bugün

biliyor musunuz ben hayatımda yolda tanımadığım kimseden para isteyemedim, okadar gurursuz olamadım, cebimdeki son parayla sonunu düşünmeden taksim otobüse binemedim, o kadar sorumsuz olamadım, insanlar dönüp bana baksın diye kendimi palyançoya benzetemedim o kadar aç olamadım. olmak da zordur sanırım.

annesi gözlerinin önünde dövülmüş yada babası yıllardır çalışmayan ne biliyim annesini arkadaşlarının babasıyla görmüş, belkide baba dediği adamla bir kere parka gidememiş, burnu büyük, kafası küçük diye aşağılanmış, giydiği ayakkabılar marka değil diye ortama alınmamış, sevilmemiş, sevmemiş, gurursuz, sorumsuz, ve ilgiye aç bir emo benden bir lira istediğinde benim ona verecek bir cevabım yok. 1 liram varsa veririm .
Bozuğum yok dostum, kusura bakma.
sen de varsa bana ver
hele önce sen bi bana ver, sonra ben sana verdiğini geri vereyim.
alayım, vereyim, ekonomiye can vereyim.
1 yetmez al şu parayı git traş ol üstüne başına bişeyler al.
aLLah fhérsinNnN... *
isteyen emo dişi ise; sen bana ne vercen?
yok erkek ise; s.ktir git lan.
- 1 tl ferirmsn abjim qarshıya gechicem.
+ ben türküm. no english. türküm ben. what?
ananı da al git.
önce tövbe edip bu saçmalıktan çıkacaksın. sonra para dilenmek yok. sana birde iş buluruz.
emoların ne zaman punk kültürüne geçtiğini düşündüğüm düşüncedir. * *
taksimde karışılaşılacak tiplerdir.

-qharde$ pi liran var mı ?
+var ama vermem
-hönk!!
-ne o lan ayakkabı boyası mı alacan.
-20 lira veriyim git berbere adama benze lan!
git saclarını 3 numara kes gel sana degil 1 lira helalınden 1 mılyar para vercem seklınde cevap verilebilir.
-1 liracık
+ lan yeri git korum tokatı ha.
"bak, biz senin yaşındayken..." diye başalayan bir cümle kur zaten kaçar.
-1 lira var mı?
-var.
(bkz: faik)*
al emona goduğum.

değil tabii.
emoluk kurumu henüz icat edilmemişken de vardı bu 1 lira isteyenler. hatta o dönem 1 milyon istiyorlardı. demek ki şimdi bunların tekeline geçmiş "karşıya geçme parası" toplama işi. sanırım biz de west coast-east coast moduna geçiyoruz yavaş yavaş. *
(bkz: cross over gang)*
dıt kart geçerli mi? nereye okutuyoruz?
25 kuruş istiyordun geçen hafta yine buralarda, bakiyorum da çıta yükselmiş, hayırlı işler.
-adetim değildir 3 kuruşluk adamlara 5 kuruş değer vermek.
-hem ne bu emo tripleri falan ?
-bütün kızlar hayranın herkes seni konuşuyor falan mı sanmaktasın ?
-benim kasık kılları uzayınca yan profilden daha hoş görüntü yakalıyabiliyorum sana kıyasla...
2 lira verilir ve doğru yola sokabilmek adına öğütlerde bulunulur.

-gel hele şöyle iki laflayalım; eğer deden seni bu şekilde görse...