bugün

an itibariyle fark ettigim ve hayretler içinde kaldıgım hadisedir. entry yazmamın üzerinden 10 saniye geçmemesine ragmen 1 dk'da okunup anca anlaşılabilecek entry anında eksilenmiştir. ya sen bu entry'nin neresini okudunda neresini eksiliyorsun a.q. makine mi var elinde nedir entry anında okudu eksiyi bastı.
(bkz: sözüm ona yazarlar)
(bkz: adalet bunun neresinde)
entrye verilmiş emeğin ayaklar altına alınması sonucu olan olaydır.
uzun yazdığı için tepkidir. *
inci sözlükten fırlamış adamdır. biliyorum bunu da eksileyecekler şimdi. entry yazarken yorulan parmaklara yazık be. *
ayrıca özet geç lan
yazının değil yazarın oylanması durumudur.
sen istersen dünyanın en iyi esprisini, en iyi tespitini yap. dünyanın kurtuluş reçetesini ver farketmez.
kim yazmış? heh. al eksi.
(bkz: ileri görüşlülük)
entry değil de yazar oylandığı durumlarda yapılan eylemdir.

(bkz: nickine bakıp okumadan eksi vermek)
aklıma çapraz okuma yeteneğine sahip milli güvenlik hocamızı getirmektedir lisedeki.
- önyargılı yazardır.

- ironiden anlamayan, aslında kendisiyle aynı düşünce paylaşıldığı halde, okumak için gözünü, idrak etmek için beynini kullanmak istemeyen yazardır.

- bir entry'nin on saniyede en fazla ne kadar eksi oy alabileceğini merak eden ve hatta bunun için iddiaya giren yazardır.
(bkz: kul hakkı)
(bkz: ön yargı)
(bkz: kullanıcı adına bakıp eksilemek)
(bkz: oku)
yanlış bir şeydir, değerlendirmek için önce okumak gerekir. lakin eksi artı bu kadar ciddiye alınmamalı bence. *
bu kişinin şahsına yapılmış olmayadabilir. çünkü seri eksi oy veren şeker cicişler var aramızda.
zamanla alışırsın. karmayı da kafana takma.
son zamanlarda girdiğim entryler nedeniyle benim de yüksek ihtimalle karşılaşmak üzere olduğum durum.
(bkz: ben sana eksi basamazsın demedim)
ilk cümlede kendisini ve rengini belli eden zavallı yazarın zavallı entarisine karşı yapılan ibneliktir. hepimiz zaman zaman yapıyoruz. bir nevi sözlüklerdeki yazarların anlaşma yöntemi.
--spoiler--
saat 10.30'da girdiğim 20 paragraflık bir entry saat 10.30'da eksileniyorsa sıkıntı var demektir.
--spoiler--

vaudeville for vendetta.
hızlı okuma tekniğinin bokunu çıkarmış yazarın oylamasıdır.
ey a.q seovisi denilecek hadisedir. tamam her fikri veya her tespiti eksileyebilirsinde bu entryde ne gördün de eksiledin ey mına k.dum;
(bkz: #7491906)
yetenek göstergesidir.
rekor peşinde olan yazar eylemi.
orosğu çocuğu diyesim var böylelerine ama dilim varmıyor. salon beyfendiliğimden ödün veremem sizin için.

arkadaş bir sayfa entry yazıyorsun ok diyorsun, ardından ben e tıklayıp son kötü oylananlara bakıyorsun hemen bir tane eksi almış bile. hayır eksisinde artısında değilim sokmuşum karmasına zaten eksi bilmem kaçım. ama bu şekilde bir saygısızlık yapılması da zoruma gidiyor arkadaş ayıptır aq. aynı şey 3 saniyede artı verenler içinde geçerli. hepiniz topsunuz.aar top.

editt: bahsettiğim arkadaş bu entryi 2 saniyede eksileyerek bir başka rekora imza atmıştır. kıyamam lan sana.