bugün

Burada 1.70 erkek mi olur ehehe diyen kizlarin memeleri tahta gibi kalca desen duvar gibi dumduz simdi bu kadinlik adina en ufak fiziksel ozellik tasimayan kadin mi yorum yapacak benim boyuma. Sor bakalim sen kadin misin peki dogru durust?
görsel
Kısadır. Net. Büyük ihtimalle 39 numara ayakkabı giyiyodur.
piknik tip erkek. tatlıdır severiz.
portatif, pozitif erkektir. benimdir.

isterseniz işiniz bittikten sonra katlayıp yatak altına kanepe arasına falan sıkıştırabiliyorsunuz.

yer kaplamayız. hacim küçük olduğu için uzun yolda az yakarız. ego kasmayız, kolay kolay aldatmayız. iyi insanlarız lan biz.
(bkz: tom cruise)
benden uzun olan erkektir. yahu 13 yaşındaki çocukların çok rahat 1.72 - 1.75 i görebildiği bir vakitdeyiz ben 1.68 bile olamadım ya. neyse isyan etmem hiçbir şeyi değiştirmeyecek.
hayırdır bir sorun mu var ? bir o kadar da yerin altında bulundurur he. itnelere bak . alayınıza tek ulen *
benim bu amk eksikliğini de hissediyorum yalan yok. şöyle bir sexen olsam yeterdi.
Kilosuda 60 ve 70 arası ise gayet idealliğe ulaşmıştır.
saç uzatarak 1.75 gibi görünebilir.
vietnamlı, taylandlı falan olabilir.
1.64 ün hayalidir.
buradaki hangi kıza sorsak 170 ve üstü. lan ülkedeki 1.50'lik hobitler hangi milletten?
Ya bu boy meselesi elimizde olan bir şey değil neden takıyorsunuz bu kadar. Bazen okuyorum erkekler çok takıyor bunu intiharı düşündüğünü bile yazanlar var şok oluyorum. Arkadaşlar başta boy dikkat çekse de tanıdıkça hiçbir önemi kalmıyor inanın. Zaten kadın boy ortalamamız da yüksek değil ki takılmayın bu kadar..