entry'ler (22)

efendi erkekleri orospu kızların kapması

Efendi erkek olmamam rahmen daha karşılaşmadığım olaydır.

aranınca bulunamayan şey

Televizyonun karşısında uzanırken telefonun birden bire kaybolması ve uzun uğraşlar sonrası ummadığın yerden çıkmasıdır. (hergün yaşadığım hadise)

deniz gezmiş

Tam bağımsız Türkiye istediği için idam'a sürüklenen devrimcidir.

demirtaş ın türkiye pkk ya silah vermeli demesi

Buraya kadar çok iyi götürüyordu işi şu Dakika'dan sonra batırmıştır. Ya kardeşim amacın ne bi söylesen sen ne yüzlü olduğunu görelim, ona gör hakkında yorum yapalım. Bi ara gidip AKP'yi alkışlıyorsun, bir yandan gidip örgüte silah yardımı yapılsın diyorsun. işin kötüsü onların seni takmaması. Sanırım PKK yı ordulaştırmak istiyor...

ekin olcayto

Kanaltürk ana haber spikeridir. Ya bu arada söylemeden edemicem sen makyaj yapma bacım sade daha güzelsin vallahi bak.

sınıfta ağlayıp herkesi başına toplayan merve

Yanın da olan kankiştosuda cabasıdır. (bkz: susarmsn grzkalı kız ağlyo şuan)

oğuzhan koç

Komik olduğunu düşünmediğim yarım insandır. Espri anlayışı yarım, şarkı söyleyişi yarım, tam anlamıyla yarım adamdır. O eski haaliinden eser yok şimdi....

sözlük yazarlarının şu an bulundukları yer

Istanbul- ümraniye.

yakamoz

Akşamları ayın ışığının denize yansımasıyla oluşan ince uzun çizgidir.

yaran facebook iletileri

Birkere hiç unutmam babamın doğum gününde cüzdan almıştım kimliği sığmadı diye beni dövmüştü.

emo

Bir ara efsane ye parmak basmış ergen nesilidir. Emotion' ın kısaltmasıdır. Uzun lafın kısası duygusal ergenlik diyelim.

ebru gündeş in utanmadan televizyonlara çıkması

2-3 timsah gözyaşı döktükten sonra kendisini halka sevdirdiğini zanneden kişidir. Ah be ...

17 aralık 2013 ihale ve rüşvet operasyonu

Üstü paralel dalga operasyonlar ile örtülmeye çalışılmıştır.

45 numara krampon giyen kız

45 numara giyinmesinden değil 45 NUMARA KRAMPON giyimesi daha gariptir.

intihara kalkışan adamla selfie çeken polis

Trafiği etkilediğini düşündüğüm kişidir.

hoşlanılan kıza devamlı yavşayan piç

Yav kardeşim seviyorsan açık açık konuş işte ne bu kızlardan korkma anlamadım. Hayatım boyunca da anlamadım. Bu ülke Eşşek becerenleri gördü güzel kız kendini bi b*k sanma. Böyle de açıklama yapılabilir.

bir takla at ya da oyna da sevindin mi göreyim

Yapaycılık ve iticilik ayrı bir yana böyle bir bakan cidden var.

alevilerin türk tarihine bir katkısının olmaması

Halk edebiyatını bize kazandırmışlardır. Sözlü geleneği Öğretmişlerdir. Haklıyı Savunup Haktan yana olmuşlardır. insanları her türlü haliyle kabul edip sevmişlerdir. Yollarından dönmemişlerdir. Türküler söyleyip Şiirler yazmıştır. Sözleriyle yol göstermişlerdir.

kılıçdaroğlu nun rte nin elini sıkmaması

evet alevi diyerek yuhalattığı adamın elini sıkmaması büyük terbiyesizlik?

1 70 boyundaki erkek

Kilosuda 60 ve 70 arası ise gayet idealliğe ulaşmıştır.