bugün

Allah boy vermiş, gerisini koyvermiş dediğimiz erkeklerdir. ha.. aralarında iyi olanları da vardır tabi ama yanlış anlamayın bu kadar uzun boylu erkek tarzım değil.
olmuyan erkektir.
muhtemelen görünmezlik iksirini bulmuşlar.
tercihini türk kızlarından yana kullanmaz.
Muhtemel melezdir, misal baba türk, anne rus olabilir, ya da bu tarz kombinasyonlar, zira türkiyede o dna'ya sahip bir çocuğu oluşturacak genlerin bir araya gelebilmesi olasılık ve kombinasyon gibi evrensel matematik sistemlerini bile çaresiz bırakır.
annesi veya babasının ikisinden birinin kesinlikle italyan olduğu bir erkektir.
kaslarini gelistirdigi kadar "beyninide "gelistirseydi keske diye uzuldugumuz erkek tipidir...Zeki olanlarida vardir tabi...ondanda romantizim beklenir...Biri bu turk kizlarina "bu hayallerinden vazgec bebegim"demeli ...demeli yani
çok kaslı sayılmam ama sanırım ben. 5 10 kilo ve 2-3 haftalık idman işi var.
Allah sahibine bağışlasındır.
180 de iyidir be kardeşim. beni yabana attıracak derecede iyi Türk erkeğidir. ama olay boyda değil kızlar özgüven önemli diye avuturum belkide kendimi.
(bkz: gaydir o gay)
Yesilimi yaksin.
bıkmadınız hala şu kaslı erkek fantezinizden. kaslarınıza gelecekse bir kız zaten gelmesin.
Bir de babyface ise tamamdir.
normal bir türk kızının her gün kurduğu hayal. biride çıkıp demiyor ki benim boyum kaç ki ben böyle adam istiyorum.
deveci lakabı ile tanınagelen alpay kardeşimizdir. Ak partimizin gururudur.
badem bıyığı olmadan bir hiç olan erkektir.
adnan oktarcıdır. parayla tutuluyor böyleleri. erkek motorlar.
evrendeki kızların hayalindeki erkek tipidir.
erkeklerin seks objesi haline getirilmesidir. faşikliktir.
Uludağ sözlükte bütün hemcinslerim 1.85,90,95 boyunda falan diye duyduğum durumu düşünürsek burada bolca bulabilirsiniz bu modelden.

Tabi yerseniz.
Türiyede havada kapılacak erkektir. Çünkü bu fizikte erkek ülkemizde pek bulunmamakta..
suratı da birşeye benziyorsa d&g modelidir.

benzemiyorsa sözlük yazarı olmuştur.

edit: tipsizler eksilemiş. olsun hala tipsizler.
kiskanilan erkek.

inanmayanlara burdan fog koyarim, im live in ankara ha, fak.
bir 1.40 boylu kassız sıska erkek değildir.
deve gibi insandır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar