirsiz bir twitter adresine dayanarak yorum yapılan karşılaşma. videolar var, gözümüz var, kurallar var. fifa'nın kuralları belli abicim. öğren de gel.
görsel

kaldı ki madem bu kadar büyük bir kural ihlali var yeniden oynansın bu maç. tabii gerekli cezaları aldıktan sonra. kaç maç ceza verilir bu maçtan sonra? en az 3 maç olmalı aslında ama ikiye kurtarır şekle sokup, play-off'ta fenerbahçe'nin trabzon deplasmanını 3. maça koyunca her şey hallolur. edit: imla.